רכיבה על אופניים הבריטית מעצבת מחדש את מדיניות ההשתתפות של טרנסג’נדרים ולא בינארית, יוצרת קטגוריה חדשה

רכיבה על אופניים הבריטית מעצבת מחדש את מדיניות ההשתתפות של טרנסג’נדרים ולא בינארית, יוצרת קטגוריה חדשה


לאחר יותר משנה מאז שהם ביטלו את המדיניות הקודמת שלהם ולאחר מכן תהליך בדיקה ושיקול דעת, סייקלינג הבריטי חזר עם עיצוב מחדש משמעותי של המדיניות המגדירה כיצד ספורטאים טרנסג’נדרים ובלתי בינאריים יכולים להשתתף באירועי רכיבה על אופניים המתקיימים תחת מטריית האופניים הבריטית בבריטניה. נאמר כי פותחה באמצעות הערכה פנימית מפורטת של 9 חודשים של מחקר רפואי שנערך בביקורת עמיתים והתייעצות עם קהילת רכיבה על אופניים, המדיניות הרשמית החדשה מחולקת כעת לשתי גישות נפרדות מאוד, בין אם בתוך או מחוץ לתחרות.

British Cycling מעדכנת את מדיניות הטרנסג’נדרים וההשתתפות הלא-בינארית

ראשית, היא “המדיניות לפעילות תחרותית” הנוקטת גישה קשוחה יותר של ‘מוקצה בלידה’ למי שיכולה להתחרות בקטגוריות “נקבה” באירועי מירוץ, ובמקביל מעצבת מחדש את קטגוריות הגברים הקודמות כעת כ” פתוח” שבו כל ספורטאי, טרנס או ספורטאי לא בינארי יכול לבחור להתחרות זה מול זה.

הגישה הנפרדת השנייה היא “המדיניות החדשה לפעילות לא תחרותית” ש-British Cycling מתארת ​​כבונה על ‘מחויבות ארוכת טווח להכללה’. שם מחוץ לתחרות המרוצים, אירועי Breeze לנשים בלבד יכולים להישאר פתוחים לכל נשים, כולל אלו שמזדהות כנשים או כלא-בינאריות.

יישום, השפעות ותגובה

British Cycling מציינת כי מועצת המנהלים שלהם הסכימה להפוך את המדיניות החדשה לרשמית באפריל, ותוציא אותה ליישום בתיאום עם מארגני האירועים במלואם, עד סוף שנה זו 2023.

אנחנו סקרנים במה שונה המדיניות הבריטית החדשה הזו מהמדיניות הבריטית המדיניות הרשמית של ספורטאים טרנסג’נדרים של UCI – אשר היה תלוי ברמות טסטוסטרון מבוססות, אך ככל הנראה גם נמצא כעת בבדיקה לפי הסיפור הזה שפורסם על ידי הגרדיאן מוקדם יותר החודש. ואיך ישפיעו השניים זה על זה, במיוחד עם אליפות העולם הרב-תחומית החשובה ביותר של UCI שנערכת בקיץ בסקוטלנד – שם יתחרו ספורטאים רבים ברישיון רכיבה בריטי אך באירועי UCI?

דבר אחד שאנחנו כן יודעים בוודאות הוא שהמדיניות החדשה הזו תהיה שנויה במחלוקת. כבר ראינו מאז שזה פורסם רק הבוקר, שהרבה ספורטאים טרנסג’נדרים ולא בינאריים מדברים על מה שהם רואים כצעד הרסני של בריטיש Cycling.

אנחנו גם הם היו קצת לא ברור לגבי בחירת מילה מעורפלת, או אולי אלמנט חסר, בהצהרת המדיניות החדשה שפורסמה לגבי אילו ספורטאים טרנסג’נדרים או לא בינאריים מורשים להתחרות בקטגוריית ‘נקבה’, ומי יכולים להתחרות בקטגוריית ‘פתוח’ רק. פנינו ל-British Cycling לבירור, אך טרם קיבלו תשובה. נעדכן כשנשמע בחזרה.

עדכון: British Cycling הבהירה שהשימוש במילה ‘הם’ בהצהרה המקורית שלהם “מתייחס לגברים טרנסג’נדרים” לאחר שהם מתחילים טיפול הורמונלי. ראה את הטקסט המתוקן למטה.

