קייטי קומפטון אסרה ארבע שנים בגין הפרת חוק הכלל סמים

קייטי קומפטון אסרה ארבע שנים בגין הפרת חוק הכלל סמים


קייטי קומפטון דוהרת בפארק בריקו פארק קרוס ואן מאלדגם.

קייטי קומפטון, שזכתה ב -15 תוארי סייקלוקרוס לאומיים בארצות הברית בין השנים 2004 ל -2018, קיבלה השעיה של ארבע שנים בגין הפרת חוקי הסמים.

על פי הודעה של USADA, קומפטון “נבדקה חיובית לגבי חומר אנבוליים כתוצאה מבדיקת תרופות מחוץ לתחרות ב -16 בספטמבר 2020”. הבקרה נעשתה באמצעות בדיקות יחס פחמן איזוטופ, אשר נועד להבחין בין ההשפעות האנבוליות האסורות לבין הסטרואידים האנבוליים האנדרוגניים המיוצרים באופן טבעי על ידי הגוף.

האיסור של קומפטון החל רשמית ב -16 בספטמבר בשנה שעברה, מועד הבדיקה החיובית שלה, והתוצאות שהתקבלו מאז התפנו.

בהצהרה הכחיש קומפטון שלקח חומרים אסורים.

“סיפקתי מדגם ל- USADA בספטמבר 2020 שחזר שלילי עבור כל החומרים האסורים, זה אפילו לא היה לא טיפוסי”, כתבה. “החדשות האלה נמסרו לי באותו אופן כפי שהיו תמיד באמצעות מכתב מאת USADA. קיבלתי את אותו מכתב אחרי כל בדיקה שהגשתי ב -19 השנים האחרונות. בתחילת פברואר 2021, לאחר שחזרתי מעונת מרוצים קשה, נודע לי שאותו מדגם מספטמבר נותח מחדש עקב אי סדירות בדרכון ביולוגי ונמצא חיובי לסטרואידים אנבוליים אקסוגניים. אלה היו בשבילי חדשות הרסניות מכיוון שמעולם לא הכנסתי בכוונה או ביודעין דבר כזה לגופי. אני יודע עד כמה הורמונים של נשים עדינים, ולעולם לא הייתי בוחר לקחת שום דבר כדי לסכן את בריאותי וכתוצאה מכך לסבול מפגיעה בלתי הפיכה במערכת האנדוקרינית שלי. ולא רק זה, מעולם לא לקחתי דבר מסיבות אתיות ומוסריות; במשך כל הקריירה שלי הייתי תומך חזק בספורט נקי, ומרגיש שאני עושה כל דבר כדי לשפר את היכולת הטבעית שלו הוא בגידה, עצירה.

“למרות שהחלטתי לפרוש במארס, הרגשתי גם צורך לנסות ולהגן על עצמי ועל המוניטין שלי. שכרתי עורך דין ועשיתי כמיטב יכולתי לחקור כיצד החומר נכנס למערכת שלי אך לא הצלחתי למצוא את התשובה הזו. במהלך ששת החודשים האחרונים למדתי כי אינני יכול להוכיח שלא לקחתי בכוונה דבר, ואיני יכול להרשות לעצמי להמשיך להילחם בידיעה שהתוצאה תהיה זהה ללא קשר. לרוע המזל, מכיוון שעברו חמישה חודשים בין איסוף הדגימה להודעה, הניסיון להבין מה כביכול נכנס לגופי הוכיח את עצמו כבלתי אפשרי, והחלטתי להפסיק להילחם בקרב יקר וקשה ולקבל את הסנקציה “.

זהו סיפור מתפתח. בדוק עוד.Source link