Rack Roundup! מתלים החדשים הטובים ביותר לטרמפ, גג ואופניים ביתיים

Rack Roundup!  מתלים החדשים הטובים ביותר לטרמפ, גג ואופניים ביתיים


הסיכום האחרון שלי מ-Sea Otter (כן, לוקח כל כך הרבה זמן לעשות הכל מפסטיבל רכיבת האופניים הצרכני הגדול בעולם) כולל את כל המתלים החדשים, האסדות ותיבות המטען להבאת אופניים וציוד. היו המותגים הגדולים הרגילים, בתוספת כמה מקדמים ועדכונים עם רעיונות ומוצרים חדשים ושווה הצצה.

למעלה, Kuat הציגה את קולקציית Ibex היבשתית שלהם לטנדרים, עם עיצוב טלסקופי ומספר מסגרות שיתאימו למשאיות שונות מטויוטה, דודג’/RAM, פורד, שברולט/GMC, ניסאן ועוד. זה מעוצב כמעטפת, עם הרבה אביזרים כדי להתאים אותו איך שאתה רוצה.

חבלול מיטת משאית יבשתית של kuat ומתלה חיבור לבוכנה

מוטות צולבים מתאימים לכל אחד ממגשי הגג שלהם, להחזיק אופניים, מגלשיים, סנובורד וכו’, וניתן להוסיף לוחות צד בסגנון MOLLE כדי להתאים ציוד אחר מבפנים ומבחוץ. אתה יכול אפילו לחבר מגש לאופניים בודדים בצד כדי לשמור אותו נמוך יותר עבור קילומטראז’ גז טוב יותר (קצת) וטעינה קלה (הרבה).

ריפוד משאית kuat לנשיאת אופני הרים

החדש שלהם משטח דלת תא המטען של HUK מגיע בחמישה גדלים להכיל בין 2 ל-6 אופניים, עם דגמים ישרים ומעוקלים שיתאימו בצורה מדויקת יותר למיטות משאיות שונות. יש לו גיבוי רך למגע עם ריפוד נוסף של 1 אינץ’ לאורך החלק העליון כדי לשמור על בטיחות האופניים שלך, ופאנל מתהפך שומר על נראות מצלמות גיבוי בעת הצורך.

ריפוד משאית kuat לנשיאת אופני הרים

מערכת רצועות בלולאה מאפשרת לך למקם את האופניים היכן שתרצה, ויש לה אבזמי G-Hook מתכת לחיבור ושחרור מהירים. זוהי מבנה מרותך עם גימור חלק למגע, יש לו 3 שנות אחריות, וכאשר הוא סוף סוף נשחק, הוא ניתן למיחזור מלא ומתכלה!

חבלול מיטת משאית יבשתית של kuat ומתלה חיבור לבוכנה

מתלה ההילוכים האחורי החדש של Piston הושק לפני Sea Otter ומשתמש בעריסות הגלגלים הפנאומטיים שלהם לשחרור קל, רק ללא ציפוי Kashima והאורות האחוריים כדי להוריד את המחיר. בדוק את הכיסוי המלא שלנו לכל הפרטים, אבל הנה תקריב של זרועות ההתאמה המהירה שמאפשרות לו להתאים לכל דבר מאופני הרים בגודל מלא ועד אופני ילדים בגודל 20 אינץ’, עם מיקום מתאם פגושים כדי להחזיק בקלות אופניים עם פגוש קדמי (או אחורי) .

רמפה לאופניים חשמליים של kuat עבור מתלים לטרמפים

יש אביזר רמפה לאופניים חשמליים שטלסקופ מספק דרך קלה לגלגל אופניים כבדים יותר על הרמפה, וצורת המגש החלקה והעקבית של Kuat מקלה מאוד על גלגול האופניים עד למקומם. אז פשוט תוציא את הרמפה וזרוק אותה לתא המטען שלך. אם יש לך אופניים חשמליים ואתה נושא יותר מ-2 אופניים באופן שגרתי, זה עושה את זה הרבה הרבה יותר קל להרכיב את האופניים הראשונים האלה לעומת ניסיון לתמרן את האופניים ואת עצמך סביב מתלה 3-4 אופניים.

