Road to Philly Bike Expo 2021: פיטר אוליבטי מעביר את אבותיו

Road to Philly Bike Expo 2021: פיטר אוליבטי מעביר את אבותיו


פיטר אוליבטי עבר את עידן Covid-19 תוך שימת לב לשירות לקוחות וגישה של עשה הכל לבניית מסגרות. נגענו בבסיס באמצעות דואר אלקטרוני לפני תערוכת האופניים של פילי כדי לדבר על אופני מטען, טכניקות לבניית מסגרת וטיטניום לעומת פלדה.

אנא תהנה מהראיון הזה עם פיטר אוליבטי.

Bikerumor.com: מה שמך, מותג האופניים שלך, והיכן אתה מבוסס?

פיטר אוליבטי: פיטר אוליבטי, בולדר CO. סיפור ארוך קצר, משרה מלאה שש שנים.

אופני מטען סגולים מסוג olivetti

Bikerumor.com: מה חומר המסגרת וטכניקת הבנייה המועדפת עליך?

פיטר: אני ידוע בעיקר בבנייה עם פלדה, עם זאת, התחלתי במקור בטיטניום ועבדתי במהלך השנה האחרונה בערך כדי להחזיר את עבודת הטיטניום שלי לפעולה. טיטניום נוטה להיות קצת שונה מפלדה באופן שבו אתה מתפעל אותו, כך שלוקח קצת יותר זמן להבין את הטכניקות המועדפות כדי להפעיל את כל זה. עם זאת, זה פיצוץ לרתך. רוב האופניים שלי הם בדרך כלל מרותכים tig. אני אוהב לעשות גם אופניים מולחמים ולסחוב אופניים, אבל אלה דורשים הרבה יותר עבודה, והעלות של כאלה באה בעקבותיו. עבור חלק מהלקוחות הפוטנציאליים, לאחר מכן זה הופך להיות חסכוני לעלות מסגרת מותאמת אישית עם הטכניקות הללו

מסגרת olivetti צבעונית

Bikerumor.com: מה מייחד את האופניים שלך מבונים מותאמים אישית אחרים?

פיטר: זו תמיד שאלה מעניינת בעיני. ברור, שם [is] מגוון די גדול של בונים שם בחוץ. אני גם חושב שזה חור מנעול די צר בסך הכל. מהיבט האופניים של בידול, למרות שאני לא שובר כאן שום תבניות, אני חושב שהעובדה שאני מוכן ומשתמש ברוב הטכניקות לבנות אופניים.

רוצים אופני גראבל סחובים? בטוח! אופני הרים מולחמים פילה? אני אעשה את זה. אופני כביש טיטניום TIG? מה דעתך על אב טיפוס של כמה אופניים חשמליים? נשמע לי טוב. אז אני מרגיש את היכולת שלי לקחת על עצמי כל מה שבא בדרכי [is] חלק אחד ממנו. אני אוסיף את האזהרה שבשנתיים האחרונות או משהו אחר נקראתי לעזור לאנשים להציע אב טיפוס של דברים או להביא דברים לשוק, וזה תחום אחר לגמרי מאשר עולם בניית המסגרות היומיומיות.

עם זאת, אני מרגיש שהחלק הגדול של מה שמייחד את החברה שלי הוא עד כמה אני עובד עם הלקוחות שלי. אני משתדל להיות כמה שיותר זמין ומרגיש שקו ישיר לבונה האופניים שלך הוא באמת משהו מיוחד ומשהו שלא הרבה חברות יכולות להציע. לסיכום, יצירת לולאה של הלקוח לתוך כל החוויה היא חלק גדול מהסיבה שאני מאמין שאני משיג אנשים לעבוד איתי בנוסף לקבל עסק חוזר.

רכזת Olivetti

Bikerumor.com: איך הגעת לזה? מי נתן לך השראה להתחיל לייצר אופניים?

פיטר: תמיד הייתי חנון אופניים, מפרק את האופניים שלי בתור ילד, עבדתי עליהם וכאלה, שלדעתי הוא חוט משותף בעולם של חנון האופניים. אבל באמת מה שנתן לי השראה היה…כשהייתי מירוץ, באמת רציתי אופני cx חד-מהירות למירוץ שיוכלו להכפיל את תפקיד הנוסע שלי בעונת החורף. התקשרתי לכמה מהחברות שיכלו לעשות לי טיטניום וכולם גירדו את הראש ו/או ביקשו הרבה יותר ממה שאני יכול להוציא.

