פודקאסט #051 – Reddiyo יודע איך אתה צריך להתאמן עוד לפני שאתה נרשם

פודקאסט #051 – Reddiyo יודע איך אתה צריך להתאמן עוד לפני שאתה נרשם


מה אם אימוני המאמן שלך יכולים להיווצר באופן אוטומטי על סמך ביצועי העבר שלך, כך שתתחזק מבלי שתצטרך לחשוב על זה בכלל?

בפרק זה אנו מדברים עם המייסדים של Reddiyo, אפליקציית אימון חכמה המשתמשת בנתוני האימון והביצועים שלך כדי לקבוע אלגוריתמית את האימון הבא שלך.

זה רעיון מעניין לא רק בגלל שהוא משתמש בנתונים מהאימונים שאתה עושה באפליקציה, אלא גם באימונים הקודמים שלך לפני שנרשמת כדי להפעיל אותך עם תוכנית יעילה מהיום הראשון.

אנחנו מדברים על איך הם התחילו, כמה מהאתגרים הטכניים וההזדמנויות ביצירת האפליקציה, ועוד קצת על העסק האמיתי של יצירת אפליקציה מבוססת מנוי. אנחנו מסיימים במבט על תכונות שיבואו וקצת עוגה בשמיים במחשבה על תכונות עתידיות.

אני אוהב לשמוע את סיפורי הסטארט-אפים של מותגי אופניים כי כמעט כל אחד מהם הוא משחק תשוקה טהור. הם מתחילים על ידי רוכבים שרצו לעשות משהו בעצמם וראו פער בשוק, ואז לקחו את הקפיצה כדי ליצור משהו מגניב.

המייסדים של Reddiyo לא רק עשו קפיצת מדרגה, אלא הם נכנסו לקטגוריה שיש בה תחרות תלולה. אבל, לאחר השימוש בו, הייתי אומר שהם הצליחו ליצור משהו מעניין ושימושי כאחד, במיוחד אם ההתמקדות שלך היא יותר בהתחזקות ומהירה יותר מאשר רק לבדר את עצמך במאמן.

אם תרצה לנסות את זה בעצמך, תוכל להשתמש בקוד הטבה BIKERUMOR30 כדי להכפיל את תקופת הניסיון בחינם מ-14 יום ל-30 יום מלאים! הנה לאימון חכם יותר לא קשה יותר.

על אפליקציית Reddiyo

צילומי מסך של אפליקציית אימון אופניים reddiyo המראים כיצד לבחור ולייצא אימונים

ניתן לגשת לתוכניות האימון של Reddiyo דרך אפליקציית הסמארטפון שלהם. זוהי תוכנית מבוססת מנוי, וככל שתתמיד בה, כך היא תעשה לך טוב יותר… אבל כאמור, הם יכולים לייבא מאמצי עבר כדי לעזור לה להתקדם. הגדר אירוע ותאריך יעד, והוא מתאים את התוכנית כדי לעזור לך לבצע את המיטב בה.

כל האימונים מוצגים כטבלאות עצימות, עם מדדי מפתח כמו סוג, משך, עצימות ומאמץ. זה משתלב בקלות רבה עם מתאמנים חכמים ורצועות דופק באמצעות Bluetooth… כמעט בקלות מדי. ציפיתי לעוד מסכים והוראות, אבל זה פשוט מצא אותם ונתן לי התאמה בלחיצה אחת. מה שהעלה אותי על האופניים והתקדם מהר מאוד.

אפליקציית סמארטפון אימון רכיבה על אופניים reddiyo לאימונים בחוץ ובפנים

אם אתה מעדיף לבצע את האימונים שלך באמצעות Zwift או Rouvy, זה יאפשר לך לייצא קבצים מתאימים ולטעון גם לתוכניות העולם הווירטואלי האלה.

בחוץ בעולם האמיתי, אתה יכול להתחיל אימון ולהתאים את מד HR, מהירות, קצב ו/או כוח (באמצעות בלוטות’) ולגרום לנתונים להופיע ולהקליט, כאשר האזהרה היחידה היא שלא מדובר בסביבה מבוקרת. כדאי להיזהר מהתנועה ולתעדף את כללי הדרך על פני מרווח זמן.

צילומי מסך של אפליקציית אימון אופניים reddiyo המציגים נתוני אימון לאחר אימון

האפליקציה מציגה לך את האימונים השבועיים שלך, כך שתוכל לתכנן מראש ולתזמן אותם לתוך היום שלך. זה מאפשר לך להגדיר פרמטרים כמו מקסימום שעות ו/או ימים בשבוע, ואז ממלא אותם באימונים שנקבעו על סמך המטרות שלך.

הנתונים שלאחר האימון מציגים את המאמץ שלך בעמודות ובגרפים, עם נתוני כוח וקצב לב לכל אזור וכו’. חבר אותו למכשירים אחרים ולסטרבה כדי להעביר את הנתונים שלך גם לאן שאתה רוצה אותם.

בדוק אותם ב Reddiyo.com

הפרק הזה הובא אליך על ידי…

10 בירות Barrel Brewing בשורה

אם אתם מחפשים בבי מרענן לאחר אימון קשה, בדוק את מבחר החמצמצים המדהים של 10 חביות. הם מושלמים ביום חם, או משקה קיץ לפני נסיעה עם חברים. הם זמינים רק בחוף המערבי של ארה”ב לעת עתה, אבל בהחלט שווה לבדוק אם אתה יכול למצוא אותם.

רוצה יותר?

מצא את הפודקאסט של Bikerumor פועל פודקאסטים של אפל, סטיצ’ר, פודביין, ודרך RSS, או בכל מקום שבו אתה מאזין לפודקאסטים! לא מוצא את זה? ספר לנו באילו שחקנים אתה משתמש כדי שנוכל לעדכן אותם! ותגיד לנו את מי אתה רוצה שנראיין. לחץ על זה קישור PODCAST בתפריט ושלחו את ההצעות שלכם!

לחץ על ‘אהבתי’, לחץ על הירשם ולחץ על הפעל. אז פשוט צאו ורכבו! יש לכם רעיון לאורח? לחץ כאן להגיש את הרעיונות שלך למי אנחנו צריכים לראיין הבא!

עקוב אחר BIKERUMOR

עקבו אחר כל האופניים, הגלגלים, הרכיבים, הציוד והטכנולוגיה העדכניים ביותר בבלוג הטכנולוגיה לרכיבה על אופניים הגדול בעולם על ידי עקוב אחרינו ב- פייסבוק, טוויטר ו אינסטגרם.

עקוב אחרי טיילר

כמונו? אוהב אותנו? עקוב אחר המארח שלך, טיילר בנדיקט, הלאה טוויטר, אינסטגרם ו לינקדאין

Source link