שאלות ותשובות: מותג לוסינדה בכביש המאזן וצלב

שאלות ותשובות: מותג לוסינדה בכביש המאזן וצלב


“],” filter “: ” nextExceptions “:” img, blockquote, div “,” nextContainsExceptions “:” img, blockquote “}”>

קבל גישה לכל מה שאנו מפרסמים כאשר אתה
> “,” name “:” in-content-cta “,” type “:” link “}”> הירשם ל- Outside+.

לוסינדה ברנד היא אלופת העולם ברציפות בסייקלוקרוס. והיא גם מתרוצצת בכביש לנשים טרק-סגפרדו. היא רוכבת עם הצלחות בשתי הזירות.

בשנת 2021 עברה ברנד עונת דרכים מוצלחת עם טרק-סגפרדו, זכייה בסך הכל בסיור לנשים לוטו-תורינגן עם ניצחונות על שלבים 3 ו -5. היא גם זכתה בסיווג ההרים בג’ירו רוזה 2021. וכמובן, היא רוכבת גם כדי לתמוך בחבריה לצוות – ליזי דייגן ו אליסה לונגו-בורג’יני – במרוצים שונים.

בעקבות עונת הכבישים שלה, ברנד לקח כמה שבועות משם – בניגוד לארצו מריאן ווס שרצה בסופי שבוע גב אל גב של הכביש והצלב – להחזיר את הכושר ולהישאר חד וממוקד.

ברנד היה השני אחרי ווס בשתי שניות בלבד פתיחת עונת סייקלוקרוס של UCI 2021-22, בווטרלו, WI, איפה VeloNews הדביקו את ההולנדית בת ה -32.

VeloNews: האם אתה מרגיש שהחמצת שלא לרוץ בפריז-רובאקס פמס הפתיחה?
לוסינדה ברנד: כמובן שהייתי שמח להיות שם, אבל לפעמים אתה צריך להשתמש במוח שלך במקום בלב שלך. ואני יודע שתוך חצי שנה היא חדשה, אבל גם עם התנאים האלה שהיו שם. הבנתי גם שזה לא מאוד נפוץ שזה יהיה שוב בעוד חצי שנה ככה.

VN: מה אתה מרגיש בנוגע לזכייתה של חברתי לצוות, ליזי דייגן?
LB: כן, זה היה מדהים. הייתי צריך לארוז את החניך, אבל נתתי לחבר שלי לעשות את זה כי הייתי צריך לצפות במירוץ.

VN: זה היה סולו די מדהים של דייגן – בריחה ארוכה במיוחד בתנאים האלה.
LB: כן וגם הכישורים שלנו היו פשוט מדהימים. כן, זה היה ממש ממש חזק.

VN: כך שאין הרבה זמן להבין כיצד להתאים את לוח הזמנים שלך. איך יודעים מתי לשנות את לוח הזמנים?
LB: אם באמת יש צורך במנוחה, אז אתה רק צריך להיות כנה לעצמך ולתת לעצמך את הזמן. ואז, כמובן, כנראה שכל הסיווגים נעלמו.

אתה צריך לומר, ‘כמו בסדר, באילו מרוצים אני באמת רוצה לנצח? מה הן המטרות שלך? אילו גזעים אתה באמת אוהב? ‘ והם תמיד עדיין כמה גזעים שבהם אתה יכול. כן, אתה יכול לשים מעגל סביבם [on the calendar] ולך על זה. ואני חושב שגם זה היה מאוד חשוב. אבל, כרוכב אולי לא תמיד קל לבצע את השיחה הזו. אז בגלל זה אתה שואל את האנשים סביבך.

לוסינדה ברנד (ימין קיצוני) מתחממת עם חברי קבוצה וספורטאים אחרים בחסות טרק לפני תחילת המונדיאל ווטרלו ב- UCI סייקלוקרוס 2021. (צילום: גרג קפלן)

VN: מה היעדים הכוללים שלך לעונה החוצה? להגן על האליפות? מה לגבי כותרת הסדרה הכוללת?
LB: כן, כמובן, תמיד צריך לנסות את זה. זה יהיה נהדר אם זה יתאפשר שוב אבל זה לא פשוט – זו תחרות ארוכה בהרבה, והסיכוי להתמודד עם כמה בעיות במירוצים מסוימים, במיוחד בסייקלוקרוס הוא תמיד סיכוי, כמובן. אבל חוץ מזה, אני חושב שיש לי באמת עין על האירופאים – זה בהולנד – ומעולם לא היה לי שם את גופיית האלופים אז כן, זה גם משהו שאפשר ללכת עליו.

VN: לאילו גזעים אתה הכי מצפה השנה?
LB: זו תמיד שאלה קשה בשבילי למעשה. יש גם עדיין כמה קורסים [that] מעולם לא רכבתי אז זה חדש לגמרי, וזה גם משהו שאני תמיד מצפה לו. אני תמיד ממש מצפה לנמור. זה משהו מיוחד. אני מאוד אוהב את הקורס הזה – הוא סופר קשה, אבל הוא ממש מתאים לי.

