Gent-Wevelgem 2020 startlijsten – Cycling Weekly

Gent-Wevelgem 2020 startlijsten – Cycling Weekly


De geplaveide klassiekers start opnieuw met Gent-Wevelgem als race om deze eer (11 oktober) in België te hebben.

Gezien de relatief vlakke finish van de race, wijzen teams vaak de leiding toe aan twee renners: een klassiekerspecialist en een sprinter. De renners van de Classics zijn er als de wedstrijd uiteenvalt door kasseien, beklimmingen of zijwind, en de sprinters zijn aanwezig om een ​​massa-finish te betwisten als het peloton bij elkaar blijft.

Met zowel de heren als dames Paris-Roubaix afgelast, deze race is ineens nog belangrijker dan voorheen en zal waarschijnlijk met meer agressie worden gespeeld.

Het mannenveld omvat titelverdediger, Alexander Kristoff (UAE Team Emirates) die hoopt de eerste Noor te worden die de race twee keer wint.

Een van de grootste bedreigingen voor de voormalig Europees kampioen is de huidige Nederlandse kampioen, Mathieu van der Poel (Alpecin-Fenix), die naar de race komt via de rug van het winnen van de BinckBank Tour met een indrukwekkende lange afstandsaanval, samen met de zesde plaats in Luik-Bastenaken-Luik.

De belangrijkste favoriet is ongetwijfeld de winnaar van Milaan-San Remo en meervoudig Tour de France-etappewinnaar, Wout van Aert (Jumbo-Visma), die voor het eerst sinds het Wereldkampioenschap weer in actie komt, waar hij zilver pakte in zowel de wegwedstrijd als de tijdrit.

Andere grote namen aan de startlijn zijn onder meer Caleb Ewan (Lotto-Soudal), Pascal Ackermann (Bora-Hansgrohe), Sam Bennett (Deceuninck – Quick-Step) en Tim Merlier (Alpecin-Fenix).

Bij de dames ligt de focus op de sprinters met titelverdediger Kirsten Wild (Ceratizit-WNT) klaar om haar titel te verdedigen tegen onder meer Marta Bastianelli (Alé-BTC-Ljubljana), Lorena Wiebes (Team Sunweb), Jolien D ‘Hoore (Boels-Dolmans), Coryn Rivera (Team Sunweb) en Lotte Kopecky (Lotto-Soudal) zijn klaar voor een sprintje naar de streep.

Maar als de race op de kasseien breekt, dan zijn andere grote namen, Lizzie Deignan (Trek-Segafredo) die met goede vorm binnenkomt na het winnen van Luik-Bastenaken-Luik, ze heeft ook een heel sterk team om zich heen met Elisa Longo-Borghini. en Ellen van Dijk allemaal in het team.

Grace Brown (Mitchelton-Scott) zal vol vertrouwen aan deze race deelnemen nadat ze tweede werd in Luik-Bastenaken-Luik en een paar dagen later de Brabantse Pijl won.

Amy Pieters (Boels-Dolmans), Christine Majerus (Boels-Dolmans), Lisa Brennauer (Ceratizit-WNT), Liane Lippert (Team Sunweb), Marlen Reusser (Équipe Paule Ka) en Floortje Mackaij (Team Sunweb).

Hier zijn de startlijsten voor heren en dames …

Gent-Wevelgem 2020 startlijst heren

UAE-Team Emirates
PHILIPSEN Jasper
BYSTRØM Sven Erik
KRISTOFF Alexander
MARCATO Marco
Ring LAENGEN Vegard
OLIVEIRA Rui
BOHLI Tom

BORA – Hansgrohe
ACKERMANN Pascal
DRUCKER Jempy
OSS Daniel
BURGHARDT Marcus
PÖSTLBERGER Lukas
SCHWARZMANN Michael
SCHILLINGER Andreas

Deceuninck – Quick Step
BENNETT Sam
LAMPAERT Yves
SÉNÉCHAL Florian
JUNGELS Bob
ASGREEN Kasper
ŠTYBAR Zdenek
DECLERCQ Tim

Lotto-Soudal
DEGENKOLB John
EWAN Caleb
FRISON Frederick
VERMEERSCH Florian
KLUGE Roger
VAN MOER Brent
DE KOOP Jasper

AG2R La Mondiale
NAESEN Oliver
NAESEN Lawrence
VANDENBERGH Stijn
DUVAL Julien
GOUGEARD Alexis
GODON Dorian
DILLIER Silvan

Astana Pro Team
DE VREESE Laurens
MARTINELLI Davide
LUTSENKO Alexey
GIDICH Yevgeniy
GRUZDEV Dmitriy

