קופץ המושב KS Rage iS מושב טפטפות ומזלג מתלי חצץ מפחמן צצים

קופץ המושב KS Rage iS מושב טפטפות ומזלג מתלי חצץ מפחמן צצים


KS השעיה מעלה את היתרונות של מושבי המושב המתלים בעזרת Rage iS החדש שלהם, מוט מושב טיפה נשלט באוויר מלא שמקבל נסיעות ותחושה ניתנים להתאמה אישית.

הם גם הראו מזלג מתלה לחצץ סיבי פחמן שנמצא עדיין בפיתוח, אבל הצלחנו לקבל כמה פרטים …

KS rage iS מושב טיפה מושב לאופני חצץ

ה- Rage iS משתמשת במעיין אוויר, עם שסתום Schrader ממש מתחת למהדק כך שתוכל להגדיר את לחץ הקפיץ כרצונך. הגדר אותו נמוך ותקבל יותר נסיעות, או הוסף יותר אוויר עבור פחות נסיעות. הם אומרים שהטווח הטיפוסי הוא כ-25-30 מ”מ, אבל אתה יכול להתאים אישית לטעמך … ולמשקל הגוף.

KS rage iS מושב טיפה מושב לאופני חצץ

יש לו קפיץ שלילי אוויר, והעברות אוויר בזמן שאתה מוריד אותו, כך שהוא נשאר גמיש לא משנה היכן אתה נמצא בנסיעות או טיפות. שלא כמו ה- Rockshox Reverb XPLR החדש, הנוקשה מלמעלה החוצה ומוסיף רק השעיה ברגע שהוא מעט נופל, ה- Rage iS פעיל אפילו מלמעלה החוצה.

ישנם פגושים מלמעלה ולמטה למניעת נחיתות קשות לכל כיוון. זהו נעילת אוויר, ולכן לא מערכת הידראולית, שלדבריהם אמינה וקלה יותר.

טבלת מפרטים ומשקלים עבור מוט קידום מושב טיפה KS rage iS לאופני חצץ

המחיר הקמעונאי סביר להניח בסביבות ה 200 $ (אנו מחכים שיאשרו), והוא נמכר בסגנון א לה קארט מהשלט, כך שתוכל לקבל כל מנוף מרחוק שתרצה, בין אם לחצץ נפילה, או מעל או מתחת לבר שטוח שלטים.

אב טיפוס של מזלג חצץ KS מפחמן

יש להם מזלג מתלה חצץ, והמפרט הסופי עשוי להשתנות, אך הם אומרים כי סביר להניח שהוא יורה לנסיעה של 40-45 מ”מ בערך.

אב טיפוס KS מזלג מתלה חצץ עם הורדת פחמן

מה שמייחד אותו הוא שיש לו סיב פחמן תחתון, עם כתר סגסוגת מזויפת, כך שהוא צריך להיות ממש קל (או לפחות יחסית) כשיוצא … שהוא TBA.

אב טיפוס KS מזלג מתלה חצץ עם הורדת פחמן

יש לו קפיץ אוויר, ומקבל בקרות דחיסה וריבאונד חיצוניות. לכפתור הדחיסה יש קליקים מרובים, המעניקים לך טווח של (סביר) דחיסה ומהירות ריבאונד במהירות נמוכה ולא רק הפעלה/כיבוי.

הם מתכננים להציע גרסאות של הרכבה של בלמים מסוג IS ו- flat mount, והיא תשתמש במרווח הרגיל של 12 × 100 הצירים.

אב טיפוס KS מזלג מתלה חצץ עם הורדת פחמן

לא מוצג, יש להם כידון חדש לאופני הרים שיוצאים ממפעל חדש שרכשו. מה שאומר שהם עושים כעת עיצוב קנייני יותר עם תאימות אנכית נוספת לנוחות, אך נשארים נוקשים במישור הרוחבי להגה מדויק. הם גם הפכו אותם רחבים יותר כך שתוכל לחתוך אותם לטעמך.

ואולי בקרוב יגיע משהו חדש שנראה מדהים אבל אסור לנו לספר לך עליו עדיין …

KSsuspension.comSource link