Wereldkampioenschappen wielrennen Imola 2020: startlijst en timings individuele tijdrit heren

Wereldkampioenschappen wielrennen Imola 2020: startlijst en timings individuele tijdrit heren


De tijdrit van de elite heren 2020 op de Wereldkampioenschappen beschikt over een aantal grote namen en de concurrentie zal aan de top waarschijnlijk zwaar zijn.

De herenrace vindt plaats over een hobbelig parcours van 31,7 kilometer dat start en eindigt op het circuit van Imola.

Regerend kampioen Rohan Dennis (Australië) zal opnieuw aan de start verschijnen, evenals de Belgische superster Wout van Aert (België) en Geraint Thomas (Groot-Brittannië), die zijn debuut zullen maken op het evenement.

De bronzen medaillewinnaar van vorig jaar, Filippo Ganna (Italië), zal ook rijden omdat hij de wereldtitel aan zijn Italiaanse wil toevoegen.

Remco Evenepoel, die vorig jaar zilver behaalde, rijdt niet omdat hij nog herstellende is van zijn ernstige crash eerder dit seizoen op Il Lombardia.

De race wordt uitgezonden op Eurosport 1, samen met een ononderbroken stream op Eurosport Player en GCN Race Pass om 13:25 uur.

Je kunt vanaf 13:45 ook BBC-uitzendingen bekijken op BBC2.

>> UCI Wereldkampioenschappen wielrennen 2020: data, route, waar te kijken en meer

Hieronder staan ​​de starttijden voor alle deelnemers. Tijden zijn in CEST, trek een uur af voor Britse tijd.

Startlijst en tijden voor individuele tijdrit voor Elite heren 2020: de tijden om naar te kijken

15-24.00 THOMAS Geraint (Groot-Brittannië)
15-45.00 DOWSETT Alex (Groot-Brittannië)
15-46.30 CAVAGNA Rémi (Frankrijk)
15-48.00 VAN AERT Wout (België)
15-51.00 DUMOULIN Tom (Nederland)
15-52.30 GANNA Filippo (Italië)
15-54.00 DENNIS Rohan (Australië)

Startlijst en tijden individuele tijdrit Elite heren 2020: alle rijders

14-30.00 WAIS Ahmad (Syrië)
14-31.30 FILITÁS Viktor (Hongarije)
14-33.00 CATAFORD Alexander (Canada)
14-34.30 GRUZDEV Dmitriy (Kazachstan)
14-36.00 STEPANOV Andrei (Rusland)
14-37.30 WALSCHEID Max (Duitsland)
14-39.00 OTRUBA Jakub (Tsjechië)
14-40.30 RITZINGER Felix (Oostenrijk)
14-42.00 ROCHE Nicolas (Ierland)
14-43.30 BODNAR Maciej (Polen)
14-45.00 OLIVEIRA Ivo (Portugal)
14-46.30 KARALIOK Yauheni (Wit-Rusland)
14-48.00 MCNULTY Brandon (VS)
14-49.30 FISHER-BLACK Finn (Nieuw-Zeeland)
14-51.00 THOMAS Benjamin (Frankrijk)
14-52.30 VAN EMDEN Jos (Nederland)
14-54.00 AFFINI Edoardo (Italië)
14-55.30 DURBRIDGE Luke (Australië)
14-57.00 OYARZÚN Carlos (Chili)
14-58.30 ILIĆ Ognjen (Servië)
15-00.00 GYUROV Spas (Bulgarije)
15-01.30 ÓMARSSON Ingvar (IJsland)
15-03.00 CASTILLO Ulises (Mexico)
15-04.30 TZORTZAKIS Polychronis (Griekenland)
15-06.00 ASADOV Elchin (Azerbeidzjan)
15-07.30 ŠIŠKEVIČIUS Evaldas (Litouwen)
15-09.00 PEÁK Barnabás (Hongarije)
15-10.30 BJERG Mikkel (Denemarken)
15-12.00 HOULE Hugo (Canada)
15-13.30 KONONENKO Mykhaylo (Oekraïne)
15-15.00 KARPENKO Gleb (Estland)
15-16.30 FOMINYKH Daniil (Kazachstan)
15-18.00 CULLY Ján Andrej (Slowakije)
15-19.30 RIKUNOV Petr (Rusland)
15-21.00 SÜTTERLIN Jasha (Duitsland)
15-22.30 ČERNÝ Josef (Tsjechië)
15-24.00 THOMAS Geraint (Groot-Brittannië)
15-25.30 BRÄNDLE Matthias (Oostenrijk)
15-27.00 MULLEN Ryan (Ierland)
15-28.30 GRADEK Kamil (Polen)
15-30.00 MARTÍNEZ Daniel (Colombia)
15-31.30 LEKNESSUND Andreas (Noorwegen)
15-33.00 TRATNIK Jan (Slovenië)
15-34.30 LUDVIGSSON Tobias (Zweden)
15-36.00 BILBAO Pello (Spanje)
15-37.30 CAMPENAERTS Victor (België)
15-39.00 OLIVEIRA Nelson (Portugal)
15-40.30 ASGREEN Kasper (Denemarken)
15-42.00 CRADDOCK Lawson (VS)
15-43.30 BEVIN Patrick (Nieuw-Zeeland)
15-45.00 DOWSETT Alex (Groot-Brittannië)
15-46.30 CAVAGNA Rémi (Frankrijk)
15-48.00 VAN AERT Wout (België)
15-49.30 KÜNG Stefan (Zwitserland)
15-51.00 DUMOULIN Tom (Nederland)
15-52.30 GANNA Filippo (Italië)
15-54.00 DENNIS Rohan (Australië)



Source link