פרל איזומי שנמכרה על ידי שימנו למותגי ספורט יונייטד

פרל איזומי שנמכרה על ידי שימנו למותגי ספורט יונייטד


Shimano הכריזה על מכירה של יצרנית הבגדים והאביזרים לרכיבה, PEARL iZUMI, לחברת United Sports Brands (USB), החברה האם של נתן, Cutters, Shock Doctor ומותגי חוצות אחרים. PEARL iZUMI, גם הוא בעל מורשת יפנית, הפכה לחברה בת בבעלות מלאה של Shimano US בשנת 2008 כאשר היא נרכשה מ- Nautilus Inc במחיר מכירה של 69.5 מיליון דולר. לא דווח על מחיר מכירה עבור רכישת PEARL iZUMI על ידי USB, אבל חדשות קמעונאי אופניים ותעשייה (מוֹחַ) מדווחים כי גם חברת הבת האירופית של Shimano של PEARL iZUMI נכללה בעסקה, וכך גם בניין PEARL iZUMI HQ בלואיוויל, קולורדו.

נעלי רכיבה על אופניים לנשים של Pearl izumi

PEARL iZUMI מוכרת מגוון של ביגוד והנעלה לגברים ולנשים על פני ענפי כביש, חצץ, הרים וטריאתלון. ג. פנינה איזומי

OSAKA, יפן (5 במאי 2022) – United Sports Brands (“USB”), מובילה עולמית בתחום ביצועי ספורט ומוצרי הגנה, הודיעה היום כי רכשה את PEARL iZUMi USA (“PEARL iZUMi”), יצרנית וקמעונאית איקונית של ביגוד ואביזרים לרכיבה על אופניים. PEARL iZUMi תצטרף לפורטפוליו של USB של ציוד ספורט מגן וביצועי הנמכר תחת המותגים Shock Doctor, McDavid, Cutters, NATHAN ו-Glukos.

PEARL iZUMi נוסדה בטוקיו בשנת 1950 ונכנסה לשוק האמריקאי במהלך תנופת הרכיבה של שנות ה-80. ב-1989, ארבעה משקיעים בבולדר, CO, קנו את הזכויות לבנות מותג PEARL iZUMi שבסיסו בארה”ב, תוך מינוף הטכנולוגיה והבדים מהחברה המקורית ביפן. מאז, המותג גדל להיות מוביל שוק בבגדי אופניים בארה”ב, והוא מופץ באופן נרחב באירופה, קנדה, אוסטרליה וניו זילנד. בשנת 2008, PEARL iZUMi נרכשה על ידי Shimano, יצרנית רב לאומית יפנית של רכיבי רכיבה על אופניים, ציוד דיג וציוד חתירה. מאז המותג הבין צמיחה משמעותית בארה”ב ובבינלאומית המונעת על ידי קטגוריית הלבשת רכיבה על כביש הליבה שלו ועל ידי קטגוריות מתפתחות כגון אופני הרים, ביגוד קז’ואל והנעלה. PEARL iZUMi הפכה גם למובילה באחריות חברתית תאגידית, כאשר 90% מהמוצרים עשויים כעת מחומרים בני קיימא ומטרתה להפוך לנטרול פחמן עד 2025. כחלק מפלטפורמת ה-USB, PEARL iZUMi תהיה ממוקמת בצורה מצוינת לניצול הרוחות הללו וממשיכות לבנות את מעמדה האטרקטיבי בשוק.

“זו תקופה מרגשת עבור PEARL iZUMi”, אמר ג’ף שאפר, נשיא PEARL iZUMi. “יש לנו מומנטום אדיר, ויש לנו צוות מדהים שמוקדש להמשיך ולהצמיח את המותג לגבהים חדשים. Shimano סיפקה תמיכה והכוונה משמעותית לאורך כל הבעלות שלה, ולמרות שנתגעגע להיות חלק מ- Team Shimano, אנחנו גם יודעים שיש פוטנציאל עתידי גדול למותג ומצפים להמשיך להצמיח את העסק שלנו עם USB.”

“שימאנו עבדה קשה כדי לתמוך ולבנות את המותג PEARL iZUMi עבור הקמעונאים שלנו והצרכנים כאחד”, אומר נולן מוסר, סגן נשיא חטיבת האופניים מ-Shimano North America Bicycle, Inc. “אנו מאמינים שמותגי הספורט של יונייטד יוכלו כדי לקדם את הצמיחה הזו ואנו מחויבים לתמוך בשותפים הקמעונאיים שלנו לאורך המעבר כדי להבטיח הצלחה מתמשכת בכל הרמות.

“אנו שמחים מאוד לקבל את פני PEARL iZUMi למשפחת United Sports Brands”, אמר המנכ”ל מייקל מגרמן. “PEARL iZUMi הוא מותג איקוני, אותנטי ואהוב מאוד. התרבות שלהם להניע חדשנות ופיתוח מוצרים מהטובים מסוגו – תמיד עם חשיבה “הצרכן ראשון” – עקבית האסטרטגיה שלנו ב-United Sports Brands. אנו מתכוונים להמשיך את החדשנות והמנהיגות במוצר תחת הפיקוח שלנו. התוספת של PEARL iZUMI, יחד עם חברת הלבשת הריצה והאביזרים שלנו, נתן, הופכת אותנו לשחקן אדיר במרחב החיצוני. אנו רואים הזדמנות מצוינת להמשך צמיחה אורגנית והתרחבות בפלח זה של השוק”, הוסיף מגרמן.

PEARL iZUMi נותרה מחויבת לשותפות עם קמעונאים מובילים בצפון אמריקה, כולל סוחרי אופניים עצמאיים וקמעונאי חוצות לאומיים, כדי להבטיח שהמותג זמין בכל מקום שבו צרכני רכיבה על אופניים מעדיפים לקנות.

PEARL iZUMi תפעל בתמיכת Shimano לתקופת מעבר כדי לענות על צורכי הקמעונאים ולתחזק את העסק כמתוכנן.

BDA Partners ו-Squire Patton Boggs ייצגו את Shimano, ו-Dechert LLP ייצגה את Bregal Partners ו-United Sports Brands בעסקה זו.Source link