Unbound Gravel קובע שיא נוכחות ודוחף את האופניים לקצה גבול היכולת

Unbound Gravel קובע שיא נוכחות ודוחף את האופניים לקצה גבול היכולת


תמכו בנו! Bikerumor עשויה להרוויח עמלה קטנה מקישורי שותפים במאמר זה. למד עוד

גרסת 2023 של Unbound Gravel הייתה אחת לספרי ההיסטוריה. האירוע התהדר בגודל השדה המשמעותי ביותר בתולדותיו. ארבעת אלפים רוכבים יצאו לגבעות פלינט כדי להתמודד עם אורכי מסלול שונים; מרחקים של 25 מייל, 50 מייל, 100 מייל, 200 מייל ו-350 מייל XL. למרות שהתחרות תמיד עזה ב-Unbound, היריב האדיר ביותר השנה היה הבוץ והרבה ממנו.

תמונות: Garmin UNBOUND Gravel המוצג על ידי Craft Sportswear.

שיהיה בוץ

באירוע הדגל של 200 מייל, הבוץ התחיל בסביבות מייל 11 והמשיך ללא הפסקה במשך כמה מיילים. הקטע הבלתי ניתן לרכיבה גרם לרוכבים לרוץ, ללכת או לדשדש – כל דרך לשמור על המומנטום. לרוע המזל עבור רבים – המגזר הבוצי הזה היה רחוק ככל שיצליחו, עם מכאניות בשפע. עבור אלה שעברו את הבוץ ללא פגע, הקבוצות הקדמיות היו סלקטיביות ומלאות ברוכבים מודאגים, ולא נתנו לאף אחד לעלות על הכביש.

קרולין שיף מברמן גרמניה, זוכה ב-Unbound 200 עם זמן סיום של 11:46:39. שיף חצתה לבד את קו הסיום, רק מלווה בסופת גשם שרדפה אותה פנימה ב-20 הקילומטרים האחרונים.

מרוץ 200 מייל עלית לנשים

במרוץ ל-200 מייל לנשים, ג’נה ריינהארט פתחה פער מוקדם של כשתי דקות. זוכת סופיה גומז וילפאן ללא חיבור ל-2022 עקפה את ריינהארט וצברה כדקה על מייל 40. בסביבות מייל 70, קרולין שיף הגרמנייה תפסה את וילאפיין עם רות וינדר, מריסה בועז, שרה שטורם ואלכסיס סקארדה במרדף. שיף התחילה למצוא את הצעד שלה בערך באמצע הדרך, ובסופו של דבר ניצחה ביותר מ-15 דקות.

קרולין שיף מברמן, גרמניה, זוכה ב-Unbound 200

“הבנתי שאולי אוכל להצליח”, אמר שיף במסיבת העיתונאים של הזוכה. “הצוות שלי מקניון בדיוק דחף אותי בתחנת הסיוע. הם אמרו לי, ‘אוקיי, יש לך פער, ותמשיך’, וכך עשיתי.

קייגן סוונסון מנצח את ה-200 מייל לגברים בסיום ספרינט

מרוץ 200 מייל עלית לגברים

הבוץ עשה את שלו במירוץ ל-200 מייל לגברים, אבל קבוצה של 10 רוכבים, כולל רבים מהמועדפים במירוץ, עשו שבירה ברורה סביב מייל 20. הקבוצה כללה את קיל ריינן, קיגן סוונסון, הווארד גרוטס וראסל פינסטרוולד . בשלב מוקדם, לאכלן מורטון ואיאן בוסוול דחפו את הקצב כדי לבסס את הפער עוד יותר, והרתיעו כל צ’ייסרים.

לקראת סיום המירוץ, הקבוצה הצטמצמה לשבעה. כשהקבוצה התקרבה לרחוב המסחרי, החלו הרוכבים להציג את הקלפים שלהם. קיגן סוונסון התחיל את הספרינט שלו מוקדם, ניצח את חבורת המרדף, והעלה את המקום השני שלו מ-2022.

קיגן סוונסון מפארק סיטי, יוטה זוכה ב-Unbound Gravel, מרוץ חצץ של 200 מייל דרך פלינט הילס של קנזס, עם זמן סיום של 10:06.4. סוונסון סיים שני כאן בשנה שעברה בסיום ספרינט דומה, אחרי 200 מיילים של חצץ ובוץ הוא טוען לניצחון ב-2023.

“זה נחמד לנצח במירוץ הזה”, אמר סוונסון במסיבת העיתונאים. “השנייה הייתה תוצאה מצוינת בשנה שעברה, והסתפקתי בה, אבל להגיע כל כך קצר אחרי כמעט 10 שעות של מירוץ זה חבל להפסיד את זה בספרינט”.

אלופת הנשים 350-XL Unbound, קריסטן לגאן חוגגת

אל תשכח את ה-350 מייל XL

אירוע XL של 350 מייל היה קרב של שחיקה ונכונות לשרוד, כאשר הרוכבים בילו יותר מ-24 שעות על האופניים. רוסי XL חוו את כל הגשם, הבוץ, ההליכה והחושך שהם יכלו להתמודד איתו. מנצח הגברים לוגן קספר סיים ב-22:54:25, ואלופת הנשים קריסטן לגאן סיימה ב-26:06:35.

ניתן למצוא תוצאות מלאות עבור כל הקטגוריות כאן.Source link