עולמות מסלול יום 5: התוצאה הטובה ביותר של Keirin בארה”ב מזה יותר מעשור

עולמות מסלול יום 5: התוצאה הטובה ביותר של Keirin בארה”ב מזה יותר מעשור


“], “filter”: “nextExceptions”: “img, blockquote, div”, “nextContainsExceptions”: “img, blockquote” }”>

קבל גישה לכל מה שאנו מפרסמים כשאתה
>”,”name”:”in-content-cta”,”type”:”link”}”>הירשם ל-Outside+.

הלוחות היו עסוקים ביום ראשון ביום האחרון של המרוצים כדי לסגור את 2021 אליפויות עולם ברכיבה על מסלול.

מדלין גודבי הייתה רביעית ב-Keirin לנשים, רק פספסה את הפודיום במה שהייתה התוצאה הטובה ביותר של Keirin של רוכבת מסלול אמריקאית מאז 2008.

הרוכב ההולנדי הארי לאברייסן זינק ביום ראשון לזכות זהב בתחרות הספרינט לגברים באליפות העולם ברכיבה על מסלול ב-Stb Vélodrome העמוס ברובאיקס, וגבר על בן ארצו ג’פרי הוגלנד בגמר.

Lavreysen, 24, זכה באותו אירוע הן בפולין 2019 והן בברלין 2020, מה שהפך אותו לזוכה משולש בתואר העולם באירוע המפתח הזה של האליפות. הוא גם ניצח את הוגלנד בטוקיו על המדליה האולימפית ובאליפות אירופה האחרונה.

ביום האחרון של התחרות, לוטה קופקי מבלגיה ניצחה במרוץ הנקודות לנשים.

זה היה הישג לא קטן כשהיא דחפה את האס הבריטית קייטי ארצ’יבלד אל אלופת העולם השנייה ותשע פעמים, קירסטן ווילד מהולנד ביום ראשון.

האירוע היה המירוץ האחרון של Wild כאשר היא פורשת ממירוץ מקצועי בגיל 39 לאחר שגם זכתה במדיסון כאן.

ראש איגוד האופניים הבינלאומי דייוויד לאפרטיאנט היה נוכח לשאת לה נאום הוראה.

לוטה קופקי הבלגית חוגגת לאחר הזכייה במרוץ הנקודות לנשים באליפות העולם ברכיבה על מסלול של UCI, ב-Robaix, צרפת, יום ראשון ה-24 באוקטובר 2021. אליפות העולם מתקיימת בין ה-20 ל-24 באוקטובר 2021. BELGA PHOTO BENOIT DOPPAGNE (צילום: BENOIT DOPPAGNE) BELGA MAG/AFP באמצעות Getty Images)
לוטה קופקי הבלגית חוגגת לאחר הזכייה במרוץ הנקודות לנשים. (צילום: BENOIT DOPPAGNE/BELGA MAG/AFP באמצעות Getty Images)

במירוץ האחרון של האליפות, איטלקי ותיק אליה ויויאני, שהגיע לרובה עם מדליות כסף וארד עולמיות וכן מדליית זהב אולימפית, הוסיף סוף סוף חולצת קשת בענן לאוסף שלו.

ויויאני עקף את הרוכב הפורטוגלי איורי לייטאו כשהם היו שני הרוכבים האחרונים שנותרו.

הצמד הדני לאסה נורמן הנסן ו מייקל מורקוב זכה במדיסון הגברים כדי להוסיף לתואר טוקיו שלהם במרוץ אפי של 50 ק”מ, 200 הקפות עם 20 ספרינטים.

לאה סופי פרידריך ניצחה בגמר השני ביום הנעילה, כשהיא ניצחה את קיירין הנשים.

תוצאת ה-Keirin בארה”ב הטובה ביותר מזה יותר מעשור

ביום האחרון של המרוצים ראו ארבעה אמריקאים עלו על הקרשים ב-Stab Vélodrome. גודבי ומנדי מרקווארדט רצו בתחרות ה-Keirin לנשים, כאשר גודבי סיים במקום הרביעי, המיקום הטוב ביותר בארה”ב באירוע מאז זכתה ג’ני ריד ב-Keirin לנשים ב-2008.

בחצי הגמר, גודבי רכבה בצורה חכמה, וסימנה את ההגה של לאה סופי פרידריך, המנצחת בתחרות הספרינט לנשים, כדי להרוויח את דרכה לגמר המדליות. גודבי פתחה בעמדה הסופית בגמר הגדול ונאלצה לעבור את הדרך הארוכה אם היא רוצה להשתלט על המירוץ.

בסופו של דבר, פרידריך הוכיחה מדוע כבר היו לה השבוע שתי חולצות קשת בענן, עם גודבי רביעי, ממש מחוץ לפודיום.

ג’ניפר ולנטה, שזכתה בשתי מדליות ארד בתחילת השבוע במרוץ הסקראצ’ים וההדחה, הייתה שביעית במרוץ הנקודות במירוץ האחרון שלה העונה.

גאווין הובר כבש עולמות מוצקים עם שמיני במירוץ ההדחה.

רבים מכוכבי המסלול המובילים יתחרו בשלב הבא בסדרת מקצוענים בת חמישה סיבובים המכונה ליגת האלופות של מסלול UCI בפורמט ידידותי לטלוויזיה החל מה-6 בנובמבר במיורקה, ספרד.

– AFP תרם לדוח זה

ליאה סופי פרידריך (C) הגרמנייה מתחרה ב-Keirin לנשים במהלך אליפות העולם ברכיבה על מסלול UCI בוולודרום ז'אן-סטבלינסקי ב-Robaix, צפון צרפת, ב-24 באוקטובר 2021. - FRIEDRICH Lea Sophie (צילום מאת )
מדלין גודבי הגיעה למקום הרביעי ב-Keirin לנשים, התוצאה הטובה ביותר בארה”ב מאז 2008. (צילום: דניס שרלט / AFP)Source link