זה הוביל אותי ל-UBI שם לקחתי את שיעור בניית מסגרות טיטניום עם ג’ים קיש ומייק דסאלבו. בניתי את האופניים שרציתי, השתמשתי בהם המון ועד היום יש לי אותם. היה פער גדול בחיי הקריירה שלי לפני שלקחתי את זה למשימה במונחים של עבודה במשרה מלאה כפי שהיה בכיתה ההוא בשנת 2002. עם זאת, אני חושב שבסופו של דבר באמת רציתי לעשות משהו שהיה לי ערך מוחשי אמיתי; אני מכין את המוצר המותאם אישית הזה בשבילך, אתה מאמין בערך של זה, כדי שנוכל לנהל מערכת יחסים מועילה הדדית. אני גם מאוד אוהב את החלק העיצובי של העבודה ואת פתרון הבעיות ללקוחות שלי שצריכים לפתור למשהו אחר מאשר סתם עוד אופניים מגניבים, שיש לציין שזו סיבה לא פחות סבירה. הא.

צינור Olivetti עם לוגו

Bikerumor.com: מי נותן לך השראה עכשיו?

פיטר: יש המון אנשים שנותנים לי השראה. זה מזכיר לי כשהייתי בוגר BFA בקולג’ והיו לנו ימי ביקורת. באתי לאולפן עם משהו שחשבתי שהוא באמת יוצא מן הכלל, אבל אז הייתי רואה על מה אנשים אחרים עובדים והמוח שלי פשוט היה מפוצץ. בתשובה פשוטה יותר, אני תמיד שואב השראה מעיצוב נהדר, אבל גם אני ממש שואב השראה מיעילות. בחורים כמו בישופ, נובילט, וויגל וצ’פמן ש…לעיתים קרובות עושים הרבה מעבר למסגרת ולוקחים את זה ממש עמוק לתוך אזור המותאם אישית תמיד נמצאים במוחי ובמה שאני מסתכל עליו.

אני גם מבין שהייתי יורד בקלות לבור ארנב עושה דברים כאלה ולעולם לא אוציא שום דבר מהדלת בציר זמן סביר. אז יש אנשים כמו בינגהאם, חברי הטוב צ’אד ב-Corvid, פול סדוף, מייק דה-סלבו ואוסקר קמרנה שבאמת פיתחו את מערכות הבנייה שלהם ויכולים לבנות שוב ושוב אופניים יפים כמעט מושלמים בצורה מחושבת היטב. יש באמת [tens] של עשרות בונים אחרים שם בחוץ שלדעתי הם באמת מעוררי השראה בכל מיני דרכים, אבל אני מרגיש שזה הפרק שלו בבניית אופניים.

מסגרת Olivetti המציגה חלק ממערכת הארכובה

Bikerumor.com: איך היה עידן הקוביד עבורך? טוב, רע, בערך אותו הדבר? איך זה שינה את המודל העסקי והעסקי שלך, אם בכלל?

פיטר: העניין של קוביד היה מאבק ואתגר אמיתיים. מלבד האתגרים הנוספים בחיי המשפחה שהגיעו כשהנגיף פגע לראשונה, הנושא הברור ביותר היה בעיות שרשרת האספקה. חלק גדול מדגמים רבים של בוני מסגרות הוא מכירת אופניים שלמים שהם 100% הדגם עבורו אני.

בהחלט עשיתי בניית מסגרת בלבד, אבל אופניים שלמים היו המטרה העיקרית של העסק. בתור בנאי שעושה דברים חד פעמיים, אם אתה לא מנצל את החלק הזה של ההכנסה, אתה באמת מפסיד. לא שזה סופר קל גם כשההיצע טוב. עם לקוחות מותאמים אישית, אתה בהחלט יכול לקבל בעיות מותאמות אישית של קבלת החלטות הפכפכה. בערך פעם בשנה אני צריך לעבור על פחי הבנייה שלי ולארגן אילו חלקים להחלפה אני צריך לשמור עבור בנייה פוטנציאלית אחרת ומה אני צריך למכור רק כדי להחזיר את הכסף מדברים שלקוחות זזו מהם.

בכל מקרה, [the] העובדה שיש מסגרות אופניים שיושבות במשך 3-7 חודשים ומחכות לחלקים כדי לאסוף את שאר התשלום של האופניים, הייתה ממש קשה. כעת, לאחר שציינתי כי בתור בונה חד פעמי אתה צריך להתמקד בהשלמות, אני הולך להעיף קצת את התסריט. ככל שהשנה התקדמה השנה, שמתי לב לשאלות נוספות לגבי ייצור מקומי מכיוון שחברות קטנות (כלומר, ממש קטנות) קיבלו אתחול מהמפעלים שלהן באסיה או פשוט לא הצליחו להשיג זמן. אז הצלחתי להרים קצת עבודת ייצור תוך חוזי מסגרת בלבד.

למי שלא מכיר את העולם הזה בשוק הייצור הקטן, חברות רבות שהן חברות שלדות אופניים מותאמות אישית או אפילו חברות ייצור שיש להן נוכחות מקומית, מוצאות את שוק הבנאים הקטנים כדי לייצר את המוצרים שלהם. אז הצלחתי לאסוף חלק מהעבודה הזו כמו גם את עבודת האב-טיפוס שהוזכרה לעיל עבור כמה אנשים שמנסים להביא מושגים כמו אופניים חשמליים ומטען אלקטרוני לשוק האמריקאי. אז כן, לסיכום, עידן קוביד של דברים היה אסון למדי מבחינת היכולת להשיג מוצר. זה… גם גרם לי להבין שהייתי זריז ולהחליף הילוך כדי שזה יקרה.

