Sour Homebrew בונה אופניים בגרמניה, אנדורו Big Fun חדש

Sour Homebrew בונה אופניים בגרמניה, אנדורו Big Fun חדש


Sour Bicycles מחזירה את ייצור אופני הפלדה הביתה לגרמניה, ומעבירה את כל מבנה שלדות אופני ההרים שלהם חזרה מאסיה החל מהשנה החדשה. וכדי לנצל את היכולות החדשות והגמישות של הייצור הפנימי שלהם, Sour השיקה זה עתה אנדורו הארד-טייל חדש לגמרי של Big Fun שתוכלו להזמין מראש עכשיו…

Sour Homebrew מחזיר את ייצור האופניים לגרמניה

בשנים האחרונות, Sour פיתחה כעשרה אופני כביש פלדה, חצץ ואופני הרים במחירים סבירים מהמטה שלהם בדרזדן. הליבה של העסק שלהם הם אופני ה-MTB והרפתקאות הרפתקאות הכל-סיבוביים, שנראה שהמייסד-שותף וכעת הבעלים המלא, כריסטוף סוס, רוכב הכי הרבה. אבל גם Sour התפתחו מטען בעל זנב ארוך, קפיצת עפר ורטרו-מודרני אופני הרים, מרוצים יותר דגם XC ואב טיפוס עם השעיה מלאה, פלוס ה אופני כביש נהדרים סקרנו בשנה שעברה.

Sour Homebrew מחזיר את ייצור האופניים לגרמניה, קראמבל

כל התמונות ג. חָמוּץ

כחברת אופניים צעירה, הם עבדו עם בוני אופניים מנוסים בטייוואן כדי להבטיח שהם יוכלו לספק את האיכות, הפירוט והביצועים שהם רצו ללקוחותיהם. עם זאת, בקנה מידה קטן של מספרי ייצור מסגרות של Sour, הייצור הטייוואני היה יותר על איכות ועקביות, במקום חיסכון בעלויות. עם זאת, במוחם, Sour ניסה להבין כיצד להגביר את היכולת והקיבולת של בניית מסגרת מקומית כדי להביא יותר שליטה פנימית. Sour כבר עבדה עם ציפוי אבקה מקומי של דרזדן כדי להציע אפשרויות צבע הניתנות להתאמה אישית עבור הלקוחות שלהם, כמו גם חברה מקומית שיכולה לעטוף את האופניים שלהם בהתאמה אישית עם סרט ויניל מגן כדי לשמור על הצבע הנוצץ שלך במראה רענן במשך שנים רבות.

Sour Homebrew מחזיר את ייצור האופניים לגרמניה, ריתוך בונה מסגרות

אבל עכשיו Homebrew אומר שכל אופני ההרים החדשים של Sour 2022 ייבנו בעבודת יד בסקסוניה. ולמרות שהמחירים החדשים מעט גבוהים יותר, העלייה די תואמת את מה שראינו בתעשייה בעקבות עלויות חומר גלם, אנרגיה ותחבורה מסיביות בשנה האחרונה בערך.

Sour Homebrew מחזיר את ייצור האופניים לגרמניה, מסגרת בג'יג

כל ה-hardtails של אופני הרים מ-2022 נמכרים באותו מחיר מסגרת של 950€. כולם זמינים להזמנה מראש החל מהיום (עד ה-23 בדצמבר) עם הפקדה של 40% ומשלוחים החל מאמצע מרץ 2022. בנוגע לתזמון, סור מודה שהם עדיין מגבירים לאט את קו הייצור החדש שלהם – בין גלי נגיף הקורונה ומגבלות בריאות הציבור המשתנות – אז הזמינו בקרוב כדי להבטיח מקום בתור . האופניים החדשים שיוצרו בגרמניה כוללים את אופני ה-Sour Pasta Party לשטח ושטח, אופני אריזה לשטח, Bad Granny XC קלונקר רטרו, Cancan dirtjumper, אופני שביל קראמבל, וה-Big Fun Enduro Hardtail החדש…

2022 Sour Big Fun פלדה קשה זנב אנדורו, MTB תוצרת גרמניה, רכיבה

2022 Sour Big Fun פלדה קשה זנב אנדורו

2022 Sour Big Fun פלדה קשה זנב אנדורו, MTB תוצרת גרמניה, קפיצה

סור אומר שהם בנו את האנדורו הארד-טייל החדש, Big Fun, כי הרוכבים המשיכו לדחוף את ה-Cramble Trail הארד-tail שלהם במורד שבילים טכניים עוד יותר ומעל קפיצות גדולות יותר עם מזלגות נסיעה ארוכים יותר (ואז דחפו אותם בחזרה בעליות תלולות כדי לעשות זאת שוב) . כי כשיש לך זנב קשיח ארוך ורפוי עם מרווח צמיגים של 2.5 אינץ’ המדורג עבור מזלג של 140 מ”מ, למה שלא תדחף אותו ל-150 מ”מ או 160 מ”מ ותלך על אנדורו מלא?

2022 Sour Big Fun פלדה קשה זנב אנדורו, MTB תוצרת גרמניה, מסגרת

אז זה בדיוק מה ש-Sour עשה עם ה-Big Fun החדש… גדול יותר, גרוע יותר, רפוי יותר – אבל עם גיאומטריה אופטימלית לנסיעה ארוכה יותר של מזלג ב-20 מ”מ וקצת מרווח נוסף לצמיגים.

