Hunt Proven Race XC & Race Enduro מוסיפים גלגלי פחמן במחירים נוחים

Hunt Proven Race XC & Race Enduro מוסיפים גלגלי פחמן במחירים נוחים


Hunt Wheels השפילו סוף סוף את גלגלי ה-Proven Carbon Race XC ו-Proven Carbon Race Enduro שנמצאים בפיתוח כבר למעלה מ-3 שנים. שני ערכות הגלגלים מושקות היום עם חישוקי קרבון ברוחב פנימי של 30 מ”מ עם מבנה ספציפי למשמעת המכווננת לאיזון חוזק ותאימות היכן שזה הכי חשוב. קח סט במחיר תחרותי מאוד של £899 ($1099 USD).

ציד גלגלי מרוץ פחמן מוכחים

גלגלי קרבון מרוץ מוכחים לציד עבור חישוקי xc אנדורו ברוחב פנימי 30 מ

מלבד בחירת החישורים, ההבדלים בין גלגלי ה-Proven Race XC ל-Proven Race Enduro לא נראים לעין בלתי מזוינת

האנט מפתחת את ערכות גלגלי הפחמן המוכחות מאז AM Carbon H_Impact Wheels הושק בשנת 2019. המהנדסים המשיכו, בדקו רוחבי חישוק פנימיים רחבים יותר עם פרופיל חישוק חדש ופריסות קרבון חדשות, עד שראו הוכחות שהם יכולים לכוון את פרופיל החישוק החדש כדי לעמוד בדרישות של דיסציפלינות שונות.

מערכות גלגלים מוכחות לרכזת ציד מהירה ב-5 מעלות

שניהם מציעים רוחב חישוק פנימי של 30 מ”מ כדי להושיב צמיגי XC ואנדורו מודרניים בעלי נפח גבוה, והם שרוכים באמצעות 28 חישורים לאותה רכזת התקשרות של 5 מעלות המשמשת ברוב גלגלי ה-MTB של האנט, כולל Hunt Enduro Wide V2 Alloy סט גלגלים שבדקנו מוקדם יותר השנה. שם מסתיימים קווי הדמיון.

ציד מרוץ קרבון מוכח xc wheels isla short les מקבל גביע העולם 2022 xc

איסלה שורט מרוצה באליפות העולם UCI XCO לשנת 2022 ב Lets עולה על סיפון ג’וליאנה וילדר מתגלגלת על הגלגלים של Hunt Proven Carbon Race XC

האנט הכניס את רוכבי העילית הממומנים שלה לעבודה בבדיקת מערכות הגלגלים החדשות המוכחות במשך שתי עונות של עונות גביע העולם XC מתחת לאיסלה שורט, ועונה של מירוצי EWS מתחת לפרגוס ריאן וקלואי טיילור. רוכבת המונדיאל לשעבר, קייטי קורד, עשתה גם היא כמה שעות.

ציד מרוץ פחמן מוכח גלגלי אנדורו בדיקות katy curd fod אנגליה

קייטי קורד מעניקה לגלגלי האנדורו של מרוץ הפחמן המוכחים את ה-Hunt על כמה פערים ביער של דין

Hunt Proven Carbon Race XC Wheels

ציד גלגלי מרוץ קרבון xc מוכחים

ראינו מוקדם אב טיפוס של Hunt Proven XC Wheels על Orbea Oiz של איסלה שורט. זה היה בשנה שעברה כשהאנט עדיין שיחקה עם רוחבי חישוקים פנימיים צרים יותר (24 מ”מ ו-25 מ”מ) ואפשרות להפעיל חישורי פחמן בעלי להבים. אף אחת מהתכונות הללו לא נכללה בסט גלגלי הייצור שהושק היום, שמפעיל את רוחב החישוק הפנימי המודרני של 30 מ”מ וחישורי פלדה עם להבי פלדה מבית Pillar. חישורי הפחמן היו עדינים מדי להעברת אופניים ממרוץ למירוץ, כנראה.

