6 שלבים להפיק את המרב מהשבוע הראשון שלך ב- TrainerRoad

6 שלבים להפיק את המרב מהשבוע הראשון שלך ב- TrainerRoad


לנסות דברים חדשים יכול להיות מרתיע, במיוחד כשיש לא מעט תכונות שימושיות לחקור כמו שיש ב- TrainerRoad. זה יכול להיות קשה לדעת מאיפה להתחיל, ואפילו עם אחריות להחזר כספי של 30 יום, אתה עדיין רוצה להיות בטוח שאתה מנצל את הזמן שלך. ובכן, כיסינו אותך! בצע את 6 השלבים הפשוטים הבאים כדי לראות כיצד מערכת האימונים שעשתה את אלפי הספורטאים למהירים יותר יכולה לעזור לך גם להגיע ליעדים שלך.

שלב 1: הורד את האפליקציה

ראשית הדברים הראשונים – היסודות. אפליקציית TrainerRoad פועלת בכל פלטפורמה ניידת ושולחנית, ומסתנכרת במהירות עם כל מכשירי האימון שלך. על ידי הורדת האפליקציה וחיבור המכשירים שלך מראש, אתה מקל על קפיצה על האופניים ולקבל אימון ברגע שאתה מוכן.

אתה מתבקש לעשות זאת במהלך ההרשמה הראשונית שלך, אך תוכל לעשות זאת בכל עת. לחץ למטה כדי להוריד את האפליקציה, היכנס ואז תהיה מוכן לצאת לדרך.

לחץ כאן כדי למצוא את אפליקציות TrainerRoad העדכניות ביותר למחשבים שולחניים וניידים.


שלב 2: התאם את המכשירים שלך

TrainerRoad יכול לעבוד עם כמעט כל מערך אימון. פנה אל שלנו בודק ציוד כדי לברר במהירות מראש אם המכשירים שלך יעבדו.

כדי להתאים את המכשירים שלך, פתח את אפליקציית TrainerRoad ובחר בכרטיסייה “התקנים” בתפריט הראשי. וודא ש- Bluetooth או ANT+ מוגדרים כ- “ON” ולאחר מכן דוושה למשך מספר רגעים כדי להעיר את המכשיר. ברגע שהוא מופיע בתפריט, לחץ עליו והמתן רגע עד שהוא יסומן בירוק. זה אומר שהמכשיר שלך משויך!

יש הרבה דברים אחרים שאתה יכול לעשות מתפריט המכשיר, כמו כיול מד הכוח שלך, הפעלה כוח וירטואלי לאמוד נתוני הספק, ולהשתמש PowerMatch 2.0 לשלוט במאמן החכם שלך באמצעות מד הכוח שלך. אם אי פעם התבלבלת או זקוק לעזרה, פשוט לחץ על “תמיכה” בתפריט הראשי והצוות שלנו ישמח לעזור.

לחץ כאן להוראות מלאות על התקני זיווג.


שלב 3: הגדר את הציוד שלך וחבר אפליקציות אחרות

התקנת הציוד שלך כראוי היא צעד חשוב לקראת הצלחה. הוא מסיר מכשולים חיצוניים, כך שתוכל להקדיש את כל מרצך ותשומת ליבך להשלמת האימונים שלך.

– סנכרן עם שירותים אחרים

התחל בסנכרון חשבון TrainerRoad שלך עם שירותי כושר אחרים שאתה כבר משתמש בהם, כגון Strava, Wahoo או Garmin Connect. נווט לכרטיסייה “חשבון” בתפריט הראשי ביישום או באתר TrainerRoad, ולאחר מכן גלול מטה אל “סנכרון נסיעה”. מכאן תוכל לחבר את השירותים שבחרת לייבא ולייצא נתונים.

לחץ כאן למידע נוסף על חיבור לאפליקציות אחרות.

הגדר את הציוד שלך לאימון פנים

אם אתה מתכנן להתאמן בתוך הבית, הצב את האופניים שלך על המאמן מבעוד מועד והנח את הנעליים, הערכה והחומרים שלך. 75% מהאנרגיה שלכם הולכת לוויסות הטמפרטורה, כך שמאוורר טוב הוא חיוני בהחלט בעת אימון בתוך הבית, כך גם כמות מספקת של לחות ומגבת לזיעה. תכין קצת אוכל תדלק את העבודה שלך, במיוחד אם האימון שלך הוא אינטנסיבי או ארוך משעה. אחרון חביב, יש להכין את הבידור המועדף עליך, בין אם זה סרטים, מוזיקה או אפילו ספר טוב.