גיאומטריית אנדורו Hardtail

2022 Sour Big Fun פלדה קשה זנב אנדורו, MTB תוצרת גרמניה, גיאומטריה

גיאומטריית אנדורו של Sour Big Fun

עם זווית צינור ראש של 63.5°, ה-Big Fun החדש רפוי בשלוש מעלות מלאות מה-Cramble, וכעת הוא מדורג עבור מזלגות של 140-160 מ”מ, עם גלגלי 29 אינץ’ על פני כל ארבעת גדלי המסגרת (לעומת ה-Cramble הקטן שהוא 27.5 בלבד. ) צינור ה-Big Fun Seat תלול עוד שלוש מעלות מאופני השביל ב-76.5° כדי להעביר את המשקל קדימה יותר על המזלגות הארוכים יותר כדי לעלות עליות תלולות.

2022 Sour Big Fun פלדה קשה זנב אנדורו, MTB תוצרת גרמניה, רכיבה

טווח המסגרת למעשה פוחת על המסגרת הקטנה ביותר תוך הגדלת 4 ס”מ על ה-XL כדי להציע מגוון רחב יותר של התאמות שיתאימו ליותר רוכבים. עם גבהים נמוכים וטווח סטאק צפוף יותר, רוב רוכבי אופני ההרים יכולים כנראה להגדיל או להקטין כדי לקבל את ההתאמה שהם רוצים בהתבסס על Reach, ואז להפעיל טפטפת ארוכה.

פרטים טכניים – מה חדש?

2022 Sour Big Fun פלדה קשה זנב אנדורו, MTB תוצרת גרמניה, tech dwg

ה-Big Fun החדש מרותך בתוך הבית בגרמניה מצינורות פלדה Chromoly מרובים מטופלים בחום, וכולל את נשפי ה-Boost Thru-axle של Sour המסודרים והמסודרים עם מתלה מעביר להחלפה ולשוניות בלם IS. משקל ממוצע למסגרת בינונית הוא 2810 גרם, +/- 50 גרם (2760 גרם ב-S, 2870 גרם ב-L, 2970 גרם ב-XL). זה בערך 100 גרם יותר מהקראמבל.

2022 Sour Big Fun פלדה קשה זנב אנדורו, MTB תוצרת גרמניה, צינור ראש חדש

ה-Big Fun בונה אותו להיות חסון יותר מה-hardtail שלהם, ה-Big Fun מעוצב סביב מזלג של 150 מ”מ ומקבל צינור ראש מחודד חדש חזק יותר עם אוזניות פנימיות ושקע קטן למטה. צורת צינור הראש החדשה גם עוזרת לשמור על סטאק תחת שליטה (לעומת כוס תחתון חיצוני) תוך הגברת הנסיעה.

2022 Sour Big Fun פלדה קשה זנב אנדורו, MTB תוצרת גרמניה, פרטים

ה-29er Enduro hardtail החדש כולל מהדק מושב משולב הפונה קדימה סביב מוט מושב בגודל 31.6 מ”מ, תושבת תחתית רגילה עם הברגה של 73 מ”מ עם עול שרשראות מעובד כולל לשוניות ISCG המאפשרות מרווח לצמיג אחורי בגודל 2.6 אינץ’. המסגרת מקבלת גם ניתוב כבלים חיצוני מודולרי מודולרי עם ניתוב טפטפת פנימי חמקמק, ושני סטים של בוסי בקבוק מים – על גבי ומתחת לצינור התחתון.

כיף גדול חמוץ: תמחור, אפשרויות וזמינות תוצרת גרמניה

2022 Sour Big Fun פלדה קשה זנב אנדורו, MTB תוצרת גרמניה, רכיבה

מסגרת ה-Big Fun נמכרת בפני עצמה ב-950€, זמינה בארבעה צבעי מלאי – Space Grey, Super Rootbeer חום, ורוד מתכת כהה ברבי & נוצץ בהזמנה מראש בלבד ירוק לילה מיוחד – בגימור מט או מבריק, ושחור או כסף גרָפִיקָה.

2022 Sour Big Fun פלדה אנדורו קשיח, סט מסגרת MTB תוצרת גרמניה

ערכת מסגרת 2022 Sour Big Fun

לחלופין, אתה יכול להוסיף לערכת מסגרת עם מזלג Marzocchi Bomber Z1 150 מ”מ, אוזניות Acros, מוט טפטפת BikeYoke Revive ושלט עבור 2090€. פיקדון של 380 אירו שאינו ניתן להחזר מבטיח כעת את מקומכם ברשימת ההמתנה לבנייה, וינוכו ממחיר הרכישה הכולל ברגע שהאופניים ייכנסו לייצור בתחילת אביב 2022.

מה הלאה מ-Sour?

ובכן, ההבנה שלנו היא שאב הטיפוס של סור מפלדה קצרת חוליה עם ארבע מוטות Double Choc אופני אנדורו עם השעיה מלאה עדיין בפיתוח יחד עם חברי דרזדנר ב מחזורי ActoFive, אז נפקח עיניים לזה עכשיו, כשאנחנו יודעים ל-Sour יש ייצור מקומי של שלדות פלדה גם עכשיו. ובהנחה שהמעבר לייצור אופני הרים יעבור בצורה חלקה באביב הבא, לא נתפלא לראות אופני חמוץ מיוצרים בגרמניה עד סוף 2022…
חמוץ.אופנייםSource link