VN: האם ההכנה שלך השנה שונה משנים קודמות? לא בגלל המגיפה, אלא רק משהו אחר שעשית השנה?
LB: אם השוותם השנה עם לפני שנתיים, הייתה גם עונת כבישים ראויה, אז אני חושב שעשיתי פחות מרוצים.

התחלתי גם מאוחר יותר באביב, אז הייתה לי תקופת מנוחה נכונה שם. אז זה הבדל ממש גדול אבל חוץ מזה, לא שיניתי כל כך. אני עושה אימונים קצת שונים בכל שנה.

זה מאוד משעמם כי זה אותו דבר. כשהתקרבנו לחג המולד, עלינו לראות איך הדברים מתנהלים. איך אני מרגיש פיזית. ואיך מתקדמים הסיווגים. התחלות גביע העולם חשובות מאוד בגלל הנקודות שאתה יכול לצבור שם עבור דירוג UCI, וזה מאוד חשוב לסדר ההתחלה. ואז עלינו לראות את הסיווגים האחרים [for the Superprestive and X2O series] איך המצב. אם אני לא מספיק בכושר לעשות הכל, כי זה כל כך מלא תוכנית, אז אני צריך לדלג קצת ולהשתמש בראש.

חג המולד הוא תקופה כה עמוסה. זו גם התקופה שבה אתה עובד לקראת המירוץ החשוב ביותר – אליפות העולם. אז אם אתה מבלבל את עצמך בתקופה הזו, יש זמן קצר מדי לחזור [on form]. זה קו דק מאוד.

VN: האם כישורי אופני הרים או כישורי דרך מועברים טוב יותר לסייקלוקרוס?
LB: אני חושב שאופני ההרים שונים לגמרי. אז אם אתה מסתכל על שני האופניים אני חושב שהכביש ואופני הסייקלוקרוס דומים יותר אחד לשני. אבל כמובן, כמו העוצמות [and] סגנון מירוץ [are closer between cross and MTB]. באשר לאופני הרים וקרוס: הם הרבה יותר קרובים זה לזה ואתם עסוקים הרבה יותר בכישורים טכניים.

ההבדל הגדול ביותר הוא בעצם רכיבה על אופניים בכבישים. אתה אולי אומר כמו, ‘אוי, אני לא ברמה שאני צריך להיות איתו, אנחנו מוציאים את המירוץ הזה, ואנחנו הולכים להתאמן, ומוסיפים עוד מירוץ’. אתה עושה גוש מרוצים אולי באביב, ואז תעשה גוש אימונים ותלך לאחד ממרוצי הבמה הגדולים, למשל. אבל בעונת החוצה זה שונה: אתה פשוט מרוץ בכל סוף שבוע, ואז בחג המולד הזה אני חושב שזה בעוד 14 ימים ו -10 מירוצים.

כפיל הולנדי: מריאן ווס מובילה את לוסינדה ברנד באליפות העולם באליפות העולם ברציפות באוניברסיטת סייקלו -קרוס ב -2021, ווטרלו. (צילום: גרג קפלן)

VN: האם אתה רואה איזשהו שיוויון בהתקדמות של אופני סיקלוקרוס ומרוצי כביש? האם האחד שוויוני יותר מהשני?
LB: הו, שאלה קשה – אני חושב שכביש [cycling] עשוי להיות קצת יותר קדימה עם המבנה מהקבוצות ודברים כאלה. אבל אז, בסייקלוקרוס, אנחנו מקדימים הרבה יותר את התשלום השווה ושווים בזמנים. אז אני חושב שבדרך זו, סיקלוקרוס שווה יותר.

אני חושב שסביר להניח שתראה שילובים חדשים נוספים – כמו כביש ומסילה. למרות שהמסלול הופך להיות קשה יותר עכשיו מכיוון שהוא מתחיל להיות ספורט קיץ [the UCI has recently changed the calendar for track, –ed], אבל יש כבר שילובים נוספים. כמה רוכבי אופני הרים נמצאים על הכביש, ורוכבי אופני הרים עושים גם אופניים. מריאן, למשל, עשתה זאת כבר כמה שנים? אני חושב שאנחנו קובעים מגמה לזה.

VN: האם אתה מרגיש לחץ נוסף לובש את גופיית הקשת?
LB: אני מרגיש בנוח, אני מאוד נהנה ללבוש אותו ואני באמת רוצה פשוט לרכוב עליו עם קהל ומרוצים עם קהל ולהראות את זה. וכדי להיות מסוגל להראות זאת – זה לא חייב להיות מנצח. כמובן שזה נהדר אם אני מנצח. כלומר, אין ספק לגבי זה, אבל לא, אני פשוט שמח כשאני יכול לקבל הופעות טובות.Source link