 • סט גלגלים: Hunt Proven Race XC
 • רוחב חישוק פנימי: 30 מ”מ
 • עומק שפה: 22 מ”מ
 • משקל נטען: 1,469 גרם
 • מרכז: ציד 5 מעלות מעורבות
 • ספירת חישורים: 28 מלפנים ומאחור
 • גדלים זמינים: 29 אינץ’ (Boost)
 • מחיר: £899 / $1099 USD / €1169 לסט

פרופיל חישוקי קרבון מסוג hunt מוכח race xc

האנט לא מציע סט גלגלים סופר קל ל-XC Racing, אבל הוא מציע אחד שמציע איזון אטרקטיבי בין משקל למחיר.

המותג מציין משקל נטען של 1,469 גרם בלבד עבור סט גלגלי ה-Boost בגודל 29 אינץ’ (עם שסתומים וסרט), מעט קל יותר מאשר סט גלגלים Roval Control 29 Carbon זה מגיע קצת יותר יקר ב-1,150 ליש”ט / 1,350 דולר. כדאי להשוות בין השניים כי לפי האנט’ס בתוך הבית בדיקות ההשפעה, חישוקי ה-XC המוכחים הם בעלי חוזק דומה, ונכשלים באותה אנרגיית פגיעה של 110 J.

ציד קרבון מרוץ xc גלגלי בדיקות השפעה מול גלגלי מתחרים

הבדיקה הפנימית לא הייתה ממצה בשום אופן, ולא מסופקים נתונים לגבי חישוקי פחמן אחרים של מתחרים בעלי שם, אלא רק כמה אפשרויות אלומיניום זולות בהרבה מגלגלי Race XC Wide Alloy של Stan והאנט. זה לא נעלם מתשומת הלב שלנו שהאנט כלל שם נתונים עבור אב טיפוס תרמופלסטי של האנט, אב טיפוס עליו אמרו, “אנחנו לא יכולים להגיד שום דבר על זה אבל אנחנו כל הזמן בודקים טכנולוגיה חדשה”.

אם מסתכלים במקומות אחרים, ה- Hunt Proven Race XC גם משתווה לטובה Bontrager Kovee Elite 30 TLRסט גלגלי פחמן דומה הנמכר במחיר של 849.98 פאונד, אך מגיע בלמעלה מ-100 גרם כבד יותר מ-Hunt Proven Race XC Wheelset ב-1,585 גרם.

ציד גלגלי אנדורו מרוץ פחמן מוכחים

Hunt Race מוכח אנדורו קרבון סט גלגלים

גלגלי ה-Hunt Proven Race Enduro כוללים סרן אחורי 7075 T6 גדול מדי שנועד להפחית את הגמישות ולהאריך את חיי המיסבים הכפולים של Revo.

 • סט גלגלים: Hunt Proven Race Enduro
 • רוחב חישוק פנימי: 30 מ”מ
 • עומק חישוק: 23 מ”מ
 • משקל נטען: 1,920 גרם (29 אינץ’ גלגלי Boost)
 • מרכז: ציד 5 מעלות מעורבות
 • ספירת חישורים: 28 מלפנים ומאחור
 • גדלים זמינים: 29 אינץ’, 27.5 אינץ’ ו-29 אינץ’/27.5 אינץ’ (Boost ו-Super Boost זמינים)
 • תמחור: £899 / $1099 USD / €1169 (בוסט) – £949 / $1149 / €1239 Super Boost
גלגלי אנדורו מרוץ מוכחים קדמיים אחורי מכוונים ספציפיים חישורי קרבון

הגלגל הקדמי של Race Enduro מוכח ב-28 חישורים של Pillar TB2016 עם מד מרכזי צר של 1.6 מ”מ, בעוד שה-Race Enduro האחורי משולב ב-28 חישורים של Pillar TB2018 עם מד מרכזי רחב יותר של 1.8 מ”מ. ערכות גלגלים נשלחות עם חישורים רזרביים לשניהם.

