קניון משיקה את Grizl AL במחיר סביר – אותו אופני חצץ כיום במתכת

קניון משיקה את Grizl AL במחיר סביר – אותו אופני חצץ כיום במתכת


זה היה לפני כמה חודשים שקניון השיקה את אופני החצץ ממוקדי ההרפתקאות שלה, ה- גריזל. המציע מסגרת פחמן חזקה, גיאומטריה קצת יותר פרוגרסיבית, ונקודת הרכבה רבים, ה- Grizl נוצר כך שיתאים לקטגוריה שצומחת במהירות של אופני חצץ בסגנון אופניים ופארק.

כעת הכריזה חברת האופניים הישירה על הצרכן על גרסה זולה יותר של ה- Grizl, כזו שהיא למעשה פַּחמָן עותק אלומיניום.

בדומה לגרסת הפחמן, Grizl AL החדש כולל מקום לגומי עד 700 על 50 מ”מ ומגיע עם מצעי 700 x 45 מ”מ. היוצא מן הכלל לכך הוא שלושת המידות הקטנות ביותר (כולל גודל XXXS חדש) שכולן מתוכננות סביב גלגלי 650B קטנים יותר. ה- Grizl AL חולק את אותה הגיאומטריה של גרסת הפחמן שבמרכזה טווח מסגרת ארוך וגבעול קצר. לכל הפרטים האלה ועוד הקפד לבדוק את סקירתו המפורטת של ג’יימס הואנג על גריזל CF.

ה- Grizl AL מוכן לקחת כל מיני תיקים ואביזרים, כולל פגושים. גרסת האלומיניום החדשה מוסיפה גם את היכולת לצרף מתלה לארונות האחורי, דבר שאף מוט קניון אחר לא יכול לטעון. וכמובן, זה לא מעט זול יותר מגרסת הפחמן.

קניון מתחיל עם שני דגמים בלבד. הזול ביותר הוא 1,899 $ / 2,599 $ / 1,499 € Grizl 6 הכולל מזלג פחמן קשיח (עם נקודות הרכבה), Shimano GRX 400 2 × 10 הסטה, גלגלי LN Swiss Swiss Swiss (חישוקי סגסוגת), ומוצב המושב התואם קניון. הוצאה של 2,499 $ / 3,099 $ / 1,999 € מספקת לך את המתלה Grizl 7 עם נסיעה חדשה של 30 מ”מ מזלג ההשעיה RockShox Rudy XPLR, וקבוצת Shimano GRX 2 × 11 600/810 מעורבת.

על הנייר, אלה נראים כמו ערך כוכבי. אז, כמו ברוב מהדורות האופניים הזולות יותר של קניון, אני חושד שלא יחלוף זמן רב עד שיצאו לוחות הזמנים האחרונים.

תוכל למצוא מידע נוסף בכתובת canyon.com.Source link