PNW משחררת את קו הלבשת MTB הראשון כולל מעיל לנדר עם חבילת ירכיים משולבת!

PNW משחררת את קו הלבשת MTB הראשון כולל מעיל לנדר עם חבילת ירכיים משולבת!


מאז תחילתן, PNW Components תמיד עסק במתן אפשרויות איכותיות במחירים סבירים. האתוס הזה עורר הדים בקרב הצרכנים מסיבות ברורות. די בכך, שאותם צרכנים ככל הנראה התחננו בפני PNW ליישם את הגישה הזו לבגדי רכיבה. כעת, לאחר יותר משנתיים בעבודה, PNW שמחה לחייב.

ז’קט לנדר

PNW The Lander Jacket

בעוד קו ההלבשה של PNW מורכב משלושה חלקים, ז’קט לנדר הוא הבולט הקל ביותר. זה לא מעיל גשם מלא, אלא משהו שמציע הגנה מספקת מפני פגעי מזג האוויר תוך שמירה על יכולת הנשימה. המעיל בנוי מבד נמתח ועמיד שעדיין יש לו תחושה נוחה וציפוי DWR כדי לשמור אותך יבש בגשם קל.

PNW מכסה המנוע לקסדה The Lander Jacket

מכסה המנוע מיועד להתאים מעל קסדות…

אחסון מכסה המנוע של ה-Lander Jacket מכסה המנוע מגולגל של Lander Jacket

… ומתגלגל כאשר אינו בשימוש. ישנה לולאת הצמד שמיועדת ללולאה מסביב לחוט בצד השני של מכסה המנוע כדי לשמור אותו במקומו בעת האחסון. חפתים אלסטיים פשוטים בזרועות וחוט שרוך במותן שומרים על הנוחות.

חבילת היפ משולבת?

ז'קט לנדר

חגורת ירך משולבת ז'קט Lander

אבל אחת התכונות המעניינות ביותר היא משהו שאפשר לתאר כחבילת ירכיים משולבת. גב הז’קט כולל שני רוכסנים אנכיים גדולים. בפנים, תמצאו כיס גדול עם מחיצות פנימיות לחטיפים או חלפים.

הכיסים האחוריים של ה-Lander Jacket

כל מי שאי פעם הכניס דברים כבדים לכיס הז’קט יודע שהם נוטים להסתובב תחת רכיבה אגרסיבית. כדי לפתור את הבעיה, PNW כללה חגורת מותניים נשלפת בחלק הפנימי של המעיל. בזמן השימוש, החגורה שומרת על הציוד שבכיס שלך לא יקפוץ מסביב. זה גם ישמור את הז’קט על הגב שלך גם אם תפתח את הרוכסן הקדמי עד הסוף לאוורור.

תמצאו גם שני כיסים קדמיים עם רוכסן, אחד עם לולאת מפתח. לכל הכיסים יש ריפוד פנימי של רשת, כך שאם אתה לא משתמש בהם לאחסון סחורות, אתה יכול לפתוח אותם לאוורור.

זמין במידות XS-XXL לשני המינים ובכתום או ירוק, מחיר ה-Lander הוא 149 דולר.

שביל האוזון ג’רזי

PNW The Ozone Trail Jersey

מתחת ללנדר, אולי תשקול את חולצת האוזון החדשה מבית PNW. עשוי מתערובת של 20% צמר ו-80% פוליאסטר, לאוזון יש תחושה נהדרת תוך כדי היתרון הנוסף של אישור Bluesign. נקבי לייזר בבית השחי משפרים את יכולת הנשימה, ותפירת פלטלוק מנסים לשמור על נוחות התפרים.

PNW The Ozone Trail Jersey

PNW The Ozone Trail Jersey

האוזון נחשב לשני המינים, מוצע במידות XS-XXL באפור או כחול תמורת 59 דולר.

The Shuttle Short

שאטל קצר

משלים את הסט הוא Shuttle Short החדש. המכנסיים הקצרים, שנבנו באמצעות מתיחה דו-כיוונית, שחיקה ובד DWR עמיד במים, משתמשים במכפלת בעלת קווי מתאר כדי למנוע מהם לעלות על מגני הברכיים וליצור מרווח בירכיים.

PNW Shuttle Short

חגורות מותן מתכווננות שומרות על דברים צמודים ויש סגירת כפתורים סטנדרטית בזבוב. תמצאו גם שני כיסים עם רוכסן, בגודל שיתאים לסמארטפון בגודל גדול על הירך, ושני כיסים קדמיים סטנדרטיים.

המוצעים בהתאמה ספציפית לגברים ב-XS-XXL, המכנסיים הקצרים מגיעים בשחור במחיר של $99.

מילה על גודל והתאמה

PNW שלח כמה דוגמאות לבדוק, ולרוב, המידות נראות במקום – פרט למכנסיים הקצרים. אני בדרך כלל קטן מוצק ברוב לבוש אופני הרים ב-5’8 אינץ’ ו-150lb עם מותניים של 30 אינץ’. עליי, מכנסי השאטל הקטנים לא מתקרבים להתאמה במותן. נראה שיש להם התאמה ממש צרה בירכיים, ואני אצטרך להגדיל את המידה לפחות עד בינונית במכנסיים הקצרים.

הז’קט מתאים לי מצוין לקטנה, וגם הג’רזי הקטן משתלב היטב.

כל הבגדים של PNW כוללים אחריות לכל החיים נגד פגמי ייצור, וזמינים כעת דרך הקישור למטה.

pnwcomponents.comSource link