פוטנציאל דני לשעבר מוקיע את השכיחות של גלולות ברכיבה על אופניים

פוטנציאל דני לשעבר מוקיע את השכיחות של גלולות ברכיבה על אופניים


לודוויג אנטון וואקר, שבילה את 2019 ו-2020 ברמה הקונטיננטלית עם צוות הפיתוח Sunweb לפני מירוץ בקבוצת מועדונים דנית השנה, גינה את השימוש בכדורים ברכיבה על אופניים בראיון עם Feltet.dk.

“נמאס לי מכדורים בספורט. זה אולי כדורים חוקיים, אבל נמאס לי לקחת כדורים ברכיבה על אופניים, ואני חושב שזה גרוטסקי, זה צריך להיות כל כך ברור”, אמר וואקר, לפי Feltet.dk.

הדני בן ה-21, שניצח במרוץ ג’נט-וולג’ם לנוער ב-2017, נגע בנושא תוך שהוא מסביר את החלטתו לפרוש בגיל כה צעיר לאחר מספר כישלונות.

בראיון, וואקר הביע את אי הסכמתו לשכיחות של מיכלי גלולות קו הסיום, ללא קשר לחוקיות החומרים שרוכבים נוטלים, והוסיף את קולו למספר הולך וגדל של מבקרי גלולות בספורט. השימוש בגלולות אינו דבר חדש ברכיבה על אופניים, אך התרגול נמצא בבדיקה מוגברת בשנים האחרונות, במיוחד כאשר התעוררו שאלות סביב השימוש בטרמדול, שנאסר בסופו של דבר ב-2019.

משככי כאבים אחרים נותרו חוקיים לשימוש על ידי רוכבי אופניים מקצועיים, ו-Wacker גינה את נוכחותם באירועים גדולים.

“במירוצים הגדולים אנשים מסתובבים עם מכולות קטנות בכיס עם כדורים וכו’. אף פעם לא רציתי לקחת משהו בעצמי, ואז אתה יודע שבכל הגמר, האחרים לוקחים משהו שאתה לא לוקח בעצמך. אלה כוללים בין היתר משככי כאבים וקפאין. זה לגמרי מגוחך כמות האנשים שלוקחים. כי אתה לא יודע מה זה יכול להשפיע על הגוף של הרוכב בעוד 20 שנה”, אמר.

“לעיתים קרובות אני חושב שהרוכבים הצעירים הם שעושים את זה בעצמם. לא בהכרח הצוות אחראי לזה. הרוכבים יכולים להשיג זאת בעצמם. קל מאוד לגשת אליו.”Source link