Giving Tuesday – כיצד לתמוך בקידום רכיבה על אופניים, צדקה, בניית שבילים ועוד!

Giving Tuesday – כיצד לתמוך בקידום רכיבה על אופניים, צדקה, בניית שבילים ועוד!


האם חסכת קצת כסף על שלך בלאק פריידי/סייבר מאנדיי עסקאות? מה דעתך להעביר את הדולר הזה לעמותה הפועלת בתעשיית האופניים? הנה רשימה של ארגונים שיעזרו לך להתחיל, ואנחנו תמיד מציעים לך לחקור את האזור שלך ולמצוא ארגון מקומי שיוכל להשתמש בעזרתך – כלכלית או עם הזמן שלך.

זו לא רשימה ממצה, זו רק התחלה. רוצה לשתף את ארגון הבחירה שלך? השאר קישור אליו בתגובות.

Can’dAid

יכול לעזור היא עמותה מוכרת לאומית שמרכזת מתנדבים מכל תחומי החיים כדי לבנות קהילות משגשגות. באמצעות הגישה המשולבת הייחודית שלנו, אנו מחלקים מים, מספקים גישה והזדמנויות לנוער מוחלש לחוות מוזיקה, אומנויות וחיק הטבע; ולהגן ולשקם את הסביבה. מונעות על ידי כוח אנשים ותגובה ישירה לצרכים קהילתיים מתפתחים, התוכניות שלנו יוצרות השפעה טרנספורמטיבית”.

תרום היום וכל התרומות יותאמו עד $10,000.

סיירה בוטס שביל ניהול

“המטרה שלנו היא לשמר, לשחזר ולשפר שבילים ביערות הלאומיים טאהו, פלומס ולאסן בצורה רגישה לסביבה ואחראית אקולוגית. אנחנו קיימים כדי להביא לחיבור בין הארץ לאנשים שנהנים ממנה על ידי לימוד סדרנות, שיקום מסלולי שבילים היסטוריים ויצירת שבילים חדשים דרך הסיירה האבודה”.

תרמו ולמד עוד על התוכנית כאן.

ניהול שביל הרי סנטה קרוז

אנו מאמינים ששבילים הם שער להרפתקה, כיף, פעילות גופנית ותחושת הפליאה שמציע השטח הגדול. העבודה שלנו מרחיבה ומשפרת רשתות שבילים בנות קיימא כך שלכולם יש מקום ליהנות ולהגן על הרי סנטה קרוז.

לתרום להם קמפיין שבילים נצחיים.

Bikepacking Roots

Bikepacking Roots הוא הארגון היחיד ללא מטרות רווח המוקדש לתמיכה ולקידום של רכיבת אופניים, צמיחתה של קהילת אופניים מגוונת, שימור הנופים והשטחים הציבוריים דרכם אנו רוכבים ופיתוח מסלול מקצועי. אנו מעריכים הרפתקה המונעת על ידי אדם וחברות כוללת, מעורבת ומושכלת שמשפיעה לטובה כאשר אנו חוקרים באופניים.”

הצטרף בחינם או הפוך לשומר.

Be Good Foundation

נוצרה על ידי רבקה רוש לאחר סיור בלאוס כדי לראות היכן מת אביה במהלך מלחמת וייטנאם וגילתה שעד היום היו פצצות שלא התפוצצו הפוגעות באנשים באזור. קרן Be Good “יוצר הזדמנויות לחקר חוצות, גילוי אישי ושירות הומניטרי ברמה המקומית, הלאומית והעולמית. העדיפויות כוללות הסרה של UXO, או תחמושת שלא התפוצצה, ברחבי לאוס, הגנה על אדמות ציבוריות לבילוי וגישה לכולם, ושיתוף פעולה עם עמותות אחרות הקשורות לרכיבה על אופניים כדי לממן שינויים משפיעים בקהילות שלהן”.

אתה יכול לתרום ולגלות מידע נוסף כאן.

קרן ספורטאים מאותגרים

ה קרן ספורטאים מאותגרים המשימה היא: “העצמת חיים באמצעות ספורט. עלויות גבוהות של ציוד ספורט מסתגל והיעדר משאבים לא אמורים למנוע מאנשים עם אתגרים פיזיים להיות פעילים. זה המקום שבו אנחנו נכנסים”.

סורבה

“ה איגוד אופני השטח הדרומי (SORBA) הוא ארגון אופני הרים ללא מטרות רווח בדרום מזרח. החברים שלנו עובדים עם מנהלי קרקע באלבמה, ג’ורג’יה, מיסיסיפי, פלורידה, צפון קרוליינה, דרום קרוליינה וטנסי כדי ליצור שבילים ומערכות שבילים להנאת רוכבי הרים ומשתמשים אחרים. באמצעות הסברה, חינוך והזדמנויות פנאי, SORBA מבצעת את משימתה לקדם גישה לקרקע, שימור שבילים ופיתוח שבילים חדשים על מנת לשפר את הסיורים באופני הרים, מרוצים, כיף ואחווה לכל רוכבי אופני ההרים בדרום מזרח ארצות הברית. ”

לִתְרוֹם אוֹ הצטרף לסניף המקומי שלך.

