Silca Strips at Unbound: The Ultimate Chain Stripper and Wax Prep To Go Faster

Silca Strips at Unbound: The Ultimate Chain Stripper and Wax Prep To Go Faster


תמכו בנו! Bikerumor עשויה להרוויח עמלה קטנה מקישורי שותפים במאמר זה. למד עוד

מחשוף שרשרת ושעווה חדש ‘אולטימטיבי’ מבית Silca מבטיח להקל ולהאיץ את תהליך הפיכת מערכת ההנעה שלך למהירה יותר. פתרון ה-‘Ultimate’ החדש של Silca יוריד את כל השומן מהשרשרת שלך ויהיה מוכן לסיכה המהירה ביותר על בסיס שעווה תוך 10 דקות של פחות, ואתה אפילו לא צריך למשוך. השרשרת מהאופניים שלך!

Silca Ultimate Chain Stripper and Wax Prep הופכים אותך למהיר יותר

כמעט כולנו הכרנו ששימון שרשרת בשעווה הוא הדרך לחיכוך ההנעה הנמוך ביותר ולמערכת ההנעה המסתובבת הכי מהירה באופניים שלנו. אבל להשיג שרשרת שעווה כהלכה זה לא קל.

שרשראות אופני הרים שטוחות sram

החל משרשרת משומנת במפעל, לעתים קרובות נדרשים שלבי הסרת שומנים וניקוי קולי מרובים כדי שהשרשרת תהיה נקייה מספיק כדי לגרום לשימורי שעווה להידבק כראוי. ואם תחסכו בצעד הזה, שימון השעווה לא יחדור ותדבק כראוי לשרשרת שלכם, כך שלא תקבלו את יתרונות המהירות הקסומים האלה. אם אתה מתחיל עם שרשרת משומשת שכבר ראה זמן על האופניים שלך, התהליך הוא אפילו יותר עמוס. רק על ידי הסרת השרשרת והפעלה מחדש של תהליך הסרת שומנים וניקוי קולי יש לך תקווה. והניסיון שלנו מצביע על כך שבאמת ניקוי מלא של שרשרת משומשת הוא חלום צינור.

אז מה חדש כאן?

הפתרון החדש של Silca עושה את זה סופר פשוט לנקות את השומן הישן על השרשרת שלך ולבצע את הקפיצה לשימון שעווה טוב יותר…

מסיר השומנים החדש, המרוכז במיוחד, המתכלה, המרכיב את החלק ‘מסיר שרשרת אולטימטיבי’ בתערובת החדשה הזו מנקה את כל סיכה השרשרת הקיימת שלך. לאחר מכן, החלק ‘הכנת שעווה’ פועל כפריימר על המתכת של השרשרת שלך כדי לעזור להדביק את סיכה השעווה החדשה שלך עם מריחה מהירה אחת.

מנקה קל להנעה קלה של Silca Ultimate Chain Stripper ו- Wax Prep הופך אותך למהיר יותר, פרטי תווית
תמונות ג. סילקה

עד כה, המכשול הגדול ביותר עבור רוכבי אופניים המעוניינים לשדרג לחומרי סיכה מבוססי שעווה היה הזמן, הכימיקלים והמיכלים הדרושים כדי להסיר כראוי את שומן המפעל מהשרשרת. חלק מהשיטות המומלצות משתמשות ב-3 כימיקלים נפרדים ויכול לקחת עד יומיים מלאים. על ידי נקיטת גישה שונה לחלוטין עם מוצר זה, פיתחנו משהו שלא רק מסיר לחלוטין את השרשרת מחומרי סיכה אחרים, אלא למעשה משאיר את המתכת מוכנה להידבקות מיטבית של השעווה. זהו ניצחון ענק בשתי החזיתות, בסופו של דבר הגדלנו את אורך חיי היישום ואת הביצועים של חומר הסיכה, תוך צמצום זמן ההכנה להשגת זאת משעות לדקות!


– ג’וש פורטנר, מנכ”ל Silca

איך אתה משתמש בזה?

Powershift Boost MTB מסווג 2x רכזת אופני הרים פנימית עבור Shimano או SRAM 12 הילוכים, צילום סוכנות חיבור אופניים מאת Mirror Media, רשת Eagle
ג. BCA, צילום של מירור מדיה

עדיין על האופניים שלך, תחילה צחצח את כל הפסולת המחורבנת מגלגלת השרשרת, הקסטה והמעבירים שלך כדי שיהיה לך לוח נקי למדי לעבוד איתו.

לאחר מכן, פשוט מרחו טיפה אחת של רוטב הקסם החדש על כל רולר של השרשרת, הניחו לו לשבת 5 דקות, לאחר מכן מרחו עוד טיפה אחת על כל רולר, ואז המתינו עוד 5 דקות. לאחר מכן, פשוט שטפו אותו עם צינור – בלי מנקי לחץ בבקשה, אלא זרימת מים מרובה כדי לשטוף את כל השאריות שהורדו מהשומן. לאחר מכן, פשוט מרחו סיכה לטפטף כמו סיכה של Silca’s Secret Chain Lube – aka Hot Melt ווקס בבקבוק – והולכים משם עם שרשרת מהירה יותר.

SILCA HOT MELT WAX

החדשות הטובות כאן הן שהוא תואם עם חומרי סיכה אחרים המבוססים על שעווה בטפטוף – לא רק של Silca. ואם אתה כן מחפש לעשות שעווה חמה לשרשרתתהליך ניקוי זה על אופניים נועד לנקות טוב יותר שרשרת משומשת לפני שאתה מוריד אותה, עושה את האמבטיה האולטראסונית וטבול אותה בשעווה מוצקה מותכת למהירות ארוכת טווח במיוחד.

Silca Ultimate Chain Stripper – תמחור, זמינות ואפשרויות

מנקה הנעה קל של Silca Ultimate Chain Strippper ו- Wax Prep הופך אותך למהיר יותר, אפשרויות גודל וצרורות

ה-Silca Ultimate Chain Stripper and Wax Prep החדש מתוצרת ארה”ב זמין בארה”ב עכשיו ויגיע בקרוב מאוד גם לאירופה.

זה מגיע בשני גדלים, אבל הקטן יותר רק בצרור עם סיכה סודית של Silca. תמורת $36 / 44€ אתה מקבל בקבוק קטן של 4 oz/118 מ”ל של Ultimate Chain Stripper and Wax Prep בשילוב עם בקבוק קטן 4 oz/118 מ”ל של Super Secret Chain Lube. אומרים שזה מספיק כדי לנקות סביב 4 שרשראות, ולהפוך אותן למהירות במיוחד.

הבקבוק הגדול יותר של 16 oz/473 מ”ל של Ultimate Chain Stripper and Wax Prep נמכר באותם $36 / 44€ כמו החבילה, אבל יתאים יותר לניקוי והכנה של יותר מתריסר שרשראות. רק כדי להיות ברור, אתה צריך לעשות את עבודת הניקיון וההכנה הזו רק פעם אחת על שרשרת לפני שאתה מחיל עליה חומר סיכה על בסיס שעווה.

Silca.ccSource link