אופני מטען מתוצרת Peter Olivetti

Bikerumor.com: מה האופניים הכי מעניינים שבניתם בשנה האחרונה?

פיטר: אני חושב שמעבר לניסיון באמת להפעיל את חומרי הטיטניום שלי השנה, הייתי אומר לעבוד על אופני המטען עבור Juggernaut ועזרה להעריך כיצד אנו יכולים לשפר את העיצוב הן בביצועים והן בצורת ייצור הייתה ממש מעניינת. בכל פעם שאני בונה אחד אני זוכה לראות אותו בעיניים רעננות. הם פרויקט כל כך גדול בכל פעם, אבל התוצאה היא אלטרנטיבה די מגניבה לשימוש במכונית שלך לכל דבר. אני גם רואה שארה”ב נמצאת ממש על הקצה של להסתכל על אופני מטען כמציאות. אנחנו לא קרובים לשוק האיחוד האירופי, אפילו לא קרובים. עם זאת, עם חברות כמו Pon/urban Arrow והעבודה שכבר בוצעה על ידי חברות כמו ExtraCycle ויובה, יהיה מה שלדעתי ביקוש הולך וגובר מאוד לדרכים חלופיות לטייל בין אם זה להעביר את הילדים והמצרכים שלך ברחבי העיר או אפילו יותר גדול השפעה לשימוש במשלוח למייל האחרון עבור חברות כמו אמזון ו/או UPS.

תקריב של צינור התחתון על מסגרת פלדה Olivetti

Bikerumor.com: מה אתה מביא ל-Philly Bike Expo השנה? יש טיזרים או הצצות?

פיטר: יש לי כמה אופניים שאני שוקל להביא. יש אחד בטוח שהוא הגרסה העדכנית ביותר של אופני ה-GTLT שלי. בעיקרון, אופני גראבל שנעשים אגרסיביים בצורה סבירה כפי שאני חושב זה הגיוני מבלי לעבור למפרט של אופני הרים. זה, במיוחד, יהיה עבור רוכב קבוצת Philly Bike Expo, מייק שיפ. הוא חיכה לאחיזה לדבר הזה בגלל חלקים וצבע, שכולם ממש נמתחו בזמן. יש לי גם אופניים שדיברתי עליו עם אלק ווייט לפני כמה זמן. מכיוון שלא היו הופעות, רציתי לבנות אופניים שיהיו קצת בלינג, שגם לבן וגם אני נוכל להשתמש בהם כדי להציג כמה דברים עם התקשורת. זה יהיה Mtb One Speed ​​ירוק מירוץ אירי עם חלקים לבנים כסופים מלוטשים בכל מקום. ; ) יכול להיות שיש עוד אחד או שניים שיופיעו, אבל אני בדרך כלל מנצל את תא פילי שלי עם שלושה אופניים מכיוון שזה מקום קטן יותר ואני צריך בדרך כלל להשיג את הדברים האלה ברחבי הארץ.

אופני מטען סגולים מתוצרת Peter Olivetti

Bikerumor.com: אם הייתם צריכים לעשות הרפתקת רכיבה על אופניים מרובת ימים עם מישהו אחר בתעשיית האופניים, מת או חי, מי זה היה ולמה?

פיטר: זו אולי תשובה מוזרה, אבל אני חושב שהיא רלוונטית. הרבה לפני כן, בשנות ה-90, סבא רבא שלי היה פרופסור אורח באוניברסיטת סטנפורד, שאולי היה הפרופסור האיטלקי הראשון בבית הספר להנדסה, אבל הייתי צריך לבדוק את זה שוב. בכל מקרה, הוא רכב על אופניים בכל מקום, כמו בעצם ברחבי הארץ, ולראות את הענף פורח בארה”ב ממש נתן לו השראה ליצור את חברת Olivetti כשחזר לאיטליה. מכיוון שמעולם לא יצא לי לפגוש אותו, הייתי שמח לקבל את ההזדמנות לנסוע איתו כשהוא שייט ברחבי ארה”ב. או יותר טוב, אני אשמח להחזיר שני אופניים מודרניים למסגרת הזמן שלו לעשות את הטיול שלנו. אני בטוח שהמוח שלו פשוט היה מתפוצץ. בכל מקרה, מעבר להכרת קרוב משפחה שלי, באמת הייתי שמח לקבל תחושה של הרעיונות היזמיים שלו, כמו גם לשמוע מה הוא חושב על תעשייה ובנייה ועיצוב דברים. לעתים קרובות אני מקבל הערות מהמשפחה שלי שאני מתעל את קמילו הפנימי שלי לעשות את העסק הזה, אז אני באמת אשמח לקבל את ההזדמנות להבין באמת על מה המשפחה שלי תמיד מדברת.

obikeco.comSource link