7 mesh WTV Chilco Anorak and Lizard Skinz Monitor 3 SZN כפפות יוצרות שילוב נהדר של מזג אוויר קר

7 mesh WTV Chilco Anorak and Lizard Skinz Monitor 3 SZN כפפות יוצרות שילוב נהדר של מזג אוויר קר


Bikerumor קיבל הצצה לראשונה ל-WTV Chilco Anorak של 7mesh כשהוצג ב-Crankworx Whistler בשנה שעברה, וזמן קצר לאחר מכן קיבלתי דגימה לבדיקה במהלך הסתיו, החורף ותחילת האביב. ה-Chilco Anorak הפך במהירות לפריט מועדף חדש עבורי, ומציע המון חום, התאמה מותאמת היטב וסגנון שנראה טוב מחוץ לאופניים.

למזלי קיבלתי גם זוג כפפות למזג אוויר קר מ- Lizard Skinz, שהיו שותפות אידיאליות לצ’ילקו אנורק. כפפות ה-Monitor 3 SZN מכסות כמעט את אותו טווח טמפרטורות כמו האנורק והרגישו אחיזה ונוחה גם על מוטות ירידה וגם על כידון MTB.

7mesh WTV Chilco Anorak – בנייה ותכונות:

ראשית, WTV ראשי תיבות של ‘אוורור תרמי רוח’. 7mesh לקח בד פנימי גבוה בסגנון רשת ושידוך אותו לחומר פנים ארוג חוסם רוח כדי ליצור סוודר תרמי שלוכד את חום הגוף פנימה, אבל רק לנקודה מסוימת. בד הפנים כן מאפשר חדירות אוויר, וכשמתחמם ממש הקווים המחוררים בבד הרשת עוזרים לאוויר חם ולחות לברוח.

ה-Chilco Anorak הוא סוודר עם רבע רוכסן עם כיס קנגורו גדול בחזית. כל שלושת הרוכסנים משתמשים במשיכות חוט קלות שקל לאחוז בהן בידיים עם כפפות. האנורק כולל ברדס מובנה עם קצה אלסטי, הניתן ללחוץ מעל קסדה. שולי המותניים כוללים שרוך כמעט נסתר, והלוגו 7mesh בחזית ובגב הם מחזירי אור. ה-Chilco הוא בגד קל משקל (במיוחד למידת החום שלו) עם חומר בינוני ב-370 גרם.

ה-WTV Chilco Anorak נמכר במחיר של 200 דולר. אפשרויות הצבע הן שחור, דבש או כחול חצות, והמידות לגברים נעות בין XS-XXL. דגמי נשים זמינים גם.

הופעות נסיעה:

רכיבת הסתיו הראשונה שלי ב- WTV צ’ילקו אנורק היה טיול חצץ בטמפרטורות שנעו בין כ-8-11 מעלות צלזיוס. לבשתי חולצה עם שרוולים ארוכים מתחת לצ’ילקו, וזו הייתה בחירה טובה. היה לי חם בנוחות מיד ביציאה מהמכונית, ואחרי קצת דיווש הגוף שלי נשאר חם בקלות לאורך כל הנסיעה. בסופו של דבר התחממתי קצת יותר מהנדרש, אבל אף פעם לא הזעתי או חם מדי. מיד שמתי לב שהבד של ה-WTV חוסם את הרוח הקרירה די טוב.

הרכיבה הבאה שלי הייתה קצת יותר קרירה ורטובה יותר, בערך 6-9 מעלות בערפל וגשם קל. לבשתי את מעטפת ה-POC Guardian Air שלי מעל האנורק (וג’רזי עם שרוולים ארוכים). אפילו עם מכסה המנוע שלו, האנורק השתלב היטב מתחת למעטפת POC. שוב התחממתי קצת מהנדרש אבל לא התחממתי יתר על המידה או הזיעה בפנים. בדרך כלל, הייתי מקונן על היעדר פתחי אוורור בבית השחי בשכבה תרמית, אבל בד ה-WTV עושה עבודה מצוינת בוויסות הטמפרטורה וה-Chilco Anorak מתפקד טוב מאוד בלעדיהם.

כשהטמפרטורות ירדו, יצאתי לרכיבת MTB של 5 מעלות צלזיוס. התחלתי עם מעטפת ה-POC שלי אבל ענדתי אותה רק לראש השביל. ידעתי שאתחמם מהר בזמן הטיפוס, וההמשך עם הצ’ילקו אנורק וחולצה עם שרוולים ארוכים הוכיח את עצמו מושלם. עבור הקפות MTB, הייתי אומר שטווח הטמפרטורות האידיאלי של האנורק (עם גופיה מתחת) הוא בערך 3-10 מעלות צלזיוס (37-50ºF): עם מעטפת חיצונית ניתן לדחוף את הטווח הזה לטמפרטורות קפואות בקלות. בזמן הירידה נזכרתי באיזו מידה ה-WTV חוסם רוח, ועד כמה הוא לוכד את חום הגוף (למרות שמעולם לא השתמשתי בחוט השרוך ​​של שולי המותניים).

דבר אחד שה-Chilco Anorak לא מיועד אליו הוא טיולים גשומים. בד WTV אין שום סוג של ציפוי או טיפול עמיד במים. הבד נועד להתייבש במהירות, כך שהוא יכול להתמודד עם לחות רבה, אך הצ’ילקו אינו מפורסם כשכבה עמידה למים או עמידה למים.

