Roundup: שלושה משקפי שמש חכמים סופר קלים לרוכבי אופניים המונעים על ידי ActiveLook

Roundup: שלושה משקפי שמש חכמים סופר קלים לרוכבי אופניים המונעים על ידי ActiveLook


כעת אתה יכול לקנות משקפי שמש חכמים עם מציאות רבודה ששוקלים עד 35 גרם הודות לטכנולוגיה חדשה שפותחה על ידי ActiveLook. מי זה? חטיבת המציאות הרבודה של חברת MICROOLED הצרפתית, המייצרת מסכי מיקרו OLED ברזולוציה גבוהה עם צריכת אנרגיה נמוכה מאוד. טכנולוגיית ה-NeXT החדשה שפותחה הביאה משקפיים חכמים קלים שמעמידים את הנתונים החיוניים שלך, כגון זמן, מרחק, מהירות, HR, ובמקרים מסוימים, ניווט פנייה-אחר-פנייה GPS, ממש לנגד עיניך.

משקפי השמש לרכיבה על אופניים במציאות רבודה מחוברים כמעט ככל שניתן. בלוטות’ מחבר את המשקפיים לאפליקציית ActiveLook בסמארטפון שלך, שבעצמה יכולה להתחבר למספר חיישנים, כלומר אתה יכול לקבל תצוגה בזמן אמת של נתוני מפתח כמו דופק ותפוקת כוח ישירות בשדה הראייה שלך. ביצוע קל משקל זה של טכנולוגיית AR הופכת ריצה, רכיבה, שיט, *הכנס את הפעילות האהובה עליך כאן*, למציאות מעשית. הנה הקדמה לשלושת משקפי השמש החכמים היחידים שעשו שימוש ב-ActiveLook AR Tech… עד כה.

משקפי שמש חכמים לרכיבה על אופניים Julbo EVAD-1

משקפי אופניים של julbo evad-1 במציאות רבודה

אלו הם הקלים ביותר מבין השלושה בסיכום משקפי האופניים של היום, במשקל של 35 גרם. כל שעליך לעשות הוא להעביר את היד שלך על דופן המשקפיים הללו כדי לשנות את המידע המוצג בשדה הראייה. מעבר לטכנולוגיית ActiveLook AR, ה-EVAD-1 עושה שימוש בעדשות REACTIV Photochromic 1-3 של Julbo. אלה מגיבים לרמות אור ו/או UV כדי לתת הגנה מקסימלית בכל מקום בו אתה רוכב (אדמה פתוחה או דרך העצים) ובכל מזג אוויר (אור שמש בהיר לעומת תנאי מעונן).

סוללה נטענת משולבת בצורה חלקה במסגרת, נטענת באמצעות USB-C. יש לו זמן ריצה מרשים של עד 12 שעות.

ל-Julbo EVAD-1 יש צורה עטופה, בגודל 135 מ”מ מהרקה לרקה. בניגוד למשקפי הרכיבה האחרים של AR שנסתכל עליהם מאוחר יותר, אלה חסרים צירים, ולכן לא ניתן לקפל אותם כאשר אינם בשימוש. עם זאת, הזרועות של ה-EVAD-1 נועדו לספק אחיזה נוחה כאשר חובשים עם קסדה, עם חומר רך על הרקות שלא נדבק לשיער.

המשקפיים החכמות של Julbo EVAD-1 נמכרות במחיר של 499 אירו, וזמינות בשחור/צהוב בלבד. הם גם מגיעים עם שני גשרים נשלפים כדי להתאים לצורת הפנים שלך, שני חוטי ראש לבחירה, נרתיק משקפיים קשיח, נרתיק מיקרופייבר, מטלית ניקוי, כבל טעינה מיקרו-USB/USB, מדריך להתחלה מהירה וערכת ניקוי.

Julbo.com

Cosmo Vision Smart Eyewear

cosmo vision ar משקפי רכיבה על אופניים

משקפי Cosmo Vision AR מציעים ניווט GPS עם הנחיות פנייה אחר פנייה

כמו הצעת Julbo, ניתן להחליף את תצוגת Cosmo Vision AR בהינף יד פשוט לצד חיישן שיושב בתוך המסגרת. מה שמייחד במשקפיים החכמים הללו הוא היכולת להתאים אותם עם Cosmo Ride Smart Light שניתן להרכיב כמעט על כל קסדה – חיבור השניים נותן לך שדה ראייה ויזואלי של פעילות האור, בין אם זה הצגת אור בלימה, או מציין שמאלה או ימינה בצומת.

אלה שוקלים כביכול 40 גרם, ועושים גם שימוש בעדשה פוטוכרומית עם פתחי אוורור. ה-Cosmo Vision מקבל זרועות צירים, סוללה נטענת USB-C עם זמן ריצה של 12 שעות, דירוג עמיד למים IP54, והכל עם אחריות לשנתיים. הזמינו אותם מראש תמורת 489 אירו ישירות מקוזמו, עם תאריך אספקה ​​צפוי של דצמבר.

CosmoConnected.com

משקפי שמש חכמים של אנגו

engo activelook עם משקפי רכיבה על אופניים

המשקפיים החכמים של Engo הם הזולים ביותר שמתהדרים בטכנולוגיית המציאות המורחבת של ActiveLook, ונמכרים במחיר של 427 אירו. הם גם הכבדים ביותר, במשקל של 42 גרם. לאחר התחברות למכשירי ה-Bluetooth שלך, תוכל להתאים אישית את מה שמוצג בעדשה שלך על ידי בחירה בין שישה שדות נתונים; מרחק, זמן, פרופיל גובה, כוח, מהירות וקצב לב. אלה נראים התמורה הטובה ביותר לכסף עבור אלה שרק רוצים מדדי ביצועים ולא כל כך קשקשים בניווט.

ממשק משקפיים חכמים של engo

העדשות הפוטוכרומיות של אנגו מתכווננות אוטומטית לאור המשתנה, ומספקות בהירות והגנה של 100% UV בכל תנאי. Engo מציעה התאמה מובטחת של 100% מגובה בניסיון ללא סיכון של 30 יום ובאחריות לשנה.

EngoEyewear.comSource link