Bahrein-McLaren
CAVENDISH Mark
COLBRELLI Sonny
GARCÍA CORTINA Iván
WRIGHT Fred
HAUSSLER Heinrich
HALLER Marco

CCC-team
VAN KEIRSBULCK Guillaume
TRENTIN Matteo
KOCH Jonas
VAN HOOYDONCK Nathan
VAN HOECKE Gijs
SCHÄR Michael
ZIMMERMANN Georg

EF Pro Cycling
VANMARCKE Sep
KEUKELEIRE Jens
LANGEVELD Sebastian
BETTIOL Alberto
VAN DEN BERG Julius
RUTSCH Jonas
SCULLY Tom

Groupama-FDJ
GENIETS Kevin
KÜNG Stefan
SATEWART Jake
BRUNEL Alexys
LIENHARD Fabian
LUDVIGSSON Tobias

Mitchelton-Scott
MEZGEC Luka
GROVES Kaden
DURBRIDGE Luke
KONYCHEV Alexander
BAUER Jack
EDMONDSON Alex
PEÁK Barnabás

Movistar-team
CULLAIGH Gabriel
NORSGAARD ​​JØRGENSEN Mathias
ELOSEGUI Iñigo
HOLLMANN Juri
MORA Sebastián
PRADES Eduard
JACOBS Johan

NTT Pro Cycling
BOASSON HAGEN Edvald
TILLER Rasmus
GOGL Michael
BATTISTELLA Samuele
JANSE VAN RENSBURG Reinardt
WALSCHEID Max
VALGREN Michael

Team Jumbo-Visma
VAN AERT Wout
JANSEN Amund Grøndahl
TEUNISSEN Mike
WYNANTS Maarten
EENKHOORN Pascal
ROOSEN Timo
VAN DER HOORN Taco

Israel Start-Up Nation
POLITT Nils
GREIPEL André
HOFSTETTER Hugo
VAN ASBROECK Tom
BIERMANS Jenthe
BOIVIN Guillaume
EINHORN Itamar

Ineos Grenadiers
KWIATKOWSKI Michał
VAN BAARLE Dylan
MOSCON Gianni
DOULL Owain
ROWE Luke
HAYTER Ethan
LAWLESS Chris

Team Sunweb
KANTER Max
BOL Cees
EEKHOFF Nils
BENOOT Tiesj
KRAGH ANDERSEN Søren
ARNDT Nikias
DAINESE Alberto

Trek-Segafredo
KIRSCH Alex
PEDERSEN Mads
STUYVEN Jasper
THEUNS Edward
SKUJINŠ Toms
REIJNEN Kiel
MULLEN Ryan

Alpecin-Fenix
VAN DER POEL Mathieu
DE BONDT Dries
VERMEERSCH Gianni
MERLIER Tim
RICKAERT Jonas
RIESEBEEK Oscar
VERGAERDE Otto

Circus-Wanty Gobert
VAN POPPEL Danny
DELACROIX Theo
VAN POPPEL Jongen
DUPONT Timothy
VANSPEYBROUCK Pieter

Sport Vlaanderen – Baloise
CAPIOT Amaury
VAN ROOY Kenneth
WEEMAES Sasha
SPRENGERS Thomas
BEULLENS Cédric
DE WILDE Gilles
VAN POUCKE Aaron

Bingoal-Wallonie Bruxelles
NÕMMELA Aksel
WIRTGEN Tom
PLANCKAERT Baptiste
DE BIE Sean
CASTRIQUE Jonas
MOLLY Kenny
ROBEET Ludovic

Cofidis, Solutions Crédits
CLAEYS Dimitri
ALLEGAERT Piet
LAPORTE Christophe
VERMOTE Julien
VANBILSEN Kenneth
LEMOINE Cyril
TOUZÉ Damien

Totaal directe energie
TERPSTRA Niki
VAN GESTEL Dries
BONIFAZIO Niccolò
GAUDIN Damian
PETIT Adrien
SOEP Geoffrey
TURGIS Anthony

B&B Hotels-Vital Concept p / b KTM
DEBUSSCHERE Jens
VAN GENECHTEN Jonas
BACKAERT Frederick
DE BACKER Bert
LECROQ Jérémy
MORICE Julien
MOZZATO Luca

Gent-Wevelgem 2020 startlijst dames

WNT-Rotor Pro Cycling
WILD Kirsten
BRENNAUER Lisa
LAAT Julie
RIJKES Sarah
CONFALONIERI Maria Giulia
VIECELI Lara

