קנונדייל מציג לראשונה בקבוק מים בר קומפוסטר b/c pros ditch 500k בקבוקים בשנה

קנונדייל מציג לראשונה בקבוק מים בר קומפוסטר b/c pros ditch 500k בקבוקים בשנה


לפי קנונדייל, צוותי רכיבה על אופניים עוברים יותר מחצי מיליון בקבוקי מים מפלסטיק בשנה, רבים מהם השתמשו רק פעם אחת לפני שהושלכו לצד הדרך במהלך מירוץ. בעוד שחלקם הופכים למזכרות, רבים הולכים למזבלה כמעט לנצח.

בקבוקי המים החדשים 100% הניתנים לקומפוסטציה שואפים להקל על כך על ידי החלפת הבידון הפלסטיק המסורתי באחד שימנע כ-630,000 בקבוקים מלהגיע למזבלה. הם אומרים ש-70,000 מהם נמצאים בשימוש ב-Grand Tour לבדו, וש-34,000 בקבוקים משמשים בעונה על ידי קבוצות הגברים והנשים של EF Education – EasyPost/TIBCO.

זה מופק מחומרים מבוססי צמחים, כאשר כל הבקבוק, הפקק ושסתום הנשיכה כולם ניתנים לקומפוסטציה לחלוטין. וזה ללא חומרים פלסטיים, מתכות כבדות ו-BPAs, אז זה טוב גם לנו, בני האדם.

בקבוק מים לרכיבה על אופניים מבית Cannondale

לדברי קנונדייל, הוא “יתפרק תוך 3 חודשים, במערכת קומפוסט תעשייתית ברגע שנחשף למיקרואורגניזמים, לחום ולחות. זה מאושר על ידי תקני קומפוסט אירופיים EN13242. בבית זה יהיה בערך 10 – 12 חודשים בגלל השונות במערכות הקומפוסט הביתי”.

בתחילה הבקבוק ישמש את צוותי ה-World Tour שלהם, ולאחר מכן ייפתח עבור כל ה-World Tour לעונת 2023 ואילך. אמנם אין תוכניות מיידיות למכירתם לציבור, אבל אנחנו בהחלט רוצים לראות את האפשרות הזו במוקדם ממאוחר.

Cannondale.comSource link