פיטר סייגן במעבר ל-TotalEnergies: “הצוות הראה לי כבוד”

פיטר סייגן במעבר ל-TotalEnergies: “הצוות הראה לי כבוד”


“], “filter”: “nextExceptions”: “img, blockquote, div”, “nextContainsExceptions”: “img, blockquote” }”>

פיטר סייגן סיפק פרטים חדשים על העסקה שלו לעבור לקבוצת TotalEnergies הצרפתית מהדרג השני לשנת 2022.

בראיון עם L’Equipe, אלוף העולם שלוש פעמים אמר שהתלבושת הצרפתית הייתה נלהבת ביותר מהעזיבה המתוקשרת שלו מ בורה-הנסגרוהה.

“כמה קבוצות התעניינו, אבל הצוות של [manager Jean-René] ברנו הראה לי את הכבוד הרב ביותר. הם מאוד רצו אותי והם הפגינו את זה כל הזמן”, סיפר סייגן L’Equipe. “בכל פעם שהייתה לנו שאלה, הם הגיבו מיד. לפעמים זה לקח שבועות לאחרים”.

קרא גם:

לשנת 2022, סאגאן תעזוב את WorldTour במעבר ל-Team TotalEnergies, המנוהל על ידי האציל הצרפתי ז’אן רנה ברנו, שמתמודד ברמת ProTeam.

זה אומר שסאגן יזדקק להזמנות למירוץ טור דה פראנס ורוב המירוצים הגדולים ברשימת המטלות שלו, אבל זה לא סביר להדאיג את הכוח שהוא מביא לקבוצה.

“אנחנו הולכים לבנות סביבי צוות וזה מה שמושך אותי לפרויקט. זה לחץ, בטח, אבל זה פשוט היה השגרה שלי כבר הרבה זמן”, אמר. “זה לא היה שונה עם הקבוצות הישנות שלי.

“כשהצטרפתי לבורה-הנסגרוהה ב-2016, אנשים דיברו על זה גם כצוות קטן”, המשיך. “השאלה האמיתית בנוגע ל-TotalEnergies היא לא לדעת איזה סוג של צוות זה בזמן שאני מדבר איתך, אלא באיזו דרך היא מתכוונת ללכת. לא אכפת לי שהם לא נמצאים כרגע בסבב העולמי, אני רוצה לעזור לו לצמוח”.

סאגאן גם אמר שהוא אוהב את הגישה של ברנו, והבטיח לקחת שיעורי צרפתית כדי להשתלב טוב יותר בנבחרת הצרפתית.

“הדמות והסגנון שלו מדברים אל ליבי”, אמר סאגאן על ברנו. “הוא רציני כשצריך ומצחיק בשאר הזמן. הוא רוצה שהרוכבים שלו יהנו על האופניים.

“כולנו יודעים שרכיבה על אופניים היא עבודה במשרה מלאה וצריך לקחת אותה ברצינות”, אמר. “זה דורש הרבה קורבנות, אבל צריך גם לדעת להעריך את התענוג, לשים קצת קלילות בכל זה, אחרת זה לא יחזיק מעמד”.

סייגן יפגוש את חבריו החדשים במחנה קבוצתי בחודש הבא בצרפת.Source link