עיטרו את הגלגלים שלכם באבני חן גזע Nex-Gen עבור תנודות חזקות יותר ללא צינורות

עיטרו את הגלגלים שלכם באבני חן גזע Nex-Gen עבור תנודות חזקות יותר ללא צינורות


גזע שסתום ללא צינורות הוא גזע שסתום נטול צינורות, נכון? לא כל כך מהר. כשמדובר בשסתומים ללא צינורות, Nex-Gen Sports טוענת כי לא כולם נוצרים שווים. במקום להיבנות מ”צינורות אלומיניום דקים, מרותכים או מוחצנים “, אבני חן של Nex-Gen מעובדות ממלאי סורגים המהווים רק את ההתחלה …

חוזק שסתום חסר צינורות של Nex-Gen

החל ממלאי מוט מוצקים קרים, אבני חן הם במכונה CNC ולאחר מכן עוברים “תהליך רב-שלבי נגד קורוזיה העולה על הסטנדרטים הבינלאומיים STM B117 ו- ISO/DIS 11130/2017.” לכאורה באמצעות הבדיקות שלהם, Nex-Gen טוענת כי השסתומים שלהם חזקים עד 200% בהשוואה לחמישה מותגים אחרים של שסתומים מוחצנים באורכים דומים ובעובי דופן זהה.

חגורת גומי מסוג Nex-Gen Stem Gems ראש שסתום Nex-Gen Stem Gems

כדי להפוך את רכיבי האיטום לעמידים יותר, כל חלקי הגומי ניתנים להסרה ולהחלפה. הקצוות כוללים גם התאמת אלן בגודל 4 מ”מ כדי לסייע בהידוקם לשפה בעת התאמתם הראשונה. Nex-Gen טוענת כי ראש הסגסוגת של גזע השסתום תוכנן במיוחד לעבודה עם חומרי איטום הצמיגים שלהם מבלי “לגרום ל’כדור ‘של מרכיבי האיטום.”

משקל אבני חן של Nex-Gen

המוצעים באורכי שסתומים 42, 62 ו -95 מ”מ, המשקל האמיתי מתחיל ב -4.7 גרם לשסתום 42 מ”מ עם המכסה. נמכר כזוג בשחור כולו עם כובע שקוף, אבני החן מוכרות ב -19.99 $.

nex-gensports.comSource link