הצהרה מלאה מאת British Cycling על ספורטאים טרנסג’נדרים ולא בינאריים

קרא את ההצהרה המלאה של British Cycling להלן:

עדכון: מדיניות טרנסג’נדרים והשתתפות לא בינארית
באפריל 2022 השענו את מדיניות ההשתתפות הטרנסג’נדרית והלא-בינארית שלנו כדי שנוכל לערוך סקירה מלאה של המדע הרפואי הזמין ולבצע התייעצות ממוקדת עם הקהילות שלנו.
אנו מכירים בהשפעה שהייתה להשעיית המדיניות שלנו על אנשים טרנסים ולא בינאריים, ואנחנו מצטערים על חוסר הוודאות והטינה שחשו רבים בתקופה זו.

המטרה שלנו ביצירת המדיניות שלנו הייתה תמיד לקדם ולקדם שוויון, גיוון והכלה, ובמקביל לתת עדיפות להוגנות בתחרות. מטרה זו לא השתנתה: היא הייתה מרכזית בסקירה שלנו ואנחנו נשארים מחויבים לעבודה חיונית זו.

סקירת המדיניות בת תשעה חודשים הובלה על ידי קבוצת עבודה פנימית, שהורכבה ממגוון רחב של נציגים מכל רחבי British Cycling, Scottish Cycling ו-Welsh Cycling. במהלך תשעת החודשים הללו, קבוצת העבודה ביצעה ייעוץ ממוקד המורכב מ-14 קבוצות מיקוד ומספר ראיונות אחד על אחד (כולל מפגשים ייעודיים לבעלי רישיון גזע ולחברות טרנס ולא בינאריות).

ערכנו גם סקירה מלאה של מדעי הרפואה, ולאחריה הערכה של השינויים המעשיים והתמיכה הדרושים להבטחת יישום מוצלח של המדיניות. תהליך הבדיקה נבדק באופן עצמאי כדי לאשר את עוצמת הממשל שלו ונתמך בייעוץ משפטי חיצוני.

הסקירה הובילה ליצירת שתי מדיניות חדשה: מדיניות לפעילות תחרותית, המתייחסת לכל האירועים התחרותיים המוענקים על ידי רכיבה על אופניים בבריטניה, ומדיניות לפעילות לא תחרותית, המתבססת על המחויבות ארוכת הטווח להכללה שנקבעה בשוויון שלנו , אסטרטגיית גיוון והכלה, Our Ride.

מועצת האופניים הבריטית אישרה את שתי המדיניות החדשות באפריל. אנו נספק מידע נוסף על תאריך היישום המדויק שלנו לחברים ולמארגני האירועים בבוא העת, ונצפה ליישם את שתי המדיניות במלואן עד סוף 2023.

מדיניות לפעילות תחרותית
המדיניות לפעילות תחרותית מכסה את כל האירועים התחרותיים שאושרו על רכיבה על אופניים בבריטניה. זה יראה יישום של קטגוריית ‘פתוחה’ לצד קטגוריית ‘נקבה’. המשמעות היא שקטגוריית הגברים הנוכחית תתאחד לקטגוריית ‘פתוח’.

נשים טרנסג’נדריות, גברים טרנסג’נדרים, אנשים לא בינאריים וכאלה שהמין שלהם הוקצה זכר בלידה יהיו זכאים להתחרות בקטגוריית ‘פתוח’. הקטגוריה ‘נקבה’ תישאר במקומה עבור אלה שהמין שלהם הוקצה נקבה בלידה וגברים טרנסג’נדרים שעדיין לא התחילו טיפול הורמונלי. בשלב זה הֵם גברים טרנסג’נדרים שכבר החלו בטיפול הורמונלי* יהיו זכאים להתחרות בקטגוריית ה’פתוח’ בלבד, ועליו להבטיח שהם ימשיכו לעמוד בדרישות האנטי-סימום בבריטניה. מי שמינם הוקצה נקבה בלידתם יכולים גם להתחרות בקטגוריית ‘פתוח’ אם ירצו בכך.

רישיונות הגזע הקיימים שבידי נשים טרנסג’נדריות ימשיכו להיות תקפים עד לנקודת כניסת המדיניות החדשה לתוקף, ואנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם אותם אנשים כדי לתמוך בהמשך השתתפותם באירועים בעקבות השינוי במדיניות.

במקרה של ‘אירועים בינלאומיים’ המועברים בבריטניה מטעם ה-UCI (כגון UCI Track Nations Cup), או אירועים בלוח השנה של UCI בבעלותם ומועברים על ידי מארגנים עצמאיים (כגון The Women’s Tour), מדיניות ה-UCI בנוגע לזכאות תהיה עדיפה.

מדיניות לפעילות לא תחרותית
המדיניות לפעילות לא-תחרותית מתבססת על אסטרטגיית השוויון, הגיוון וההכלה שלנו, Our Ride, ומצהירה מחדש את המחויבות שלנו להכללה עבור רוכבים טרנסים ולא-בינאריים בכל הפעילויות הלא-תחרותיות שלנו.