מצאתי את ההתאמה של צ’יקו אנורק כמעט מושלמת. 7mesh מתאימה בקפידה את הבגדים שלהם והתרמית הזו מציעה גזרה רזה למדי מבלי להגביל את התנועה בשום צורה, בין אם אתה על מוטות שטוחים או מוטות נפילה. הדבר המוזר היחיד בהתאמה של ה-WTV Anorak הוא איך הוא רוצה לשבת על הכתפיים שלי. כשאני לובשת אותו, אני תמיד צריך למשוך אותו קדימה כדי לגרום לכתפיים לשבת יפה על הגוף שלי, או שהחלק הקדמי נשען ממש מול החזה העליון שלי. ברגע שאני מושך אותו למקומו, הוא נוח לחלוטין והכתפיים/צווארון לא מנסים לנדוד לאחור בזמן שאני רוכב.

אורך הזרועות של האנורק מותאם עבורי, ואני אוהב את המכפלות הפשוטות עם לוחות המתיחה הקטנים – החפתים נקיים ורזים ועושים עבודה טובה להישאר על כפפות. הגוף של הצ’ילקו מציע כיסוי טוב, כאשר זנבו הנפול מגיע ממש עד האוכף שלי. אני גם אוהב את האופן שבו הצווארון גבוה מספיק כדי להכניס את הסנטר שלך פנימה בהתחלות הקרות האלה.

מעולם לא רכבתי על ה-WTV Chilco Anorak ללא שכבת בסיס, אבל כן לבשתי אותו ברחבי הבית על העור החשוף שלי. בד הרשת הפנימי רך ונוח, כך שרכיבה על האנורק לבד או הורדת שכבת הבסיס כדי להתקרר הן בהחלט אפשרויות סבירות.

מאז הסתיו האחרון לבשתי את האנורק לא מעט פעמים, לעתים קרובות עם שכבות חיצוניות או תיק גב, ואין שום בלאי גלוי שאפשר לדבר עליו – בד WTV מתגלה כעמיד בצורה מרשימה.

בעוד שה-Chilco Anorak מיועד במלואו לרכיבה, אני לובש אותו כבגד קז’ואל לעתים קרובות יותר מרוב בגדי הרכיבה שלי. זה נראה טוב, חם ונעים! אני מעריך את גורם התמורה של בגדים שרוכבים נהדר, אבל סביר להניח שגם אתה תלבש כלאחר יד.

Lizard Skinz Monitor 3 SZN כפפות – בנייה:

כפפות Monitor 3 SZN של Lizard Skinz כוללות כף יד מקשה אחת עם דוגמה מחוררת לאחיזה מקסימלית. יתר על כן, חומר כף היד עמיד להידרו כך שהוא יישאר אחיז כאשר הוא רטוב. בצד האחורי, Lizard Skinz מציע פאנל אחורי Thermal Flex מצופה צמר דק כדי לספק חום.

כפפות ה-Monitor 3 SZN כוללות גם חפתים אלסטיים עם בטנת ננו עמידה במים, ופאנלים למגבת אף מיקרופייבר על שני האגודלים. MSRP הוא $39.99, והגדלים XS-XXL זמינים בשחור ג’ט בלבד.

הופעות נסיעה:

ה צג 3 כפפת SZN הוכחו כאופציה טובה לרכיבות קרירות, ומצאתי אותן אידיאליות בטווח של בערך 4-10 מעלות (39-50ºF). הכפפות אינן סופר חמות מיד מהמחבט; בטמפרטורות סביב 5 מעלות ומטה היו לי כמה התחלות קרירות איתם אבל ברגע שהתחממתי, הם החזיקו חום טוב לשארית הרכיבה שלי. רכבתי על הכפפות האלה עד לטמפרטורה של כ-2 מעלות צלזיוס (35 מעלות צלזיוס), והידיים שלי התחילו קרירות אבל נעשו נוחות לאחר זמן מה.

לאחר מספר רכיבות חצץ וכמה הקפות MTB, הייתי אומר שהכפפות הללו עשויות להיות טובות יותר עבור MTB בטמפ’ קרובה לקפואה. בעוד שהכפפות מרגישות די אטומות לרוח, נראה שהרוח חולפת דרכן מעט מכיוון שתמיד לקח לידיים שלי יותר זמן להתחמם ברכיבות על אופני החצץ שלי לעומת הקפות ה-MTB שלי. רשת השבילים שלי מתחילה בטיפוס, ועם קצת דיווש קשה לא לוקח הרבה זמן להתחמם מספיק כדי שהכפפות ילכדו את חום הגוף שלך. נהניתי מטיול סתיו ב-MTB ב-5° וכפפות Monitor 3 SZN היו מושלמות עבורו.

למרות שמעולם לא יצאתי עם גשמים כבדים, יצא לי לרכוב על הכפפות בגשם קל יותר משעה, והן התמודדו עם זה בקלות כשהידיים שלי נשארו יבשות לחלוטין בפנים. החפתים הרכים ארוכים מספיק כדי להבטיח שהרוח לא תעלה את השרוולים שלך, והיעדר רצועות סגירה מקל עליהם להחליק לתוך הז’קט.

כפפות ה-Monitor 3 SZN אינן דקות להפליא, אבל לא היו לי בעיות עם מיומנות, צרורות או אי נוחות על מוטות נשירה או MTB. אני גם שמח שהם מוכיחים שהם עמידים למדי – מצאתי חתך קטן אחד על כף יד אחת, אבל חוץ מזה, אין בלאי ניכר על הכפפות.Source link