בניגוד לסט הגלגלים של ה-Proven Race XC, ה-Hunt Proven Race Enduro Wheels מקבלים מנגינות ספציפיות מקדימה ואחורית, הנמסרת בין השאר באמצעות שינוי פריסת הפחמן בחישוקים, אך גם באמצעות שימוש בחישורים שונים. למרות שרוחב החישוק הפנימי נשאר קבוע ב-30 מ”מ, ה-layup מותאם לספק חישוק אחורי חזק ונוקשה יותר, וחישוק גלגל קדמי תואם ונוח יותר שמסוגל לספוג יותר רעידות מהשביל כדי להדוף עייפות ידיים וזרועות. החישוק האחורי הקשיח יותר הוא כבד יותר, עם תוספת של 61 גרם של פחמן בהשוואה לחזית.

בדיקת אימפקט גלגלי קרבון מוכחת מרוץ אנדורו קרבון מול חישוק המתחרים

אצל האנט בתוך הבית בבדיקות אימפקט, חישוקי ה-Carbon Race Enduro המוכחים שלהם הוכחו כחזקים יותר משלהם All-Mountain Carbon H_Impact Wheelsוחזקים יותר מחישוקי Traverse Carbon של Roval, אפשרות נוספת לכל ההר עם רוחב פנימי של 30 מ”מ הנמכרת במחיר גבוה יחסית של 1,000 ליש”ט ($1,200 דולר ארה”ב) וכבדות משמעותית ב-1,800 גרם.

חישוק אנדורו קרבון מוכח של גזע ציד

בצד השני של המטבע, הוכח כי גלגל אנדורו מוכח מרוץ חלש יותר מגלגל פחמן Reserve 30 HD, ונכשל באנרגיית פגיעה נמוכה יותר. בהתחשב בעובדה שחישוק ה-Reserve 30 HD לבדו (649 פאונד) לא כל כך רחוק מהמחיר של ה-Hunt Proven Race Enduro Wheelset (899 פאונד), אתה בהחלט יכול לצפות שזה יהיה המצב.

Hunt Proven Carbon eBike גלגלים

הסיפור לא מסתיים כאן עבור הטווח המוכח. האנט מתכוון להוסיף סט גלגלי פחמן מוכח ספציפי לאופניים אלקטרוניים בחודשים הקרובים, כמו נחשף בפנינו ב- Tweed Valley EWS ביוני. גלגלי Race e-Enduro נבדקים כעת על ידי ה-freerider של Whyte Bikes, דריל בראון. הוא יכלול 36 חישורים מאחור ו-32 חישורים מלפנים.

תמחור וזמינות

גלגלי ה- Hunt Proven Race CX ו- Race Enduro Carbon שניהם נמכרים במחיר של 899 ליש”ט / 1099 דולר ארה”ב / 1169 אירו. רק גרסת ה-Super Boost של מערכת הגלגלים המוכחת של Race Enduro עולה יותר, במחיר של £949 / $1149 / €1239 Super Boost. כל הגלגלים נשלחים עם חישוקים מודבקים מראש ושסתומים ללא צינורות מותקנים, וגם כמה חישורים רזרביים.

כל ערכות הגלגלים המוכחות של Hunt נמכרות עם מדיניות החלפת התרסקות של Hunt H_Care Lifetime. הפרטים על כך הם כדלקמן:

“H_Care שואפת להגן על ההשקעה שלך בטכנולוגיית HUNT על ידי מתן אפשרות לבעלים ראשונים של גלגלי HUNT כשירים גישה חופשית לכל חלקי חילוף ממותגי HUNT ועבודה לתיקון במקרה של נזק כתוצאה משימוש מיועד. אנו נכסה את העלות הסבירה של העבודה לתיקון הגלגלים שלך בחנות אופניים מקומית או מכונאי אופניים מקצועי או נבצע את העבודה ללא תשלום במשרד הקרוב אלינו. אם תיקון לא ריאלי, נחליף את הגלגל הפגום שלך” – גלגלי אופני ציד.

גלגלי אנדורו מוכחים של מירוץ קרבון בבדיקת קלואי טיילור

קרדיט: פיט סקוליון

HuntBikeWheels.com

Source link