קניבל מתמחה מקבל בלוקים גדולים כדי לטרוף את מסלולי הירידה של גביע העולם

קניבל מתמחה מקבל בלוקים גדולים כדי לטרוף את מסלולי הירידה של גביע העולם


צמיג ה-Specialized Cannibal של שנות ה-90 הוחזר בניסיון להציב את חברי צוות Specialized Gravity, לואיק ברוני, פין אילס וכריסטופר גריס, בראש פודיומים של גביע העולם בירידה. למרות שההשקה הרשמית מגיעה רק היום, הצמיג נראה בהדגמות המיוחדות של כל הרוכבים הנ”ל בלורד במרץ, שם פינן ולואיק הגיעו למקום השני והשלישי בהתאמה – לא רע ליציאה ראשונה.

זה לא סוד שרוכבי Specialized Gravity נמנעו היסטורית מהפעלת הצמיגים של Specialized עצמה ביום המירוץ, עם מיניונים מחודדים לאחר שנצפה מתחתם יותר מפעם אחת. לכאורה, המותג מעולם לא עורר יותר מדי מהומה על כך. כעת, דברים עשויים להיות שונים, כאשר Specialized השקיעה משאבים רבים ביצירת הקניבל החדש.

ריצת ההסמכה של כריסטופר גריס לריצת גביע העולם לורדס DH 2022

סוף השבוע של כריסטופר גריס לא הלך כמתוכנן; א פוסט אחרון באינסטגרם אומר לנו שהכתף שלו פרקה באקראי ליד התחתית של ריצת ההסמכה שלו, מה שמוציא אותו ליום המירוץ

צמיג מיוחד לקניבל דאונהיל אופני הרים

כיסוי מיוחד לקניבל dh mtb צמיג gripton t9 grid

  • הכוונה: אופני הרים בירידה
  • תנאים מיועדים:
  • מארזים: גריד כוח משיכה
  • מתחם: Gripton T9
  • גודל: 29 אינץ’ x 2.4 אינץ’ ו-27.5 אינץ’ x 2.4 אינץ’
  • מחיר: $80 USD / €75

תשמחו לראות את ה-Specialized Cannibal החדש לא דומה לקניבל של שנות ה-90, מלבד העובדה שהוא שחור ועגול, כמובן. תבנית הדריכה של הקניבל המקורית נראתה כאילו היא נזרקה, פשוטו כמשמעו, באופן אקראי, תוך התעלמות בולטת מהסימטריה. דפוס הדריכה האחרון הזה הוא חיה אחרת לגמרי.

ידיות צד מיוחדות לקניבל t9 grid

בסיכון של הצהרה ברורה, קוביות הדריכה הללו הן גדולות, ומציגות שטח פנים רב למגע עם הקרקע; זה נכון גם לגבי אבני הדריכה המרכזיות וגם לגבי ידיות הצד. הופתענו מהחוסר המובהק של לגימה בקצה. חורחה מנדס, מהנדס צמיגים מיוחד שעובד על הקניבל מאז תחילתו, אמר שזו בקשה ספציפית שהוגשה על ידי רוכבי צוות Gravity. בדרך כלל משתמשים בסיפינג כדי להחדיר מעט גמישות לבלוק דריכה, או להוסיף קצה נוסף אליו ניתן לאחוז, אבל לואיק ספציפית היה תקיף בבקשתו של ידיות צד עם מעט מאוד גמישות ליציבות מירבית בפניות ושיפור אחיזת הבלימה.

דפוס דריכה לצמיגים של קניבל dh mtb

במרכז הדריכה, אנו רואים שלושה בלוקים ברורים. ראשית, גוש יחיד רחב מאוד, מעוצב בעדינות כמו חץ, עם לגימה זורמת הן בכיוון הנסיעה והן בניצב אליו. בהמשך יש זוג בלוקים צרים ומוארכים, שלכל אחד מהם לולאה בניצב לכיוון הנסיעה. השלישי הוא זוג רחב הרבה יותר של בלוקים, בעלי צלעות דומה, אך עם כישרון אחורי דרמטי יותר, המציג שטח פנים גדול יותר בקצה האחורי לבלימה. כל גושי הדריכה המרכזיים רואים רמפה עדינה בקצה המוביל שלהם.

צמיג קניבל dh mtb מיוחד עבור מירוצי דאון היל גביע העולם כריסטופר גרייס לורדס 2022

גומי הריבאונד הדביק והאיטי ביותר של המותג, Gripton T9, יושב עליו.

הקניבל המיוחד זמין, לעת עתה, רק במארז Grid Gravity, דו-שכבתי בד 60 TPI עם תוספות Apex בדפנות הצדדיות הנמשכות מעלה מחרוז הצמיג כדי לשפר את יציבות הדופן הצדדית וכדי להגן מפני דקירות נחש. התוספת של Apex היא משהו שמהנדסי הצמיגים המיוחדים נאלצו לשים לב אליו בעקבות משוב סותר מרוכבי הצוות. רוכב יתלונן על כך שדפנות הצמיג נוקשות מדי במיקום אחד ביום אחד, ואז יתלונן על כך שהדפנות גמישות ומתגלגלות מדי בהזדמנות אחרת; בשני המקרים, אותו מעטפת צמיג נבדק.

Specialized חתך את הצמיגים במטרה להבין זאת, ומצא שהחיבור בין האייפקס לבין חרוז הצמיג לא תמיד היה כפי שהם היו רוצים שיהיה. חורחה מנדס אומר לנו שהחיבור הזה הוא קריטי בקביעת תכונות הגמישות של הצמיג המנופח. כדי להתמודד עם בעיית חוסר העקביות הזו, Specialized עבדה בשיתוף פעולה הדוק עם הספק שלהם כדי לפתח כלי עבודה חדשים להבטיח שתהליך ייצור המעטפת שילב את ה-Apex באופן נכון ועקבי עבור כל אצווה של צמיג.

לאורך תהליך הפיתוח, הצוות בדק גם מארזי צמיגים עם Apex בגבהים משתנים; נבדקו שלושה גבהים אך הצוות הסתפק ב-23 מ”מ, מכיוון שהם הרגישו שהוא מייצר את תחושת הנסיעה הטובה ביותר.

תמחור וזמינות

הקניבל המתמחה זמין כעת במארז Grid Gravity רק עם תרכובת Gripton T9. קבל אותו ב-29 אינץ’ x 2.4 אינץ’ או 27.5 אינץ’ x 2.4 אינץ’ תמורת $80 USD / €75.

Specialized.com

Source link