רושם ראשוני: Rapha Trail Gore-Tex Infinium Jacket עבור MTB

רושם ראשוני: Rapha Trail Gore-Tex Infinium Jacket עבור MTB


בזמן, Rapha הוסיף את מעיל טרייל גור-טקס אינפיניום לקולקציית ה-Performance Trailwear עבור MTB. זהו, בראש ובראשונה, ז’קט עמיד במים שנועד לשמור על הלובש יבש בחורף הגרוע ביותר, אך נאמר כי מעטפת ה-Gore-Tex Infinium שלו מייצרת את ההרמוניה המושלמת בין אטימות לנשימה, ומאפשרת לזיעה המופקת במהלך הקשה. מאמצים לברוח. להלן ההתרשמות הראשונית שלנו מהחתיכה הזו של 375 דולר ארה”ב של ערכת רכיבה בחורף.

מעיל Rapha Trail Gore-Tex Infinium

מעיל rapha mtb עמיד במים

עבור אלה שמתמצאים במינוח טקסטיל, מעיל Rapha Trail Gore-Tex Infinium בנוי מ-GORE-TEX Infinium, 3L 30D ניילון ripstop הכלאה מרופד בגב C-KNIT, וציפוי DWR על המעטפת. זה אומר שהחלק החיצוני של הז’קט עמיד במים ועמיד, אבל עם פאנל נמתח ונושם יותר תפור מתחת לבתי השחי, מתחדד לכיוון החלק הפנימי של השרוולים.

היו לי כמה רכיבות גשומות במידות נשים סמול שנשלחו אלי. הנה איך זה הסתדר עד כה.

ההתרשמות הראשונה שלנו ממעיל ה-Rapha Trail Gore-Tex Infinium MTB

rapha gore-tex אינפיניום טרייל מעיל היברידי mtb עמיד למים גברים נשים

יש לו שכבת DWR דקה במיוחד שגורמת לטיפות הגשם להתפרץ ולהתגלגל מיד כמו מים על גבו של ברווז

ה מעיל Rapha Trail Gore-Tex Infinium יש לו רק שני כיסים. שניהם כיסי חזה; זה בצד שמאל נפתח מבחוץ של הז’קט, וזה בצד ימין מוסתר מבפנים. באופן אישי, אני מאוד אוהב שלמעילים שלי יש כיסים גדולים בחלק הקדמי, כך שאוכל להכניס את הידיים שלי אליהם כלאחר יד, או לאחסן שם זוג כפפות וחטיפים כשאני רוכב ללא חבילה.

rapha gor-tex אינפיניום היברידי ז'קט טרייל סקירת כיס חזה חנויות אייפון 7

אני יכול להכניס אייפון 7 למארז המגושם שלו בתוך כיס החזה בצורה נוחה למדי. כל הרוכסנים נעים בחופשיות ומרגישים שהם באיכות טובה.

זה קל משקל; מידה קטנה שלי שקלה רק 280 גרם. אני מניח שהיעדר הכיסים הנוספים מפחית את כמות החומר והרוכסנים הדרושים, ועוזר לשמור על המשקל.

בתוך הז’קט, כל התפרים מודבקים במלואם, כולל אלה סביב מכסה המנוע. אחרי כמה רוכבים ממטרים, אני מרוצה שמעיל Rapha Trail Gore-Tex Infinium עמיד מספיק במים, כפי שפורסם, הודות לציפוי ה-DWR שלו. סביר להניח שבמצבו החדש, הוא גם עמיד למים. עדיין לא היה לי התענוג ממבול אופניים, אז תצטרך לחכות לסקירה לטווח ארוך יותר כדי לראות איך זה מסתדר בתנאים הקשים יותר.

ז'קט עמיד למים rapha תפרים מודבקים ב-gore-text infinium trail hybrid

במציאות, כל מעיל עמיד למים או עמיד במים הוא רק טוב כמו המאמצים של הבעלים לשמור עליו. כלומר, טיפול בו כפי שמפורט במפורש על ידי היצרן. עבור ה-Rapha Jacket, המשמעות היא כביסה עם מחברים סגורים, בתוך שקית כביסה, עם חומר ניקוי נוזלי רק בטמפרטורה של לא יותר מ-30 מעלות צלזיוס, ולאחר מכן ייבוש במייבש כדי להפעיל מחדש את ציפוי ה-DWR.