Lotto Soudal Dames
VANDENBULKE Jesse
KOPECKY Lotte
KERST Dani
PARKINSON Abby-Mae
BRAAM Danique
FIDANZA Arianna

Boels – Dolmans Cycling Team
D’HOORE Jolien
DIDERIKSEN Amalie
MAJERUS Christine
PIETERS Amy
BUURMANS Eva
UNEKEN Lonneke

Cogeas-Mettler Pro Cycling Team
GAREEVA Aigul
GALIMULLINA Iuliia
KLIMOVA Diana
RÜEGG Noemi
VISSER Annabel
BLAIS Marie-Soleil

Astana Womens Team
SIERRA Arlenis
SHEKEL Olga
BALEIŠYTĖ Olivija
MORENO Blanca Liliana
RAGUSA Katia
PATTARO Francesca

Équipe Paule Ka
REUSSER Marlen
HARVEY Mikayla
CHABBEY Elise
SPEROTTO Maria Vittoria
NOSKOVÁ Nikola
NORSGAARD ​​JØRGENSEN Emma Cecile

BTC City Ljubljana
BASTIANELLI Marta
GARCIÁ Mavi
BUJAK Eugenia
BOOGAARD ​​Maaike
GUDERZO Tatiana
YONAMINE Eri

Canyon SRAM Racing
SCHUREN Hannah
SCHUREN Alice
AMIALIUSIK Alena
CROMWELL Tiffany
KLEIN Lisa
RYAN Alexis

CCC – Liv
DEMEY Valerie
ROOIJAKKERS Pauliena
LACH Marta
JASKULSKA Marta
KUIJPERS Evy
MARKUS Riejanne

FDJ Nouvelle Aquitaine Futuroscope
KEUKEN Lauren
FAHLIN Emilia
BORGLI Stine
COPPONI Clara
DUVAL Eugénie
GROSSETÊTE Maëlle

NXTG Racing
HOOLWERF Cathalijne
AMMERLAAN Rozemarijn
KOOL Charlotte
BORGSTRÖM Julia
KNAVEN Britt
WADSWORTH Emily

Mitchelton-Scott
BRUINE Grace
ROBERTS Jessica
ENSING Janneke
ALLEN Jessica
ELIVIN Gracie
ROY Sarah

Movistar-team
TERUEL Alba
RODRÍGUEZ Gloria
GONZÁLEZ Alicia
BIANNIC Aude
ERIĆ Jelena
GUARISCHI Barbara

Parkhotel Valkenburg
DUYCK Ann-Sophie
BUYSMAN Nina
VOLLERING Demi
KOSTER Anouska
SWINKELS Karlijn
VAN VLEEN Esther

Team Sunweb
WIEBES Lorena
MACKAIJ Floortje
RIVERA Coryn
LIPPERT Liane
JACKSON Alison
KOCH Franziska

Trek-Segafredo
VAN DIJK Ellen
DEIGNAN Lizzie
LONGO-BORGHINI Elisa
CORDON-RAGOT Audrey
WINDER Ruth
TRAINING Trixi

Valcar-Travel & Service
BALSAMO Elisa
CAVALLI Marta
SANGUINETI Ilaria
POLLICINI Silvia
GUAZZINI Vittoria
PERSICO Silvia

Ciclotel
KONONENKO Valeriya
KULYNCH Olha
SHARPE Alice
VAN DER VEL Sara
DE BAAT Kim
VAN HAAFTEN Kirstie

Chevalmeire Cycling Team
DE JONG Thalita
VAN GOGH Natalie
SLIK Rozanne
BEX Nathalie
VAN DEN STEEN Kelly
FOURNIER Roxane

Doltcini-Van Eyck Sport
BAKKER Minke
DE GROOT Marieke
STEIGENGA Nicole
BERTEAU Victoire
LENAERS Jade

Hitec-producten
MATHIESEN Silje
HEINE Vita
GJØS Martine
VAN DER HAAR Lucy
KRÖGER Mieke
RICHIOUD Greta

Multum Accountants-LSK Ladies Cycling Team
ONTDOOIEN Lara
DELBAERE Fien
VAN HOUTUM Céline
WATERREUS Kylie
BADERGRUBER Anna
JOHANSSON Hanna

Team Tibco-Silicon Valley Bank
STEPHENS Lauren
NIEUWSOM Emily
DIXON Leah
KESSLER Nina
LUCAS Sharlotte
MALSEED Shannon

Rally Cycling Women
HOSKING Chloe
POIDEVIN Sara
WIT Emma
WILLIAMS Lily
GANZAR Leigh Ann
FRANZ Heidi



Source link