רתמת כידון Musguard הופכת את Simple Roll-up Fender Tech למנשא לאריזת אופניים

רתמת כידון Musguard הופכת את Simple Roll-up Fender Tech למנשא לאריזת אופניים


תמכו בנו! Bikerumor עשויה להרוויח עמלה קטנה מקישורי שותפים במאמר זה. למד עוד

Musguard טבע משהו ייחודי עם רתמת הכידון החדשה הפשוטה והקלה שלהם בסגנון אריזת אופניים כדי לשאת בבטחה יותר ציוד על המוטות שלך, ואז להתגלגל מהדרך כאשר לא בשימוש. מבוסס על יריעה פשוטה של ​​פלסטיק ממוחזר כמו הפגושים שלהם, סט בסיסי של לולאות תולה אותו מהבר שלך, אבל זו רצועת המצלמה היחידה המאבטחת את הציוד שלך למקומו מחוץ לגבעול שמאפשרת ציוד מאובטח וקל לשימוש הובלה.

מנשא לאריזת אופניים רול-אפ קל של Musguard Handlebar Harness

רתמת כידון Musguard קל משקל רול-אפ בר אריזה בר מנשא, ארוז לקמפינג
כל ג. מוסגארד

בדומה לחברה הסלובנית פגושים מגוללים, MusGuard הבין שהם יכולים להחתים ולגלגל פתרון פשוט וקל במיוחד לנשיאת ציוד בתיק בר לאריזת אופניים. רתמת הכידון שלהם לוקחת את הקונספט הקלאסי של רתמת האופניים+תיק ומחזירה אותו ליסודות.

הרתמה לא באמת צריכה לשאת את העומס בעצמה. במקום זאת, הפתרון של Musguard יכול לעבוד על ידי פשוט עריסה של כל מה שאתה רוצה לגרור, ולתת לרצועה היחידה שלהם בלולאה על הגבעול שלך להפיץ את כוח ההידוק ולמנוע מהרתמה העמוסה מלנוע על פני שטח מהמורות.

איך זה עובד?

Musguard כידון רתום קל משקל רול-אפ בר אריזה בר מנשא תיק, לולאת מוט ופרטי רצועת גזע

מה שמייחד את רתמת הכידון של Musguard מתוצרת האיחוד האירופי הוא הפשטות הקלה שלו.

המפתח הוא עיצוב קלאסי בעל 2 לולאות שמתקין את רתמת הפלסטיק המתגלגלת קלת המשקל לסורגים שלך, נשמרה מהבר כך שיש מקום למחפשים שלך בחלק העליון עם סט מרווחי קצף כמו תיקים ורתמות רבות לאריזת אופניים. אבל זה לא מה שמבטיח או מייצב את הציוד שלך.

רתמת כידון Musguard קל משקל גלגלי אופניים מנשא מנשא לתיק רול לאריזת אופניים, חגור למטה

במקום זאת, רצועה בודדת ארוכה מתפתלת דרך חריצים בצד אחד של הרתמה, ואז מתפתלת על הגבעול שלך, ואז הלולאות על החצי השני של הרתמה, ואז מתפתלת מתחת לגזע מלמעלה לפני שמסיימים במחגר נעילה ו אַבזָם. בהתחלה, זה נראה כמו פתרון מפותל להשתמש ברצועה אחת, אבל זה יוצר הגדרה ממש פשוטה ומאובטחת. (למעשה, ייצוב לולאת הגבעול שמתחתיו הוא אותו רעיון כמו בתיק ה-QR bar המורכב יותר מאורטליב שאני מאוד אוהב, ברגע שהבנתי את רצועות הגבעול שלו.)

Musguard כידון רתום קל משקל רול-אפ בר אריזה בר מנשא תיק רול, אופני חצץ

סע בחוזקה ככל שתרצה בשטח על פני שטח משובש, וכל עוד יש לך רצועה אחת מאובטחת, הציוד שלך לא אמור לקפוץ, ולא יפגע בצינור הראש שלך או בצמיג הקדמי שלך!

פרטים טכניים

Musguard כידון רתמת אופניים קל משקל רול-אפ בר מנשא תיק רול, רתמה פתוחה, מוכן לטעינה

כל מערך הרתמה שוקל רק 148 גרם. אין תיק כלול בזה, אבל הרתמה ברוחב 350 מ”מ x 400 מ”מ באורך עוטף נועדה לגרור את כל סוגי הציוד המוכן להרפתקאות אופניים. תקעו שם תיק אוהל, גליל מיטת שינה, שק חפצים, או אפילו צרור עצי הסקה – ודוושו משם.

רתמת כידון Musguard קל משקל רול-אפ בר אריזה בר מנשא תיק, מבט ריק מהצד

הרתמה עצמה עשויה מפלסטיק ממוחזר מפוליפרופילן (PP) בעובי 0.8 מ”מ עם כמה חורים נוספים כדי לעזור לאבטח את הציוד שלך. אבל הרצועה הכבדה באורך 173 ס”מ היא שנותנת לה את כושר העמסה הכבד. Musguard אומר שהם לא ממש מצאו את מגבלת המשקל לרתום הכידון החדש שלהם, מכיוון שזה יותר מגבלת נפח – אורך הרצועה הזה אומר שאתה יכול לשאת בערך גליל בקוטר של כ-25 ס”מ לכל היותר.

Musguard כידון רתום קל משקל רול-אפ בר אריזה בר מנשא תיק רול, פרט אבזם

וו אלומיניום בצורת G בקצה מקל על לולאה של כל הציוד שלך, ואבזם פקה נעילה ניילון עוזר לך לאבטח את הכל. בנוסף, כשאין לך מה לסחוב אתה יכול פשוט לגלגל הכל ולרכב עם פרופיל חזיתי קטן בהרבה.

רתמת Musguard כידון קל משקל מגלגל אופניים באריזת בר מנשא, מגולגל סגור לרכיבה

רתמת כידון Musguard – תמחור, אפשרויות וזמינות

רתמת Musguard כידון קל משקל רול-אפ בר אריזה בר מנשא ריק

רתמת הכידון של Musguard תוצרת סלובניה נמכרת ב-49€ בשחור רק לעת עתה. אבל הם גם הראו לנו גרסה כתומה וכחול שתתאים לכמה מפגושי החצץ שלהם, ואנחנו יכולים לדמיין שזה ייקח יותר מדי זמן עד שהם יציעו צבעים אחרים, אם תבקשו יפה.

רתמת כידון Musguard קל משקל רול-אפ מנשא לאריזת בר לאריזת תיק, קלונקר הרפתקה

זה כולל את רתמת הפלסטיק הממוחזר, 2x לולאה מגובה סיליקון ומרווחי קצף EVA בגודל 4x 1 ס”מ להרכבה על הבר שלך, ואת הרצועה והאבזם באורך 1.73 מטר כדי לאבטח את החבילה שלך. למוסגארד אין עדיין שק חפצים/תיק רול-טופ להציע עם הרתמה, אבל כנראה שאחד מהם נמצא בעבודות.

Musguard כידון רתום קל משקל רול-אפ בר אריזה בר מנשא תיק, הרפתקאות חצץ

Musguard.comSource link