קסדות Bell Falcon XR ו-XRV חדשות נחתו

קסדות Bell Falcon XR ו-XRV חדשות נחתו


תמכו בנו!
Bikerumor עשויה להרוויח עמלה קטנה מקישורי שותפים במאמר זה. למד עוד

מתוך Scotts Valley, קליפורניה בשבוע שעבר, בל קסדות הכריז על שחרורו של הפלקונס החדש. מחולקים לשני דגמים שונים, ה-Falcon XR MIPS מגיע לְלֹא מצחייה, ו-Falcon XRV MIPS עם מצחייה. אלו הן שתי קסדות שלדברי Bell הן צדדיות ומציעות טכנולוגיית Mips, כיסוי עמוק יותר, אוורור בשפע, ואפילו פנס אחורי של Blackburn Grid COB בעל 30 לומן.

Bell Falcon XRV LED צד שחור
תמונה ג. קסדות פעמון
Bell Falcon XR LED כחול אפור

ה-Falcon XR שואב מה-DNA של ה- XR Sperical, נושאת מאפיינים דומים רבים כמו שילוב סיבובי השפעות Mips, כיסוי מעטפת עמוק יותר ואוורור מעולה. הוא גם מציע ביצועים כלליים ותמורה לכל סוג של רכיבה, כגון נסיעה לעבודה או רכיבה על חצץ במהלך היום או הלילה. זו תהיה בחירה טובה עבור רוכב אופניים רב גוני.

SJ Owens, מנהל השיווק ב-Bell אמר זאת, “ה-Falcon XR וה-Falcon XRV מספקים ביצועים לחובבי רכיבה על אופניים. בונה את ההצלחה של ה-XR Spherical קסדה, רוכבי אופניים יכולים כעת ליהנות מתכונות דומות לתעשייה כמו Mips Evolve בקסדה מאובזרת היטב אך ידידותית לתקציב. גם מוסיף“עם מספר דגמים עם ובלי נורית Blackburn GRid COB האחורית oר עם המצחייה ב-Falcon XRV, לרוכבי אופניים יש עכשיו קסדה צדדית באמת לכל מקום ובכל זמן”.

ה-Falcon זמין בארבעה דגמים שונים, ה-Falcon XR MIPS זמין עם או בלי נורת ה-LED של Blackburn הנשלפת, וה-Falcon XRV זמין גם עם או בלי נורת ה-LED הנשלפת של Blackburn.

גם ה-Falcon XR וגם ה-XRV מגיעים בצבעים ייחודיים ספציפיים לדגם, ויוצאים לכמות עצומה של 24 צבעים שונים לבחירה בין שני הדגמים.

ישנן נוחות “ממוקדות רוכב” הזמינות ב-Falcon XR, כמו ריפוד אנטי-מיקרוביאלי Ionic+, עם חוט מתכתי כסוף לבקרת ריחות, כמו גם אבזם Fidlock, מוביל זיעה ורצועות No-Twist-Tri-Glides.

גב Bell Falcon XRV LED

מעטפת ה-Fusion In-Mould Polycarbonate הכוללת את מערכות ה-Mips Evolve וה-Foat Fit של Bell מציבה את ה-Falcon XR במשקל של 305 גרם לגודל הבינוני.

עוד על האור האחורי של הפאלקון

האור האחורי של Blackburn Grid COB הנשלף שמגיע עם דגמי ה-LED של ה-Falcon XR וה-XRV, מגיע עם ארבעה מצבים שונים. נורת ה-LED בנפח 30 לומן כוללת מצבי יציב, דופק, Strobe ו-Eco – כל אלה ניתנים להחלפה על ידי כפתור.

האור משתמש גם ב-USB-C הנוח שמקל על הטעינה מחדש. זמן הריצה במצב “יציב” מוערך בכ-1.5 שעות ו-15 שעות במצב “Eco”.

נורית Blackburn Grid COB זמינה גם בנפרד תמורת $20.

Bell Falcon XR XRV על אופניים

Falcon XR ו-XRV גדלים וקמעונאות

ה-Falcon XR ו-XRV מגיעים בגדלים, Small עד Large.

Falcon XR MIPS: $120 ($140 לדגם מצויד ב-LED)

Falcon XRV MIPS: 130 דולר (150 דולר לדגם מצויד ב-LED)

BellHelmets.comSource link