זה כולל את תוכנית Breeze שלנו, תוכנית קהילתית לנשים בלבד, שתמשיך להישאר פתוחה ומכילה עבור נשים טרנסג’נדריות ואנשים לא בינאריים.

אנשים טרנסים ולא בינאריים יכולים גם להמשיך להשתתף במגוון רחב של פעילויות בריטית באופניים בהתאם לזהותם המגדרית, כולל: פעילויות בהנחיית מועדונים ומאמן, תוכניות מירוץ מבוססות יכולות (כגון אירועי Go-Race), תוכניות קהילתיות , מרכזי פיתוח כישרונות ואירועים לא תחרותיים כגון ספורטיבס.

לאורך כל תקופת היישום נתחיל בתוכנית של שיפורים דיגיטליים אשר תרחיב את אפשרויות המגדר הזמינות לחברים ולמשתתפים בפלטפורמות שלנו.

אתה יכול למצוא רשימה מלאה של שאלות נפוצות כאן.

מנכ”ל British Cycling, ג’ון דאטון, אמר:

המדיניות החדשה שלנו היא תוצר של תהליך סקירה חזק בן תשעה חודשים, שלדעתנו תהיה השפעה אמיתית מאוד על הקהילה שלנו כעת ובעתיד. אנו מבינים שזה יהיה קשה במיוחד עבור רבים מהרוכבים הטרנסים והלא-בינאריים שלנו, והמחויבות שלנו אליהם כיום היא כפולה.

ראשית, נמשיך להעריך את המדיניות שלנו מדי שנה ובתדירות גבוהה יותר ככל שמדע הרפואה יתפתח, ונמשיך להזמין את הנפגעים להיות חלק בלתי נפרד מאותן שיחות. שנית, נמשיך גם להבטיח שהפעילויות הלא-תחרותיות שלנו יספקו סביבה חיובית ומסבירת פנים, שבה כולם יכולים להרגיש שייכים ומכבדים אותו בקהילה שלנו, ולפעול למיגור האפליה מהספורט..”

אני סמוך ובטוח שפיתחנו מדיניות ששומרת על ההוגנות של תחרות ספורט אופניים, ומבטיחה לכל הרוכבים הזדמנויות להשתתף.

תמיד היינו מאוד ברורים שזהו אתגר גדול בהרבה מענף ספורט אחד. אנו נשארים מחויבים להקשיב לקהילות שלנו ולעבוד עם גופי הספורט האחרים שלנו כדי לעקוב אחר שינויים בנוף המדעי והמדיניות, כדי להבטיח שהספורט יהיה כוללני עבור כולם. היינו פתוחים ושקופים מול UCI לגבי ההחלטה שלנו ונעבוד איתם בשיתוף פעולה כדי להבטיח יישום חלק במהלך החודשים הקרובים.

לבסוף אני רוצה להודות לכל מי שתמך בתהליך הזה במהלך 12 החודשים האחרונים כדי להבטיח שהגענו להחלטה שלנו בדרך הנכונה. זה כולל את צוות רכיבת האופניים הבריטית, הסקוטית והרכיבה הוולשית בקבוצת העבודה שלנו בנושא מדיניות, ואת אלה שהשתתפו בהתייעצות שלנו.

אנו עומדים איתנים מאחורי גישת אפס הסובלנות שלנו להטרדה, בריונות ואפליה, ולא יהסס לנקוט בפעולה על כל הפרה של קוד ההתנהגות שלנו, כולל גישת אפס הסובלנות שלנו לכל המקרים של שפה או התנהגות מפלים.

אם אתה כפוף או מודע למקרים של התנהגות כזו, אנו קוראים לך לדווח לנו עליהם ישירות בכתובת compliance@britishcycling.org.uk שבו הם יטופלו בסודיות על ידי הצוות המסור שלנו.

מידע נוסף על שני המדיניות ותהליך הבדיקה שלנו ניתן למצוא ב-a רשימה מקיפה של שאלות נפוצות. כמו כן, נספק מידע נוסף למארגני אירועים, מועדונים, מאמנים ומתנדבי תכנית קהילתית בשבועות הקרובים, באמצעות עדכונים כתובים וסמינרים מקוונים, ככל שנעבור לשלב היישום.

BritishCycling.org.uk

*הערה: תיקון זה להצהרה הרשמית של British Cycling נעשה על ידינו, בתגובה להודעת הבהרה שמסר ל-Bikerumor על ידי תומאס טרנר, ראש התקשורת של British Cycling.Source link