ראלי סייקלינג חותמים את קאיה שמיד ומקאילה מקפירסון

ראלי סייקלינג חותמים את קאיה שמיד ומקאילה מקפירסון


“], “filter”: “nextExceptions”: “img, blockquote, div”, “nextContainsExceptions”: “img, blockquote” }”>

ראלי רכיבה על אופניים הודיעה ביום שלישי כי חתמה על מדליית כסף באליפות העולם לנוער בכביש לשנת 2021 קאיה שמיד, וחברתה לצוות Lux Cycling Makayla MacPherson.

שתי הנשים בחוזים לשנתיים לעונות 2022-23.

שמיד, בת 18, היא ילידת מרבלהד, מסצ’וסטס, יכולה לטפס וגם לרוץ בריצה, כפי שהוכחה לה. מקום שני באליפות העולם האחרונה בכביש, שבה זה עתה הודחה על ידי זואי בקשטדט (GBR).

“אני מרגיש שהיתה לי קריירת צעירים די מוצלחת, אז אני מרגיש נרגש ובטוח שאוכל לעשות את הקפיצה”, אמר שמיד. “הזדמנויות המירוץ שאקבל עם ראלי סייקלינג הן כל כך חשובות להתפתחות שלי ומכיוון שזו קבוצה אמריקאית, זה יעזור במעבר ל-WorldTour שכן אני עושה את זה עם אנשים שאני כבר מכיר ממש טוב”.

שמיד רצה לאחרונה באירלנד במרוץ השלבים Rás na mBan בו היא הגיעה עם ניצחון בשלב.

“זו הייתה חיזוק לביטחון העצמי”, אמר שמיד על המירוץ האירי parcours. “אין הרבה מירוצי טיפוס באמריקה, אז יצא לי לראות איך אני יכול לטפס, והפתעתי את עצמי. הייתי כמו ‘אוי בעצם, אתה יודע, גם אני יכול לטפס אני חושב’ אז זה היה מגניב”.

מקפרסון, גם הוא בן 18, הוא אלוף הארץ הנוכחי לנוער בכביש וגם סיים חמישי במרוץ הכביש העולמי 2021.

“אני נרגש יותר,” אמר מקפירסון. “אני מצפה ללמוד איך לעבוד בצוות מקצועי ולראות איך רכיבת ראלי יכולה לעזור בהתפתחות שלי כך ששנתיים, שלוש בהמשך הדרך, אוכל למצות את הפוטנציאל שלי”.

בסוף השבוע האחרון אל תוך גוב האריות, מקפרסון ושמיד סיימו במקום הרביעי והחמישי, בהתאמה, כשהם מנצחים מספר רב של רוכבי מסע עולמי של נשים, עם הרבה יותר ניסיון משני המתבגרים.

מנהלת קבוצת הנשים של ראלי רכיבה, ג’ואן קיסנובסקי, עבדה בעבר עם סקמיד באליפות העולם לנוער במסלול, והיא נרגשת לפתח את הכישרונות האמריקאים הצעירים.

“גם קאיה וגם מקאילה כבר הראו את כוחם מול שאר העולם באליפות העולם לנוער השנה”, אמר קיסנובסקי. “Rally Cycling כל כך שמח על ההזדמנות לא רק להשקיע בדור הבא של רוכבי אופניים אמריקאים אלא גם לעבור לאליטות עם ספורטאים חזקים והישגיים”.

Source link