מסילות

תושבות מזלג למיטה railias ומעמד לאופניים

מתחיל מסילות בעל תפיסה ייחודית על משטח דלת תא המטען של המשאית. אתה יכול להשתמש בו כמו רגיל, עם עריסות רכות ומעוצבות שמלטפות את הצינור התחתון שלך כשהוא מונח על דלת תא המטען. לחלופין, השתמש ברצועה שלהם בתושבות כדי לחבר תושבות מזלגות, אוהל צל או מעמד לתיקון:

תושבות מזלג למיטה railias ומעמד לאופניים

עמדת התיקונים מהדקת טלסקופים, ויכולה להיכנס ולצאת ממגש ההרכבה בקלות, כך שתוכל לאבטח אותו בתוך הרכב כשאתה יוצא לרכיבה, אך לבצע תיקונים קלים בעת הצורך. שימו לב גם לכיסי האחסון הקטנים המשולבים בריפוד… מעולה לשמירה על מרווחי רפידות בלמים בהישג יד.

תושבות מזלג למיטה railias ומעמד לאופניים

העיצוב חכם יותר ממה שהוא נראה. ללא עמדת התיקון שם, אתה יכול למקם את ציר המזלג גבוה יותר על דלת תא המטען (או לא), ואז פשוט לסגור את דלת תא המטען והוא מגלגל את האופניים שלך לאחור לתוך המיטה. אז אתה לא צריך לנסוע עם דלת תא המטען פתוחה אם אתה מאחסן דברים אחרים במיטה. אביזרים אחרים מאפשרים לך להרכיב לוחות בסיס על קיר או רצפת טנדר, כך שתוכל להשתמש באותם תושבות מזלג ואביזרים במקומות אחרים.

Inno Racks

תיבת מטען של inno racks המתאימה על מתלי תקלות וגגונים

Inno Racks יש מערכת מתלה בסיס חדשה שמגיעה, תוך שימוש בגישה מודולרית שמקלה מאוד על הזזה והסרה של מגשי אופניים, ומאפשרת לך למקם אותם בקלות רבה יותר לקנן שני אופניים יחד. אבל זה גם מאפשר לך להשתמש באותו בסיס למטען:

תיבת מטען של inno racks המתאימה על מתלי תקלות וגגונים

באמצעות מהדקי שחרור מהיר ניתנים לנעילה, אתה יכול להוסיף גם קופסת אחסון למתלה.

תיבת מטען של inno racks המתאימה על מתלי תקלות וגגונים

מערכת דומה מגיעה גם עבור מסילות הגג שלהם, החל ממגש בסיס שיכול להכיל מגשי אופניים או ארגז המטען הננעל הזה ש…

תיבת מטען של inno racks המתאימה על מתלי תקלות וגגונים

…מחליק ויש לו גלגלים וידית להובלה קלה. בגודל של מזוודה גדולה, זה יכול להקל בהרבה על נסיעות משפחתיות והקמת מחנה על ידי היכולת להוריד הכל לגישה קלה יותר, או פשוט לגלגל אותו ישירות למלון או להשכרה. מחיר וזמינות TBD.

מתלים בחוף הצפוני

מתלי אופניים לתלייה על שני אופניים

מתלים בחוף הצפוני היו כמה פריטים ועדכונים חדשים, כמו הדגם הקטן הזה עם שני אופניים של מתלה התלייה המקורי שלהם.

מתלים צפון חוף עריסות כתר מזלג רחב יותר

עריסת כתר המזלג הקניינית שלהם מתעדכנת כך שתתאים לכתרים בקוטר הגדול יותר שמגיעים על אנדורו ו- e-MTB, מחוזקים כדי להתמודד עם אופניים כבדים יותר.

