קורין לבצקי תרוץ על ג’מבו-ויסמה בשנת 2022

קורין לבצקי תרוץ על ג’מבו-ויסמה בשנת 2022


קורין לאבצ’י, הידועה בעבר בשמה נעוריה ריברה, תרכב עבור ג’מבו-ויסמה בשנת 2022, ותעזוב את צוות DSM לאחר חמש שנים מוצלחות. החדשות התפרסמו במהלך מרוץ הכבישים באליפות העולם בבלגיה ואושרו באופן עצמאי על ידי טיפים על אופניים בזמן. ג’מבו-ויסמה הודיעה רשמית על החדשות ביום חמישי.

האצן בן ה -29 היה עם תלבושת ה- DSM (לשעבר Sunweb) מאז 2017, ועבר מול צוות UnitedHealthCare Pro האמריקאי כמנצח מוכח באירופה ובקרקע הביתית. בחמש השנים שחלפו מאז, לבצקי מיהרה להגיע לכמה תוצאות ענק, כולל ניצחון בסיור בפלנדריה 2017, התואר הכללי בסיור נשים בבריטניה 2018 והשלב האחרון בג’ירו ד’איטליה השנה.

הגעתו של האמריקאי תחזק נבחרת ג’מבו-וויסמה חזקה שכבר נהנתה מעונת נעורים מרהיבה. מאז תחילת 2021, הקבוצה השיגה 11 ניצחונות, שבעה מהם הודות למנהלת הראשית שלהם מריאן ווס, כאשר ארצה ריאג’אן מרקוס והרוכבת הבריטית אנה הנדרסון תובעים את השאר.

שאר מערך הקבוצה לשנת 2022 עדיין לא אושר – כולל אם ווס עדיין ירכב בשחור וצהוב בעונה הבאה – אבל החתמתה של לאבקי תביא לג’מבו-ויסמה ניסיון מרוץ יקר יותר ומנטליות מנצחת נוספת, במיוחד בקלאסיקות האביב המועדפות עליה.

Source link