שאלות ותשובות: מדוע איאן גאריסון מחליף את WorldTour עבור L39ion של לוס אנג’לס

שאלות ותשובות: מדוע איאן גאריסון מחליף את WorldTour עבור L39ion של לוס אנג’לס


“], “filter”: “nextExceptions”: “img, blockquote, div”, “nextContainsExceptions”: “img, blockquote” }”>

קבל גישה לכל מה שאנו מפרסמים כשאתה
>”,”name”:”in-content-cta”,”type”:”link”}”>הירשם ל-Outside+.

זה בא בהפתעה לרבים כאשר איאן גאריסון אישר את מעברו ל L39ion של לוס אנג’לס שבוע שעבר.

גאריסון סגר את עונתו השנייה בטורניר העולמי של אירופה עם בכירי הכביש Deceuninck-Quick-Step, בעוד ש-L39ion היה עסוק בשליטה בסצנת הביקורת בארה”ב, ולדחוף את המסרים שלה של הכלה וגיוון ברכיבה על אופניים.

השניים נראו כעולם – אם לא אוקיינוס ​​- בנפרד.

אז איך התגבשה הברית הבלתי סבירה?

כפי שסיפר גאריסון VeloNews בשיחה ביום שני, קשרים ישנים, סדרי עדיפויות סותרים ועניין בחזון הקהילתי של לוס אנג’לס הפכו את המעבר ממסע ה-WorldTour האירופי חזרה לסצנה המקומית לפשוטה.

קרא גם:

לאחר 2019 סוערת עם האגנס ברמן אקסון – כולל ניצחון במבחן הזמן בארה”ב ומקום שני בעולמות U23 – המעבר של גאריסון לאירופה כדי להצטרף ל-Quick-Step הגיע בזמן הקשה ביותר בחורף שעבר.

השבתת הקורונה התרחשה בדיוק כשהתמקם ברעיון של חיים במשרה מלאה בג’ירונה, והוא נשאר בג’ורג’יה כאשר עונת מירוצי הטירונים שלו עלתה על הסלעים. גאריסון נאבק בדרכו בסיבוב הופעות בכורה ב-Vuelta a España בסתיו שעבר, אבל השחקן בן ה-23 התקשה במהלך העונה השנייה שלו השנה והיה מחוץ לחוזה החורף.

בינתיים, L39ion של לוס אנג’לס היה מטאטא את הקרשים במדינה קריטריונים ומרוצי כביש תוך תכנון להשיק מערך מירוצי מעגל משלה, “אל תוך גוב האריות.”

L39ion מלוס אנג’לס זכה בכל אירוע ארה”ב קריטס ב-2021, תוך שהוא גם שחקן מוביל בסצנת הדרכים בארה”ב. (קונור ראיין/ארה”ב קריטס)

מה הפגיש את שתי הסצנות השונות בטירוף, מדוע החליט גאריסון לקחת את הטיסה חזרה הביתה, ולמה הוא מקווה מהחיים ב-L39ion?

הוא מספר VeloNews הסיפור:

VeloNews: ספר לנו את הרקע מאחורי איך נוצרה העסקה עם L39ion מלוס אנג’לס?

איאן גאריסון: הייתה לי חוויה אדירה בשנתיים האחרונות עם Quick-Step, אבל היו כמה דברים שהיו ממש מאתגרים. להיות באירופה היה מאתגר ברמה מסוימת בפני עצמה, אבל המרוצים וה-COVID הפכו את הדברים גם להרבה יותר קשים.

כשההזדמנות הופיעה, פשוט התלהבתי והתעניינתי בה.

הייתה לי מערכת יחסים עם ריד מקאלווין באקסאון. הוא היה חבר צוות שם, ועכשיו הוא מנהל את L39ion ובאמת עוזר להם לנהל את הצוות. היה לי חוזה בחורף הזה אז דיברתי עם ריד והוא דיבר על הסביבה ואיך זה היה ממש חיובי כל מה שקורה שם.

ואני באמת מתעניין בהיבט השירות שלהם ובמשימה שלהם לערב עוד אנשים בקהילת רוכבי האופניים בארה”ב ולגדל את זה למשהו שבאמת כדאי. זה משהו שמעניין אותי להיות חלק ממנו.

VN: האם דיברת עם קבוצות אירופיות במטרה להישאר שם בחוץ?

IG: דיברתי עם קבוצות אירופיות אבל באמת רציתי לקחת צעד אחורה. הרגשתי פשוט המומה מכל אורח החיים. וכך, דיברתי עם ריד עם אזרחים אמריקאים בארה”ב [in June – ed], והוא אמר, ‘אתה צריך לעשות מה שאתה יכול, אבל דע שאם אתה מעוניין, יש לנו מקום בשבילך כאן ואתה תתקבל כאן בברכה.’

זה היה בחלק האחורי של דעתי ככל שהעונה עברה, וזה קצת גדל יותר ויותר ככל שהתקרבנו לאוקטובר.

