צוות נובו נורדיסק מחפשת לחזור מהעונה האבודה: “אנחנו רוצים לחזור ליהנות”

צוות נובו נורדיסק מחפשת לחזור מהעונה האבודה: “אנחנו רוצים לחזור ליהנות”


“], “filter”: “nextExceptions”: “img, blockquote, div”, “nextContainsExceptions”: “img, blockquote” }”>

הם אומרים שזה טוב להיות שאפתני כשאתה קובע החלטות לשנה החדשה, וכן צוות נובו נורדיסק עושה בדיוק את זה.

צוות כל הסוכרתיים של אמריקה מבטיח לעצמו שהוא יזכה להצלחה, תהנה וימשיך לעורר השראה לסובלים מהמצב בשנה הבאה. כל זה יהווה את התרופה המושלמת להנגאובר אחרי 2021 קשה.

“אנחנו רק רוצים לחזור ליהנות. השנה הזו הייתה שנה קשה עבורנו מנקודת מבט של תוצאה”, אמר מייסד ומנכ”ל הצוות פיל סאות’רלנד VeloNews.

“אנחנו רוצים לחזור להיות קבוצה פעילה בפריצות ולהשיג כמה תוצאות פה ושם כדי להמשיך לבנות את האמון בארגון. אנחנו רוצים להמשיך להיות הסיבה שילדים עם סוכרת מאמינים שהם יכולים להשיג כל מה שהם חולמים”.

קרא גם:

העונה החולפת לא התנהלה כמו שסאות’רלנד וקבוצתו המקצוענית היבשתית היו רוצים. הרוכב המוביל צ’ארלס פלאנט הפסיד מחצית העונה בגלל מחלה בעוד שאר הנבחרת נאבקה על מירוץ.

“המנהיג שלנו, צ’רלס, לקה ב-COVID פעמיים והיה לו הפרעה בתפקוד ריאתי שלקח כל השנה להחזיר אותו למהירות”, אמר סאות’רלנד בשיחה השבוע. “צ’ארלס הוא חלק גדול מנשמת אפו של הארגון, אז היעדרותו השאירה חלל בהנהגה או בנו”.

אנדראה פרון ודיוויד לוזאנו עלו כדי למלא את הפער שהותיר הצרפתי החולה, ופרון סגר את העונה של הקבוצה בשיא עם שמינית בשלב האחרון של מרוץ הקר.

לדרום הארץ יש מקום לאופטימיות לקראת 2022.

ארבעה רוכבים חדשים – שלושה טריים מתוכנית הפיתוח של הקבוצה ואחד שנלקח ממחנה מזהה כישרונות – יראו את נובו נורדיסק מביאה אפשרויות חדשות לעונה החדשה.

האס הצ’כי מתיאש קופקי – חתם השבוע היישר מהדרג הצעיר – יכול להיות “הדבר הגדול הבא” של נובו נורדיסק.

בתור אלוף לאומי כפול וככוח דומיננטי בסצנת הנוער, סאות’רלנד והצוות שלו מקווים להפוך את הכישרון הרב-תחומי הגולמי של קופקי בן ה-18 לזהב במירוצי כביש.

“יש לנו דם טרי שמאוד מתרגשים להיכנס ולהוכיח מה יש להם”, אמר סאות’רלנד. “אחד הוא כישרון על – מתיאש. הוא גר בהולנד, אבל אזרחותו היא צ’כיה. והוא ממש כישרון על, בן 18ה’ באליפות העולם לנוער, ללא ספק הג’וניור הטוב ביותר שהבאנו אי פעם בתוכנית”.

צוות נובו נורדיסק כבר השיג הזמנות לשלושה מרוצי WorldTour מובילים לשנת 2022, אבל 2.Pro Tour של דנמרק יהיה בראש סדר העדיפויות כביתה של חברת הפארמה המתמקדת בסוכרת שתומכת בנבחרת.

עם זאת, עבור Southerland, המטרה הגדולה ביותר נותרה פשוט להחזיק את החולצה הכחולה-צהובה של הקבוצה בפלוטון, לא משנה באיזו רמה המרוץ.

“צוות זה הוא המקור הגלובלי הגדול ביותר להשראה פתוחה לאנשים עם סוכרת”, אמר סאות’רלנד. “אני רוצה שהבנים יהנו כי כשהם נהנים, הם מתחרים היטב. וכשהם מתמודדים טוב, הם משנים את העולם, אדם אחד בכל פעם”.

Source link