IBIS נוחתת עם Ripley & Ripmo מעודכנים, צבעים חדשים + כל מיתוג חדש

IBIS נוחתת עם Ripley & Ripmo מעודכנים, צבעים חדשים + כל מיתוג חדש


עברו כמעט 30 שנה מאז שהציגה איביס את הסגלגל של איביס. בעוד שכמעט הכל בענף האופניים השתנה מאז, הלוגו שלהם נשאר זהה. כלומר עד היום.

לצד עדכונים לזהות המותג שלהם, Ibis משיקה גם שני אופניים מעודכנים – ה- Ripley V4S, וה- Ripmo V2S. ה-‘S’ הזה מייצג זרוע נדנדה מכיוון שרוב העדכונים מתרחשים בקצה האחורי של האופניים. יש גם שורה של צבעים חדשים לבחירה.

לוגו צינור ראש חדש של Ibis

זה קצת עצוב לראות את תג הראש מוחלף בצבע, למרות שהוא קל יותר…

המראה החדש של IBIS

מאת Ibis:

ביום שלישי, 27 בספטמבר, לאיביס יהיה מראה שונה בתכלית. אנו מציגים לוגו חדש, סימן מילים, פלטת צבעים וגופן שמאירים זרקור על ערכי המותג שלנו.

כאשר המייסד סקוט ניקול קרא לחברת האופניים החדשה שלו שבקעה ב-1981, הוא החליט לעורר את הריגוש שבטיסה על ידי בחירת ציפור. הוא אהב שציפורים הן קלות ויכולות לעוף, שתיהן תכונות חיוביות לקשר עם אופניים. חזקה, אלגנטית ומהירה, הזהות החדשה שלנו מעוררת באופן מיידי את הקשר בין הציפור למותג.

על ידי אימוץ הציפור, אנו מחזקים את הקשר בין המותג וערכי הליבה שלו עבור דור חדש של חובבים. הסגלגל האייקוני שלנו נוצר בשנת 1993. זו הייתה תקופה אחרת בעולם האופניים ובעולם בכלל. עדיין לא היה לנו אתר אינטרנט (שבא ב-1997) והצינורות באופניים שלנו היו עגולים, צנומים ועשויים מפלדה מורון (עוד בסוף).

הזהות הוויזואלית החדשה שלנו נותנת כבוד לעבר המעוצב ביד, תוך הסתכלות קדימה. ציפור האיביס החדשה משדרת כוח תוך כדי תעופה, בעוד המקור הקשתי מזכיר את הטיפול שאנו נוקטים במשטחים בעיצובים שלנו.

הטמענו גם IBIS באותיות רישיות כדי להזכיר לאנשים חזותית שהחברה שלנו היא כבר לא ה”אני” הרך של מעניין, אלא “אני” גאה וחזק המגלם את הרוח שלנו כבני אדם. חזותיים אלה מותאמים טוב יותר לשטח המורכב של הפריימים שלנו. הם נראים יציבים ומודרניים, כמו האופניים שלנו.

מאז ההתחלה הצנועה שלנו, השילוב הזה של אומנות, אלגנטיות וחוסר כבוד היה עמוד התווך של האתוס של איביס. הזהות המותגית החדשה שלנו משקפת את העבר הזה, תוך קבלת פני עידן חדש לגמרי של רוכבים לעדר.

תודה,

הנס, טום, סקוט, רוקסי וקולין

Ibis Ripley V4S חדש

קיר גבס של Ibis Ripley V4S אוף לבן

עוזרים לפתח את העידן החדש של IBIS, אנחנו מתחילים עם ה- Ripley V4S החדש. מהצד, האופניים לא נראים שונה בהרבה מלבד עבודות הצביעה החדשות של קיר הגבס או Bad Apple.

תותבי סכין Ibis Ripley V4S

ניתוב כבל מעביר Ibis Ripley V4S

עם זאת, ישנם פרטים בולטים, כולל הצגת SRAM UDH עבור “תאימות עתידית מרבית”. כמו אופניים חדשים רבים שראינו, המעבר לתקן מתלה המעבירים החדש נראה כמעט נתון ומרמז שזה עשוי להיות נחוץ לכל דבר מעבירים חדשים SRAM עובד עליהם. כדי להפוך את ההילוכים לטובה עוד יותר, המסגרת כוללת ניתוב כבל מעביר חדש על גבי משענת השרשרת.

קו שרשרת של Ibis Ripley V4S 55 מ

בגלל זה, הכנף כולו חדש ועובר לקו שרשרת של 55 מ”מ, עם מכלול משענת שרשרת רחב וקשיח יותר. בזמן שהם היו בזה, איביס הוסיפה הגנה חדשה על משענת שרשרת ועל משענת מושב עם בלוקים מוגבהים על משענת השרשרת לבלימת רעש, והגנה נוספת בסך הכל לשפשוף בעקב, ומחליפה את לוחית היניקה של השרשרת המתכתית בחזית.

Ibis Ripley V4S מעודכן תותבי הלם

תמצאו גם תותבי ציר מעודכנים אשר אטומים טוב יותר. עם זאת, כל השינויים הללו מונעים מהחלקים להיות תואמים לאחור.

מגן גומי של Ibis Ripley V4S downtube

לבסוף, מגן צינורות פוליקרבונט המוברג הוחלף במגן גומי עבה שמכסה יותר שטח וכביכול סופג את הפגיעה בצורה טובה יותר.

מפרט Ibis Ripley V4S

יחד עם המיתוג החדש, Ibis מוסיפה גרפיקה עם כל הפרטים החיוניים של האופניים כולל טבלת הגדרות זעזועים.

Ibis Ripley V4S אדום תפוח רע Ibis Ripley V4S קיר גבס לבן

ה-Ripley V4S החדש יוצע ב-Bad Apple Red או Drywall off-white, עם תמחור TBA.

Ibis Ripmo V2S

באנר Ibis Ripmo V2S ברוס ירוק

בדיוק כמו ה-Riply, ה-Ripmo מקבל את כל אותם העדכונים, כולל UDH, קו שרשרת 55 מ”מ ותותבים משופרים.

צינור ראש שחור של Ibis Ripmo V2S EnduroCell

Ibis Ripmo V2S EnduroCell שחור

בצד Ripmo V2S, אתה יכול לבחור בין ברוס באנר ירוק או EnduroCell Black & Copper עם תמחור TBA.

בדוק את אתר האינטרנט החדש של איביס למטה למידע נוסף!

ibiscycles.comSource link