הסוכן שלי דיבר עם כמה קבוצות אירופאיות אחרות, אבל בגלל שנטיתי לחזור לארה”ב, אף פעם לא דחפנו מאוד ולכן אף פעם לא היו הצעות רשמיות.

VN: איך אתה רואה שהמהלך משנה לך דברים?

IG: כלומר, החיים שלי השתנו באופן דרסטי לפני שנתיים, כשהלכתי לקוויק-סטפ. ברור שה-COVID שינה את החיים של כולם, אבל כשאתה באירופה די במשרה מלאה, זה סגנון חיים ממש מגניב, אבל זה גם קשה לשמור על מערכות יחסים ודברים כאלה. אז אני מצפה להיות בארה”ב במשרה מלאה יותר ופשוט שיהיה לי בסיס בית יציב יותר.

אני גם רוצה לנצל את ההזדמנות לקחת עוד כמה שיעורים בבית הספר, וזה משהו שחשוב לי ואני רוצה להמשיך. אז גם זה יהיה קצת שינוי. היו לי כמה מחקרים מקוונים לסירוגין בעבר, אבל המירוצים תמיד קיבלו עדיפות. אני עדיין מגלה מה אני רוצה להמשיך, אבל אני נוטה לכיוון כלכלה או משהו בתחום הזה.

VN: ומה לגבי מירוצים? L39ion מפעילה תוכנית מגוונת מ קריטריון ו’חוצה לכביש ולמירוצי שלבים.

IG: אני רוצה להיות מעורב בקריצות. ברור שלא עשיתי כל כך הרבה בשנים האחרונות כי אני רודף אחר מערכת הכבישים האירופית, אבל זה משהו שגדלתי לעשות. רוב המרוצים שעשיתי כילד צעיר היו כולם מרוצים, אז זהו, שהם מרוצים שאני יודע לעשות ונהניתי – בטוח שהייתי רוצה להיות מעורב איתו.

VN: איך אתה רואה את עצמך משחק חלק במשימה הרחבה יותר של L39ion?

IG: אני חושב שזה ממש חשוב. תמיד היה אכפת לי מזה – אני מאטלנטה, שהיא עיר די מגוונת, והרכיבה על אופניים גדלה בכל מקום.

אני חושב שבארה”ב יש לנו אתגר די גדול לנסות ולהפוך אותו ליותר כוללני, ופשוט להראות שכל אחד יכול לעשות רכיבה על אופניים וליהנות מזה, ושזה לא חייב להיות נישה לסוג ספציפי אחד של אדם. אני חושב שג’סטין וקורי [Williams – team founders, ed.] באמת להוכיח את זה. אז רק לחלוק את הרעיונות שלהם ואת המשימה שלהם זה סופר מגניב, ואני מצפה להיות חלק מזה.

VN: נראה שיש ל-L39ion הרבה שאפתנות עם סדרת הקריט החדשה והחתמת רוכבים גדולים כמוך ואלכסיס ריאן. איפה אתה מקווה לראות את הקבוצה מתקדמת?

IG: בטוח יש כיוון שהם הולכים אליו וכרגע. הפוקוס העיקרי שלהם יהיה לנסות לקדם מירוצים נוספים, כי בארה”ב, זה המקום שחסר לנו כרגע – שיש יותר מירוצים ברמה גבוהה.

אבל עם משהו כמו גוב האריות, לא יהיו לך מירוצים כאלה כל השנה. אבל אם יש מרוץ כזה והוא מוצלח, זה מראה מה האפשרויות וכשיש לך יותר רוכבים ברמה גבוהה זה קצת מעלה את כל הבריכה, במובן מסוים.

אז אני חושב שהם, הם יכולים להשתמש במעמד שלהם ובפלטפורמה הזו כדי לקוות להצמיח גזעים ולהשתמש במעמדם כדוגמה, עבור כל מי שמעוניין לקדם גזע או להשתתף במירוץ.

VN: איך היית משקף את הזמן שלך במירוץ באירופה?

IG: קודם כל אגיד שבהחלט נהניתי מהחוויות שלי ובאמת יצרתי הרבה מערכות יחסים. בהחלט נוצרו כמה קשרים חזקים. אני חושב שזה היה.

COVID היה חלק גדול מזה. ופשוט הרגשתי שיש עוד דברים שקשורים לחיים שצריכים להיות יציבים יותר לפני שאוכל באמת לקיים חיים של מירוץ וחיים באירופה ברמה כל כך גבוהה – דברים מסוג משפחה ומערכות יחסים. אני מרגיש שסביר יותר שאצליח לספק את הדברים האלה כאן. אז זה בערך התמצית של זה.

זו רמה כל כך גבוהה שם ואם אין לך הכל מחויג לגמרי וממוקד במטרה הזו. כן, אתה יכול לשקוע קצת.

Source link