אני מאוד אוהב את הפאנלים הנושמים שעוברים מתחת לבית השחי של הלובש אותו. הוא מתחדד כאשר הוא מתרחב כלפי מטה בצד הלובש, וכאשר הוא מתרחב כלפי מטה בחלק הפנימי של שרוולי הלובש. זה היה החלק הרטוב ביותר של הז’קט ברכיבות האחרונות שלי, והמחיש שהזיעה שיצרתי הצליחה להימלט. נשארתי חם ויבש ברכיבות שלי, למרות שהשקעתי מאמץ סביר.

סקירת מעיל טרייל היברידי rapha gore-tex אינפיניום לוחות צד נושמים מתחת לשרוולים בזרועות

אני מאוד אוהב את אורך הגב הנוסף המוצע על מעיל Rapha Trail Gore-Tex Infinium. המכפלת צונחת למטה מעל התחת שלי כדי להדוף כל ריסוס שעולה מהגלגל האחורי. יש חוט משיכה אלסטי סביב המותניים כך שתוכל להדק אותו כאן אם תרצה בכך.

המעיל האחורי של Rapha Gore-Tex Infinium Trail Hybrid נשמט

מכסה המנוע של ה-Rapha Jacket תואם לקסדה. זה היה בהתאמה צמודה, אבל היא משתרעת מעלה ומעל לקסדת ABUS Cliffhanger כך שתוכל לצוץ אותה במהירות רבה כשהשמים נפתחים.

קסדת Rapha Gore-Tex Infinium Trail Hybrid Jacket תואמת

Rapha Gore-Tex Infinium Trail Hybrid Jacket סקירת ברדס גומי חוט משיכה מטה

אם אתה לובש את הז’קט לטיולים או לריצות, כמו גם לרכיבות על אופניים, למכסה המנוע יש גם חוט משיכה אלסטי; זה יועיל לימים רטובים וסוערים שבהם הרוח הייתה מאיימת בדרך כלל להפיל את מכסה המנוע.

חפתים לסקירת ג'קט היברידי של Rapha Gore-Tex Infinium Trail Hybrid

היבט אחד שאני לא כל כך מתלהב ממנו הוא האזיקים המחורצים. הם צובטים בשורש כף היד, מה שבעיני, נראה כאילו זה ישמש רק לתעל של טיפות מים מתגלגלות ליפול ישירות לתוך הכפפות שלך. אני מעדיף עיצוב שרוול פתוח יותר שעוזר להשיל מים מהשרוול מלמטה.

מה עם ההתאמה?

סקירת מעיל היברידי של Rapha Gore-Tex Infinium Trail Hybrid מידה מתאימה לנשים

אני לובשת מידה סמול לנשים. המידות הרלוונטיות שלי הן כדלקמן: חזה 91 ס”מ, מותניים 77 ס”מ וירכיים 90 ס”מ.

ראפא שלחה לי ז’קט היברידי של Rapha Trail Gore-Tex לנשים במידה Small. מידות החזה והמותניים שלי מגיעות שניהם גדולות מהמידות המצוינות עבור מידה סמול, אבל יש לי ירכיים צרות (ראה מדריך מידות למטה). עם שתי השכבות הדקות שלבשתי מתחת, כנראה שיכולתי ללבוש XS די בנוחות. עם זאת, כשאנחנו נכנסים לחורף העמוק ביותר והטמפרטורה מגיעה לקפיא, אני אשכב יותר, וכנראה אלבש איזושהי שכבת ביניים מרופדת צמר מתחת לזה, כך שההתאמה תהיה טובה יותר עבור זה.

יתרונות:

  • עמיד במים (ועמיד למים לעת עתה)
  • אוורירי
  • נקי
  • ארוך מספיק מאחור
  • תואם קסדה

חסרונות:

  • אין מספיק כיסים
  • חפתים שרוולים הם לא לטעמי

תמחור וזמינות

מעיל Rapha Trail Gore-Tex Infinium זמין ב של גברים ו של נשים גזרות, במידות XS-XXL, ו-XXS-XL, בהתאמה. כל הקמעונאות במחיר של 375 דולר ארה”ב (275 ליש”ט או 325 אירו).

צבעי ז'קט גור טקס עמיד למים rapha mtb

מדריך למידות של ז'קט היברידי של RAPHA WOMENS GORE-TEX TRAIL

מדריך מידות לז’קט Rapha Gore-Tex Infinium Trail Hybrid לנשים שנבדק כאן. למדריך המידות לגברים, היכנסו לאתר Rapha.

Rapha.ccSource link