48 החברות הללו זכו זה עתה בסטטוס עסקי ידידותי לאופניים

48 החברות הללו זכו זה עתה בסטטוס עסקי ידידותי לאופניים


פורסם ב-30 בספטמבר 2022 על ידי רון פריזל

ה ליגה של רוכבי אופניים אמריקאים הוא ארגון שקיים מאז 1880, הידוע בעבר בשם League of American Wheelmen. הליגה חוגגת את התפקיד שעסקים ידידותיים לאופניים ממלאים בהסעה נטולת מכוניות על ידי הענקת מעמד עסק ידידותי לאופניים לחברות על עבודתן להפוך את האופניים לאפשרות קלה יותר עבור יותר אנשים.

ברור שזה דבר טוב. מכונית אחת פחות היא מטרה שקל להשיג אותה פשוט על ידי התנעת המכונית שלך פחות ולקחת את האופניים שלך ליותר מקומות. ואם מעסיקים היו יכולים פשוט להפוך את זה לאטרקטיבי יותר עבור עובדים לנסוע לעבודה, זה יכול להשפיע מאוד.

ליגה של רוכבי אופניים אמריקאים עסקים ידידותיים לאופניים

תמונה ג. ליגה של רוכבי אופניים אמריקאים

כל העסקים שזכו בפרס מצטרפים לתנועה של סך הכל 1,527 עסקים ידידותיים לאופניים (BFBs) בכל 50 המדינות וושינגטון די.סי. זה מייצג 47,922 עובדים והכל חלק מהמשימה של הליגה לבנות אמריקה ידידותית לאופניים לכולם!

כיבוד העסקים הידידותיים לאופניים שלנו זמן קצר לאחר יום חופש המכוניות העולמי מזכיר לנו מדוע תוכנית Bicycle Friendly America, כמו גם האתגר ‘סע פחות, אופניים יותר’ שלנו, גרמו לכל כך הרבה אנשים להתרגש להשתתף: אנשים רוצים לעבוד, לחיות בו ולבקר במקומות שבהם אפשר להגיע ליעדים יומיומיים ללא מכוניות, וכאשר הם יכולים, התוצאות העסקיות לא רק טובות יותר – החיים טובים יותר לכולם,” אמר ביל נספר, מנכ”ל ליגת רוכבי האופניים האמריקאית. “BFBs הופכים טיולי תחבורה ללא מכוניות לאפשריים יותר עבור יותר אנשים ואנו גאים לכבד את מאמציהם.

ליגת רוכבי האופניים האמריקאית מדברת על אופניים

סבב הפרסים של קיץ 2022 לעסקים ידידותיים לאופניים כולל 33 ארגונים חדשים בתוכנית, כאשר שבעה BFB זוכים בפרסים משודרגים ושמונה חידשו את רמת הפרסים הקודמת שלהם. היו גם חמישה ארגונים שזכו לציון כבוד.

בסבב זה, אחד מחמשת הפרסים ברמת פלטינה שניתנו, Meta (הידוע באופן רשמי בשם Facebook, Inc) HQ, הממוקם במנלו פארק, קליפורניה, חידש את מעמד הפלטינה שלו. Meta כמו גם שלושה מיקומי Meta אחרים של אזור המפרץ בפרמונט, סן פרנסיסקו וסאניוייל זכו במעמד פלטינום כמועמדים לראשונה, וכך גם חנות האופניים Wheel & Sprocket בפיצ’בורג, ויסקונסין. בדוק את הרשימה המלאה של עסקים חדשים ומתחדשים כאן.

מה שהם מאמינים הוא ש”רכיבה על אופניים מפגישה אנשים, וכאשר יותר אנשים רוכבים על אופניים:
החיים טובים יותר לכולם; קהילות בטוחות יותר, חזקות יותר ומקושרות טוב יותר; האומה שלנו בריאה יותר, חזקה יותר מבחינה כלכלית, נקייה יותר מבחינה סביבתית ואינה תלויה יותר באנרגיה”.

החזון שלהם: “אנו מדמיינים אומה שבה כולם, בין אם הם רוכבים על אופניים או לא, מכירים ונהנים מהיתרונות וההזדמנויות הרבות של רכיבה על אופניים ושבו כולם יכולים לחוות את השמחה שברכיבה על אופניים.

והמשימה של הליגה היא: “ליצור אמריקה ידידותית לאופניים לכולם, לשפר את החיים ולחזק קהילות באמצעות רכיבה על אופניים”.

אם אתה אוהב את האופניים ורוצה להפיץ את האהבה, הם מעודדים אותך להיות חבר ליגה ו הצטרף כאן!

בדוק עוד מהארגון הנהדר הזה למטה.

BikeLeague.orgSource link