AARN משתמשת ב-NYLAARN ביו-פלסטיק ליצירת משקפי שמש ספורטיביים עם ציר ללא ברגים

AARN משתמשת ב-NYLAARN ביו-פלסטיק ליצירת משקפי שמש ספורטיביים עם ציר ללא ברגים


לפני כמה שבועות שוטטתי במעברים של ה Philly Bike Expo מבטים ומזילים ריר על כל אופניים יפים ואביזרים. תוך כדי בדיקת שרשרת “ניגודיות חומצה” מגניבה באמת AARN בתא, שמתי לב שהוצגו גם משקפי שמש בעלי מראה ייחודי. אז גיליתי שהם החדשים של AARN משקפי שמש של Nylaarn Sports ושהמשקפיים הם שיתוף פעולה בין רכיבי האופניים שלו למותגי המשקפיים. ושאני צריך לבדוק אותם.

ממסצ’וסטס, אהרון פנונה הוא מעצב המוצר ומהנדס מאחורי שני AARN Chainrings ו-AARN Nylaarn Sports משקפי השמש. הוא מייצר רכיבי אופניים ומייצר משקפיים תחת השם AARN כבר למעלה מעשור.

בעקבות רעיון מ-2014, ועם ידע רב בעיצוב וייצור משקפיים, החליט אהרון לגוון את חברת רכיבי האופניים שלו. בסביבות תחילת ה-COVID, הוא התקדם והחל לייצר את משקפי השמש של AARN Nylaarn, אשר מיוצרים ב-100% בארה”ב.

בניגוד לרוב המשקפיים בחוץ, משקפי השמש האלה לא מגיעים ממפעל משקפיים גדול. לאהרן לקח שנתיים להקים שרשרת אספקה ​​מקומית משלו לייצור מסגרות אלה. הם בנויים מפלסטיק מיוחד בעל ביצועים גבוהים במיוחד בשם “NYLAARN” מפולי קיק ולא מדלקים מאובנים. תוכנית מיחזור סוף החיים בלולאה סגורה פירושה שאתה יכול לשלוח מסגרות שבורות בחזרה ל-AARN שם ישמשו בהן שימוש חוזר ליצירת משקפיים חדשים.

אומרים שחומר המסגרת הוא “קל משקל, גמיש ועמיד. זה היפואלרגני עם עמידות גבוהה לכימיקלים (כמו קרם הגנה), מה שהופך אותם להתאמה מושלמת לכל מיני פעילויות – בין אם אתה רוכב, רץ או מכסח את הדשא”.

ובכן, נראו ממש מגניבים, אז דיברנו עליהם קצת, ואז שנינו הסכמנו שאני צריך לסקור אותם. במיוחד מכיוון שהם זמינים ישירות עם עדשות מרשם, שאני צריך.

אז לקחתי איתי שני זוגות הביתה.

מה שאני כותב כאן, יהיה הרושם הראשוני שלי ממשקפי Nylaarn, ולא הביקורת בפועל. יש לי אותם רק פחות מחודש, אז עדיין לא הגיע הזמן לסקירה. יש הרבה טכנולוגיה ביופיים המאופקים האלה, ואני אכנס לצלילה די עמוקה לסקירה בפועל, אני מבטיח.

רושם ראשוני של משקפי השמש של AARN Nylaarn Sports

לעת עתה, אספר לכם שהאפיזות שלהם הייתה הדבר הראשוני שמשך אותי אליהם… זה, והצורה הייחודית של המסגרת. אם קראת את הביקורות האחרות שלי, אתה כבר יודע שאני אוהב דברים שנוטים לצד המאופק/יוצא מהנורמה של הדברים. וזה בהחלט מה שמשך אותי למשקפי השמש האלה מלכתחילה. אהרון אומר שהמסגרות נראות אחרת כי הן שונות.

ימין!? כלומר, הם היו משקפי שמש לרכיבה/ספורט שלא גרמו לך להיראות כאילו “תחזור מיד” כמו המחסל או להיכנס לטריאתלון. המראה הקז’ואלי של משקפי השמש מושך אותי, ממש מיד.

