פרו מטילי eMTB פחמן וסגסוגת חדשים, טפטפות ואוכפים ברמת הכניסה

פרו מטילי eMTB פחמן וסגסוגת חדשים, טפטפות ואוכפים ברמת הכניסה


פורסם ב -31 באוגוסט 2021 על ידי ג’סי-מיי מורגן

סגסוגת פחמן סגסוגת 20 מ

PRO Bike Gear הוסיפו היום שלל רכיבי אופני הרים ברמת הכניסה, שנועדו להיות ידידותיים לתקציב. יש לנו את כידון ה- eMTB של פחמן וסגסוגת PRO Koryak, מוטות מושבים פנימיים וחיצוניים של PRO LT ברמה, ואוכף ספורט שטח חדש מסוג St Stealth לחצץ ו- MTB, עם עיצוב ניתוק ארגונומי להפחתת לחץ באותם אזורים רגישים במיוחד. . אנו עדיין ממתינים לתמחור מ- PRO, אך הנה סקירה קצרה של החלקים החדשים!

כידון PRO Koryak eMTB

כידון emtb מסוג סגסוגת פחמן pro korya e-performance

כידון הפחמן והסגסוגת החדש של PRO Koryak E-Performance כולל יציאות הממוקמות אסטרטגיות המאפשרות להפעיל ניתוב כבלים פנימי עבור מנוע Shimano STEPS, או יחידות שליטה וראש חלופיות, לתא הטייס מסודר וללא כבלים. שניהם מקבלים את אזור ההידוק הנוקשה ביותר בקוטר 35 מ”מ, עלייה של 20 מ”מ, משענת אחורית של 11 מעלות ו -4 מעלות מעלה. הם שולחים ברוחב 800 מ”מ, אך מקבלים סימני חיתוך נוחים בכל קצה כדי לסייע לרוכבים לחתוך אותם לרוחב הנכון עבורם. משקל הפחמן שוקל 245 גרם ואילו גרסת הסגסוגת מעט כבדה יותר ב -285 גרם.

עמודים למושב טפטפות ברמת LT LT

ניתוב כבל פנימי של shimano pro lt ברמה טיפה

הצטרפות למוטות המושבים Tharsis ו- Koryak היוקריים של PRO היא טווח LT החדש והמחיר הזול יותר עם אפשרויות ניתוב כבלים פנימיות וחיצוניות. שניהם זמינים באפשרויות 30.9 מ”מ ו -31.6 מ”מ, עם ירידה של 150 מ”מ בלבד.

עמדת מושב טפטפת חיצונית של shimano pro lt ברמה מפולסת 150 מ

אוכף ספורט שטח מסוג התגנבות שטח

אוכף mtb חצץ מחצבי ספורט

מיועד לרוכבי חצץ ואופני הרים, עיצוב אף זה קצר, חתוך אנטומית, אמור להציע מעט הפחתת לחץ פרינאלית לנוחות נוספת בנסיעות ארוכות יותר. אומרים שהאוכף מאפשר מיקום אגרסיבי וקדימה על האוכף שקל על עצמות הישיבה הודות לאף רחב ולריפוד PU ספציפי לשטח. מהדורת ספורט זו היא הגרסה הזולה יותר של אוכף השטח הפופולרי PRO Stealth, הכולל מסילות כרום-מולי וריפוד PU, ולא מסילות נירוסטה וריפוד EVA קל משקל.

אוכף ספורט שטח התגנבות שטח מלמעלה

PRO-BikeGear.comSource link