קרקעות מסוג Dreadnought XO אסורות עם הילוכים SRAM Eagle

קרקעות מסוג Dreadnought XO אסורות עם הילוכים SRAM Eagle


תמכו בנו!
Bikerumor עשויה להרוויח עמלה קטנה מקישורי שותפים במאמר זה. למד עוד

אסורה הוסיפה אופני Dreadnought Enduro חדשים מהשורה הראשונה להרכב שלה בצורת ה-Dreadnought XO T-Type, הכוללים את החדש SRAM Eagle תיבת הילוכים ו SRAM Code Stealth Brakes Ultimate. הוא נמכר במחיר של $9,999 CAD – זה 1,999 דולר CAD יקר יותר מהמבנה הבא היקר ביותר; ה צוות Dreadnought GX LTD הכולל את מערכת ההנעה המכנית SRAM GX Eagle ובלמים SRAM Code R.

כאן נסתכל במהירות על אופני האנדורו העדכניים ביותר עם תיבת SRAM Eagle, עם מידע על תמחור ברחבי העולם.

Dreadnought XO T-Type אסור

ה-Dreadnought XO T-Type הוא אחד מאופני האנדורו הראשונים, אם לא הראשונים בפועל, שמתהדרים ב-SRAM Transmission וב-Code Stealth Ultimate Brakes. החדשות הזו כוסתה בצורה ממצה, אז בוא נראה מה עוד תקבל כשאתה מוסר 8,499 דולר.

2023 אסור ל-Dreadnought x0 מבנה מסוג t

ה מהלך של 154 מ”מ של גלגל אחורי של Dreadnought משוכך על ידי RockShox Super Deluxe Ultimate Air Shock, בשילוב עם מזלג RockShox Zeb Ultimate Fork בקוטר 170 מ”מ. הבלמים האולטימטיביים של Code Stealth, עם קליפר 4 בוכנות, להב מנוף פחמן וחומרת טיטניום, משויכים לרוטורים SRAM HS2 – 200 מ”מ מלפנים ומאחור.

סט גלגלים של Crankbrothers Synthesis Enduro, חישוקים מתנדנדים עם מנגינה ספציפית קדמית ואחורית, מתגלגלים על זיווג Maxxis Assegai EXO+ Maxx Grip ו-Minion DHRII EXO+ MaxxTerra.

תמחור וזמינות

ה-Forbidden Dreadnought XO T-Type זמין להזמנה כעת, רק דרך רשת הסוחרים של Forbidden. זה נמכר במחיר של $9,999 CAD / $8,499 USD / £8,399 / 9,599 €.

forbiddenbike.comSource link