כפי שאני חוזר ואומר, פשוט ומאופק אך לא חף מייצור איכותי ותשומת לב לפרטים. זכרו, המוצר הזה לא מגיע מחברת משקפיים גדולה, ולפי מה שאני יכול לדעת מהשימוש הראשוני שלי, מה שאהרון עשה הוא בהחלט מרשים.

נרתיק קשיח למשקפי שמש של AARN Mud Flaps

משקפי Nylaarn הגיעו באריזה קשיחה עשויה היטב, כשהמשקפיים עטופים בשקית מיקרופייבר.

משקפי השמש לספורט Nylaanrn מגיעים עם נרתיק קשיח ממותג AARN, יציב ועשוי היטב עם שקית מיקרופייבר. הכוסות שהתחלתי להשתמש בהן היו ה-Bio-Yellow “Mud Flaps” Blend. ה”תערובת” פירושה “שילובים של צבעי מסגרת ועדשות לפעילויות שונות”.

AARN Mud Flaps משקפי שמש על הספסל

העדשה ורד לאפור.

עדשות השביל בצבע ורדרד ב-Bio-Yellow Nylaarns תוכננו במיוחד עבור תנאי אור משתנים ונאמר שהם עמידים בפני פגיעות, פוליקרבונט, הכולל טכנולוגיה פוטוכרומית חדישה.

AARN Mud Flaps משקפי שמש בחוץ

משקפי שמש של Nylaarn Bio-Yellow.

ה-Bio-Yellow Nylaans שקופים כמעט לחלוטין (עם גוון ורדים קל) בעודם באור נמוך ומתכהים במהירות לעדשת שמש אפורה כהה עם מראה כחולה במהלך חשיפה לאור UV/שמש.

כל זה הסתדר בצורה מושלמת ברכיבה הראשונה נראה עובד ממש טוב. שמחתי לראות שזה עבד כל כך טוב, שכן לרכיבה היו תקופות ארוכות של צל וגם תקופות ארוכות של אור שמש בהיר. המעבר בין שני התנאים היה חלק.

הם היו סופר נוחים ברכיבות 7-9. אף אחת מהרכיבות לא הייתה יותר מ-30 מייל, אז הזמן יגיד. הם מרגישים קלים במיוחד על הפנים שלי. הם אומרים שלעדשות יש ציפויים אולאופוביים היי-טק המפחיתים כתמים משמנים, נוזלים וזיעה. ואכן שמתי לב שבסוף הרכיבות שלי, החלק הפנימי של העדשות נראה לא מושפע להפליא.

לוגו עדשה חרוט של AARN Mud Flaps משקפי שמש

תשומת הלב לפרטים היא פנטסטית, מהלוגו הקטן החרוט מבחוץ, ה”פינה” העליונה של העדשה השמאלית ועד לצירים ללא ברגים.

AARN Mud Flaps משקפי שמש בתוך ציר

AARN Mud Flaps משקפי שמש טיטניום ציר ללא ברגים

טיטניום, ציר ללא ברגים.

הצירים מהודקים ונעים עם “קליק” חיובי בעת סגירתם. הציר נטול ברגים לחלוטין ומורכב ממנגנון טיטניום מעובד.

מקדש משקפי שמש של AARN Mud Flaps בפנים

הזרועות לא מוסיפות תחושת לחץ לצד הראש שלי וכפי שציינתי קודם, נשארו נוחות מאוד ברכיבות בהן השתמשתי בהן עד כה. ה-Nylarns מגיעות עם קצות מקדש TPE שנראות ייחודיות ונראה שהן עובדות כדי למנוע מהמשקפיים להחליק במורד האף שלי בשטח גס יותר.

אני נרגש להמשיך ולבחון את המשקפיים האלה בעולם האמיתי, או לפחות שֶׁלִי עוֹלָם. אבל, עד עכשיו אני מאוד אוהב אותם. הישארו מעודכנים כאן לסקירה המלאה.

בדוק את כל הדברים המגניבים שארון מעצב בקישור למטה!

shop.44rn.comSource link