מתאם מדפי north shore לתליית אופני כביש

עיצוב העריסה הזה תמיד היה במיוחד עבור מזלגות מתלים, ומשאיר את הכבישים מחוץ לתמונה. אבל עכשיו יש להם מתאם לתלייה על מזלג שמאפשר לך לחבר את אופני הכביש שלך עם הציר התחתון, ואז לתלות את המתאם בעריסה שלהם ולחגור אותו למקומו. עובד גם על אופני גראבל… או כל אופניים עם ציר קדמי ומזלג ללא השעיה.

יאקימה

מתלה אופניים של יאקימה פנסים אחוריים

Yakima לא הראתה מתלים חדשים לגמרי, אבל היו כמה דברים שלא ראיתי קודם, כמו ערכת האור ולוחיות הרישוי של SafetyMate עבור מתלה האופניים שלהם StageTwo. אתה תרצה (תצטרך) רתמת חיווט של נגרר כדי לגרום לזה לעבוד, אבל זה מוסיף נראות טובה יותר (ואולי חוקיות) למתלה המגש שלך.

מתלה לתלייה של yakima לאופניים חשמליים קטנים יותר

OnRamp שלהם תוכנן במיוחד עבור אופניים חשמליים, עם קיבולת עומס של 66 ק”ג למגש ומערכת מהדקים חד-קוטבית הניתנת להתאמה עבור אופניים בעלי צורה וגודל מוזר. עיצוב זה עובד טוב במיוחד עבור אופני המטען הקומפקטיים הפופולריים שיש להם פגושים, אורות, מתלים ודברים אחרים שהופכים את עריסות הגלגלים לבלתי שמישות. רמפה מובנית מקלה על הטעינה.

yakima sky box nx גג מטען

ל-SkyBox NX החדש יש מערכת קלה להרכבה שמתאימה כמעט לכל מוט צולב, אבל הטריק האמיתי שלו הוא התחתית השטוחה כמעט לחלוטין. ידית מתכת מלאה ומערכת נעילה SKS מאבטחת דברים בפנים ומקלה על פתיחה וסגירה, והיא מחזיקה 16 רגל מעוקב של דברים.

Thru.bike

באמצעות שירות הובלה והובלה של אופניים

Thru.bike היא לא חברת מתלים, זה שירות שילוח ומשלוח אופניים. נוצרו במקור עבור טריאתלטים שלא רצו לארוז ולשלוח את האופניים שלהם, הם הרחיבו כעת את רשת הטנדרים שלהם כדי לשאת כל אופניים לכל אחד, אפילו למותגים. הם מרימים את האופניים השלמים, מעמיסים אותם לטנדרים הנעים המותאמים אישית שלהם, ומספקים אותם היכן שצריך, בשלמותם.

מותגים יכולים להשתמש בו כדי לספק ללקוחות אופניים בנויים במלואם, ואתה יכול להשתמש בו כדי להביא את האופניים שלך ליעד מרוץ או חופשה מבלי שתצטרך לשחרר בורג אחד. הם משתמשים במערכת אספקת רכזת ודיבר, בדומה ל-UPS או FedEx, כך שהוא עשוי לנוע בין מספר טנדרים, אבל מתלי הקיר שלהם שנבנו בהתאמה אישית שומרים על האופניים בטוחים ומאובטחים במעבר.

Thule

מתלה אופניים טרמפ כבד של thule epos

החדש מתלה אחורי Thule Epos בעל מראה אירופאי מאוד, עם אורות משולבים ועיצוב מתקפל עם גלגלים כדי להקל על ההובלה והאחסון כאשר לא על המכונית שלך.

מתלה אופניים טרמפ כבד של thule epos

במקום עריסות הגלגל הרגילות, הוא חוגר זרוע לחלק העליון של הגלגל האחורי כדי לייצב את האופניים, עם רצועות גלגלים במגש כדי לשמור את האופניים על הסיפון. רצועות ארוכות יותר זמינות בנפרד עבור גלגלי אופניים שמנים.

מתלה אופניים טרמפ כבד של thule epos

מנעולי כבלים של Abus, רמפות לאופניים חשמליים ושאר דברים טובים זמינים כדי להתאים את המתלה לצרכים שלך. לחץ על הקישור הזה לסיקור הטכנולוגי המלא שלנו.

