תיקי מסגרת של Syncros לראשונה עם עיצוב גבוה, תכונות חכמות

תיקי מסגרת של Syncros לראשונה עם עיצוב גבוה, תכונות חכמות


פורסם ב-6 בדצמבר 2022 על ידי טיילר בנדיקט

נצפתה לראשונה ברוק ד’אזורתיקי המסגרת החדשים לאריזת אופניים של Syncros וחבילת האוכף נותנים לך אפשרות מלוטשת לרכיבות מרובות ימים.

טווח האריזה החדש של האופניים מציע ארבעה חלקים – אוכף, כידון, תיקי צינור עליון ומסגרת. כולם אטומים למים ומתכווננים בקלות, ומאפשרים להם להתאים כמעט לכל מסגרת סטנדרטית משולשת כפולה… בין אם זה כביש, חצץ או אופני הרים.

תיקי האוכף והכידון מכילים תיקים יבשים כדי לשמור על הציוד שלך בטוח ויבש, וניתן לשלוף אותם בקלות מתוך רתמת ההרכבה לאריזה ושימוש קלים יותר ללא צורך לפרוק אותו לחלוטין מהאופניים.

חבילת אוכף syncros

חבילת האוכף משתמשת ברצועת צינור מושב צולבת כדי להגדיל את משטח המגע מבלי להוסיף אבזמים נוספים, בתוספת רצועות מעקה לאוכף כדי למנוע ממנו להתנדנד. שניהם עוטפים את השקית, דוחסים את העומס ולוכדים את השקית היבשה בפנים. נפח מקסימלי הוא 9 ליטר והקמעונאות היא $110.

תיק כידון syncros עם הוספת תיק יבש

התיק היבש של תיק הכידון משתמש ברוכסן עמיד למים באורך מלא כדי להקל על החפירה דרכו, אבל אתה עדיין יכול לקפוץ אותו למטה כדי להקטין את הרוחב הכולל כך שייכנס לתוך מוטות הנפילה שלך. פגושים מרופדים מרחיקים אותו מהבר שלך כדי למקסם את עמדות הידיים בחלק העליון, ולולאה בחזית יכולה להחזיק פנס. הקיבולת המקסימלית היא 8.15 ליטר ו-MSRP הוא 130 דולר.

תיק צינור עליון של syncros

תיק הצינור העליון משתמש בתושבת ישירה המוברגת לחיבור בטוח ונקי יותר. גובהו 11 ס”מ, רוחב 6 ס”מ ואורך 25 ס”מ מספק קיבולת של 0.85 ליטר. זהו פתיחה וסגירה ביד אחת עם הצמד מגנטי ועיצוב עמיד במים כדי להרחיק את האלמנטים (החומר עצמו עמיד למים). MSRP הוא $60.

תיק מסגרת סינקרוס

ותיק המסגרת מציע שני תאים נפרדים עם רוכסן לגישה נוחה, שניהם עם רוכסנים דו-כיווניים, ושני גדלים (3.25L ו-5.67L) כדי להתאים למגוון מסגרות. לרצועת ההצמדה האחורית יש לולאה לחיבור פנס אחור, וזו תכונה נחמדה. הרצועה הראשית מכסה הן את נקודות החיבור של הצינור העליון והן למטה כדי למנוע ממנה להתנדנד (וגם לתת לה מראה מלוטש באופן ייחודי). MSRP הוא $90.

Syncros.comSource link