רוגליץ ‘מנצח את שלב ה- Vuelta השני בשלב 11

רוגליץ ‘מנצח את שלב ה- Vuelta השני בשלב 11


שלב 11 של ה- Vuelta a España ירד לחוט כאשר פרימוז רוגליץ ‘(ג’מבו-וויסמה) ניצח ניצחון פנטסטי בוולדפניאס דה ז’אן לפני אנריק מאס ומיגל אנג’ל לופס ממווביסטאר.

Odd Christian Eiking (Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux) החזיק את חולצת המנהיגה ב -58 שניות לפני גיוילון מרטין (קופידיס, פתרונות קרן).

זה היה עוד מאבק על הפריצה בתחילת השלב עם חמישה רוכבים שהסתיימו בסופו של דבר. שלא כמו בשני השלבים האחרונים, הפלטון בהובלת ג’מבו-וויסמה ומוביסטאר לא היה כל כך להוט לתת לבריחה לרדת עם הבמה. הפריצה הגיעה לפער של כשתי דקות בלבד לפלטון שמאחור.

כשהמרוץ הגיע לטיפוס בקטגוריה שניים עם כ -10 ק”מ לסיום, החליט מגנוס קורט נילסן (EF Education First-Nippo) להשאיר מאחור את חבריו הנפרדים. מעל לראש הטיפוס לפוארטו דה לוקובין נילסן החזיק רק ביתרון של 23 שניות על הפלטון בראשותו של דייויד דה לה קרוז שתקף את הפלטון במצוד אחר כמה נקודות הרים.

בבסיס הקיר האחרון עד הסיום עם 900 מטרים לסיום, נילסן הוביל ב -19 שניות. ספ קוס לקח את הפלוטון לטיפוס האחרון, אבל אנריק מאס היה זה שתפס את נילסן במטר הסיום. השיפועים התלולים של הטיפוס האחרון העדיפו את רוגליץ ‘שניצח את השלב לפני שני הרוכבים מ- Movistar.


La Vuelta ciclista a España (2.UWT)
אנטקרה → ולדפניאס דה ז’אן

ROGLIČ PrimožSource link