Bike eRack

מתלה אופניים חשמליים הידראולי לתלייה חשמלית שיכול לשאת אופנוע

אם אתה אוהב מתלים תלויים אבל יש לך אופניים חשמליים כבדים (או אפילו מוטו!!!), ה Bike eRack יש מתלה חשמלי בשלט רחוק אלחוטי הנורד כדי להקל על טעינתם, ואז מורם בלחיצת מתג.

מתלה אופניים חשמליים הידראולי לתלייה חשמלית שיכול לשאת אופנוע

הוא יורד לקרקע כך שאתה יכול פשוט לגלגל את הגלגל הקדמי לתוך העריסה, לחגור אותו, ואז להרים אותו ללא מאמץ עד שהגלגלים האחוריים יעמדו על המוט התחתון. חגור אותם ואתה מוכן ללכת. אתה יכול אפילו להוריד אותו באופן חלקי עם אופניים מחוברים במלואם כדי לגשת לשער הרמה אחורי, והם מציעים מגוון של צבעים אנודייזים שיתאימו למתקן שלך.

סריס

מדפי אופניים של saris hitch עם דירוגי אופניים חשמליים ומגשי מטען

מתלה MHS של סריס משתמש באביזרים נלווים כדי להקל על הוספה או הסרה של מגשי אופניים, סלי מטען וכל דבר אחר שהם חושבים עליו בהמשך הדרך. אָנוּ בדק את זה לפני כמה זמןאבל סל המטען חדש (ויבוא בקרוב).

מדפי אופניים של saris hitch עם דירוגי אופניים חשמליים ומגשי מטען

החדשות הגדולות האחרות עבור מתלי ה-MHS (Modular Hitch System) שלהם היא שהם מדורגים כעת לשאת אופניים של עד 80 פאונד כשהם מונחים על רכב סטנדרטי עם חיבור 2 אינץ’, או עד 230 פאונד בסך הכל עם בסיס שלושת האופניים פלוס 1 חיבור לאופניים (סה”כ 4 אופניים). תושבת האופניים הנוספת המוברגת מוגבלת ל-35 פאונד. והוא גם מדורג כעת לשימוש קרוואנים עם עד שני אופניים (160 פאונד בסך הכל).

המתלה עצמו לא השתנה, הם פשוט עברו עליו בדיקות נוספות כדי לראות למה הוא מסוגל, אז אם כבר יש לך אחד כזה, השתגע.

מרוץ אופניים

עריסת אופניים מותקנת על הקיר

ה מרוץ אופניים מתיימר להיות מתלה האופניים התלוי על הקיר המגוון ביותר בעולם. הוא מתכוונן זווית ומשתמש בעיצוב פשוט עם שני מוטות, מונע בכוח הכבידה כדי להחזיק את האופניים שלך ללא מהדקים. הבסיס נצמד לחתיכי הקיר שלך (או בכל מקום בו אתה מרגיש בטוח בהברגה).

1UP ארה”ב

מתלים 1 up xd מדף אופניים לאופניים חשמליים כבדים יותר

1UP של השם החדש של XD Rack פירושו “Xtreme Duty”, וכדי לבדוק זאת, הם לקחו את פורשה קאיין לשטח הכבישים שלהם לצילומים. מעוצב לשאת עד 150 פאונד למגש, הוא בנוי יתר על המידה ומדורג להחזקת מוטו אלקטרוניים בזמן נחיתה.

מתלים 1 up xd מדף אופניים לאופניים חשמליים כבדים יותר
מתלים 1 up xd מדף אופניים לאופניים חשמליים כבדים יותר

מגשים עמוקים יותר, ראצ’ים עבים יותר, וברגים נוספים וקורות עבות יותר מעניקים למגש שכולו אלומיניום מראה הרבה יותר גדול וחזק כדי להתאים ליכולתו. המחיר והזמינות הם TBD.

רוצה לבדוק את הפורשה הזו? אָנוּ יש סיכום מלא של יבשתי, Vanlife, קרוואנים ומכוניות ראווה מטומטמות מ-Sea Otter!Source link