הליגה של רוכבי אופניים אמריקאים

הליגה דוגל ב”רוכבי אופניים בתנועה ליצירת כבישים בטוחים יותר, קהילות חזקות יותר ואמריקה ידידותית לאופניים. באמצעות חינוך, הסברה וקידום, אנו פועלים לחגוג ולשמר את החופש שמביאה רכיבה על אופניים לחברים שלנו בכל מקום”.

תרום היום והכסף שלך ישוווה עד $15,000.

אנשים לאופניים

“מאז 1999, PeopleForBikes יצרה מקום נכבד לאופניים בהחלטות תחבורה, ניידות ונופש בכל רמות הממשל. אנו מבטיחים שאופניים יועדו וימוקמו כפתרון אמיתי לשיפור בריאותם של האמריקאים, חיבור בין קהילות, חיזוק כלכלות מקומיות ומדינתיות, חיזוק האומה שלנו והגנה על כדור הארץ שלנו. אנו משיגים זאת על ידי היותנו פרואקטיביים ומתכננים לעתיד, אימוץ חזון רחב ומכיל לענייני ממשלה והפיכת נוח למנהיגים בכל הרמות לנצל הזדמנויות וחקיקה שמתעדפות אופניים. יחד, אנו עובדים עם גורמים פדרליים, מדינתיים ומקומיים כדי להפוך את רכיבת האופניים לטוב יותר עבור כולם.”

לתרום להם קמפיין מתן סוף שנה.

תבליט אופניים עולמי

תבליט אופניים עולמי משלב תוכניות ללא מטרות רווח עם מכירות של ארגונים חברתיים כדי לענות על הצורך המדהים לתחבורה אמינה ונגישה באזורים מתפתחים. כל התרומות תואם ב- Giving Tuesday.

Project Bike Tech

Project Bike Tech משתמש בחינוך לאופניים כצינור כדי ללמד אקדמאים ליבה, לשפר חיים, ליצור הזדמנויות קריירה ולעורר דורות חדשים להתלהב מאופניים. זוהי התוכנית היחידה מסוגה בארץ והיא המהווה המוקד למבוגרים צעירים לפתח מעורבות לכל החיים באורח החיים של האופניים תוך לימוד מושגי מפתח אקדמיים”.

ריצ’מונד Cycling Corps (ריצ’מונד, וירג’יניה)

חיל האופניים של ריצ’מונד מציעה תוכניות רבות ושונות לתמיכה בתלמידי חטיבות הביניים והתיכון של ריצ’מונד’ס איסט אנד. עם מלאי האופניים המלא שלנו, תלמידים יכולים להשתתף בתכנות ללא עלות למשפחות, כאשר אנו שואפים למלא את הפער של תוכניות זמן מחוץ לבית הספר לילדים בקהילות מוחלשות לעתים קרובות. ”

Oasis Bike Workshop (נאשוויל, TN)

סדנת אופניים אואזיס היא תוכנית להרוויח אופניים לאורך כל השנה המעצימה את הצעירים של נאשוויל עם כישורי תחבורה ותחזוקה אלטרנטיביים. מאז הקמתה, למעלה מ-3,000 צעירים גלגלו את הדלת על אופניים שהם בנו מחדש והתאימו אישית.

החסד מנצח

החסד מנצחהמשימה: “על ידי זיהוי ותמיכה בספורטאים מקצועיים כאלופים שלנו, והעלאת ארגונים ויחידים שמראים ומעודדים אדיבות באמצעות ספורט, אנו מוכיחים שגם בסביבה התחרותית ביותר, מעשי חסד אפשריים, ותוצאותיהם משפיעות. ”

סוויפט תעשיות – קנה את שלהם אוסף זנב יונים וההכנסות מיועדות לשיקום בתי גידול על ידי ה חוות המחקר אפלטון-וויטל.

דרך מזההקנה כרטיס מתנה והם יתרמו $5 ל 4 כפות ליכולת.

שובר קרח – תורם 5% מהם מכירות ברשת, עד $20,000, ל ברית השימור.

PoCampo – תורם 10% מכל המכירות (עם המשך 10 – 40% הנחה על תיקים!) ל Black Girls Do Bike.

Backcountry.com היא מתחייבת לכספים תואמים של עד 10 אלף דולר החברה להגנת הטבע.Source link