לחצו כאן לייעוץ נוסף בנושא אימון פנים.

הגדר את הציוד שלך לאימונים בחוץ

ניתן לייצא את אימוני TrainerRoad ליחידות ראש Garmin ו- Wahoo כדי להשלים אותן בחוץ. זה כיף, יעיל, ומהנה במיוחד במזג אוויר נאה, ואתה יכול אפילו לעשות אותם לפי תחושה אם אין לך מד כוח. אנו ממליצים להשתמש בהגדרות תצוגה מותאמות אישית במכשיר שלך, בכדי להראות לך ביעילות את המידע הדרוש לך ללא הפרעות. תכנן מסלול בטוח לאימון שלך, והביא הרבה אוכל ושתייה. יותר מהכל, תהנה!

נְקִישָׁה כאן להוראות מפורטות על כל ההיבטים של אימון חוץ.


שלב 4: בצע בדיקת רמפה אם אינך יודע את ה- FTP שלך

TrainerRoad משתמש בכוח הסף הפונקציונאלי שלך (FTP) לקביעת העוצמה הכוללת של האימון שלך. לכן כל כך חשוב לוודא שה- FTP שלך מדויק ומעודכן.

אם לא בדקת את ה- FTP שלך לאחרונה, אנו ממליצים לקחת בדיקת רמפה כאימון הראשון שלך. בדרך כלל זה לוקח בערך 25 דקות, וזה קשה רק לדקות האחרונות של הבדיקה. לאחר שתסיים את מבחן הרמפה תוכל להיות בטוח שכל אימון יתאים באופן מושלם ליכולותיך, כך שהאימון שלך יהיה יעיל ובר קיימא ככל האפשר.

לחץ כאן למידע נוסף על מבחן הרמפה


שלב 5: נסה כמה אימונים קצרים ומעניינים

אימון אפקטיבי כולל את כל סוגי האימונים השונים, החל מספיני התאוששות עדינים ועד חזרות בעצימות גבוהה. אבל אם אתה רק מרגיש דברים, העדיף כיף. בחר מפגשים קצרים ומגוונים שיהיו היכרות מרגשת וחסכונית בזמן להכשרה מובנית.

TrainNow היא דרך מצוינת למצוא את האימונים האלה. TrainNow מנתח את היכולות שלך וממליץ על אימונים אישיים מושלמים. פשוט עבור לתפריט הראשי באפליקציית TrainerRoad, לחץ על “TrainNow” וציין את משך הזמן המועדף עליך. TrainNow מציעה הצעות ב -3 סגנונות שונים; אנו ממליצים לנסות אימון טיפוס או התקפה של 45 דקות. אלה כוללים בדרך כלל הרבה וריאציות וקצת אינטנסיביות מאתגרת, באורך הניתן לניהול.

לחץ כאן למידע נוסף על בחירת אימונים באמצעות TrainNow


שלב 6: חקור את האפליקציה ותכונות מתקדמות אחרות

מעבר להתאמת מכשירים ולהשלמת אימונים, יש המון דברים מגניבים שאתה יכול לעשות עם TrainerRoad, אז קח זמן להתנסות ולחקור את התכונות האלה. מתזמון שניתן להתאמה בקלות עם לוּחַ שָׁנָה, לביצועים עוצמתיים ניתוח, לתובנות של הדרכות מסתגלות רמות התקדמות, יש לך את פלטפורמת האימון המתקדמת ביותר ברכיבה על אופניים בהישג יד. נצל וראה כיצד כל התכונות הללו יכולות לפעול יחד כדי להפוך אותך לרוכב אופניים מהיר יותר.


אפליקציית רכיבה על אופניים מס ‘1 על מנת להגיע למהיר יותר, המוסמכת על ידי ספורטאים ברחבי העולם

על 12,000 ביקורות ב- App Store. ממוצע של 4.9 כוכבים. הדירוג הגבוה ביותר מכל אפליקציית אימון רכיבה על אופניים. על 16 מיליון אימונים הושלמו ולספור. 100 תוכניות אימון שונות ושוב
3,000 אימונים שונים המשמשים לבניית תוכנית מותאמת באופן אוטומטי למטרות ולניסיון שלך. הכל בגלל שאנחנו מתמקדים בדבר אחד: לעזור לך להגיע מהר יותר.

רוצה הוכחה נוספת? בדוק שוב 2,000 סיפורים ושיפורי FTP כיצד TrainerRoad עזר לספורטאים להגיע מהר יותר ולחקור את כל מה שיש לנו כדי להפוך אותך לרוכב אופניים מהיר יותר ב- TrainerRoad.com.

בדוק את TrainerRoad

Source link