פנס LightSKIN NACAROAD aero מקבל מצבי מהבהב (למעט בגרמניה)

פנס LightSKIN NACAROAD aero מקבל מצבי מהבהב (למעט בגרמניה)


פנס LightSKIN NACAROAD הופיע לראשונה ב-Eurobike 2021 וקיבלתי יחידת ייצור מוקדמת. בתור מעריץ של אורות מתחת לסרגל על ​​תושבות מחשב קדמיות, טכנולוגיית הפנסים הקדמיים לרכב של פרופיל ה-NACA מטילה דוגמה נהדרת, אך ללא מצב מהבהב, האלומה המוצקה שלו תישרף דרך הסוללה מהר מדי עבור נסיעות ארוכות במצב גבוה. , וזה מה שהייתי צריך בשביל נראות הגונה בשעות היום.

הסיבה? הם עשו את זה לכל שוק, כולל גרמניה, וגרמניה לא מתירה אורות מהבהבים. אבל חלק גדול משאר העולם כן, והדפוסים המהבהבים האלה לא רק מאריכים את חיי הסוללה, הם עוזרים לנהגים להבחין בנו. אז, הם יצרו “גרסה בינלאומית” הכוללת שני מצבי מהבהב – פלאש יום של 400 לומן ופלאש לילה של 185 לומן.

פנס אופניים מסוג lightskin naca road aero profile מוצג מכל הזוויות

גורם הצורה נשאר זהה, והוא שומר על ארבעת המצבים המוצקים הנעים בין 185 ל-520 לומן (30 עד 90 לוקס) עם זמני ריצה בין 1.5 ל-7.3 שעות. מצבי מהבהב מאריכים את זה ל-10 עד 31.7 שעות. הוא כולל מגן כדי למנוע מהאור להפריע לרוכב, בהנחה שהמחשב שלך לא חוסם את הראייה שלך אליו.

lightskin naca road aero profile אופניים פנס חזית פרופיל אור

האור באמצעות עיצוב מקרן כפול כדי לזרוק תבנית אלומה רחבה אך מובחנת, המחקה את מה שעושים פנסי הרכב לנהגים, תוך שמירה על הקצה העליון מתחת לגובה העיניים עבור תנועה מתקרבת. MSRP הוא 270 $, המשקל הנטען הוא 163 גרם.

Lightskin.co.krSource link