סרחיו היגויטה לא פוטר אחרי הכל

סרחיו היגויטה לא פוטר אחרי הכל


טוב זה לא לקח הרבה זמן. ימים ספורים אחרי EF Education-Nippo עבר לסיים את חוזהו של סרחיו היגויטה, הצוות אישר כי למעשה, Higuita יישאר רוכב EF עד סוף השנה.

אם רק באתם לסיפור הזה, הנה מה שפספסתם.

סרטון עשה את הסיבובים ברשתות החברתיות בימים האחרונים המראה את היגויטה ועמיתו המקצוען הקולומביאני דני מרטינז (אינאוס גרנדיירס) חולפים על פני חבורת רוכבים חובבים בג’ירו דה ריגו – גראנד פונדו שאורגן על ידי חברו לקבוצה של היגויטה, ריגוברטו אוראן.

הנה זה:

כמה צופים (וכנראה הנהלת EF Education-Nippo) שמו לב שהיגיטה לא רוכב על Cannondale SuperSix Evo כפי שהוא מחויב לו בחוזה, אלא על Specialized S-Works Tarmac – האופניים של קבוצתו מ-2022, בורה-הנסגרוהה.

בעוד שצוותים בדרך כלל מעלימים עין מרוכבים הבודקים ציוד חדש מוקדם, EF Education-Nippo אמר שבחירת האופניים של Higuita “חסרה כבוד לשותפים שתומכים [Higuita] היום” בהתחשב באירוע פומבי. כתוצאה מכך הקבוצה שלחה להיגויטה “הודעת סיום לגבי החוזה שלו”.

מהר קדימה להיום ונראה כאילו Higuita התנצל והכל נסלח.

“הקבוצה הגיעה להסכמה הדדית עם סרחיו היגויטה לגבי הנושא האחרון בג’ירו דה ריגו ולא תסיים את חוזהו מוקדם”, אמר דובר EF Education-Nippo. “הוא היה חבר יציב לצוות ונוכחות חיובית, גם בכבישים וגם מחוצה לו. אנו מאחלים לסרחיו את הטוב ביותר במאמציו העתידיים”.

היגויטה היה מתחרט בהצהרה שלו.

“אני רוצה להציע את התנצלותי לכל נותני החסות ולצוות”, אמר היגויטה. “עשיתי טעות כשרכבתי על האופניים הלא נכונים באירוע ציבורי, אבל לא כך אני רוצה לעזוב את הקבוצה הזו או לזכור את התקופה שלי כאן.

“עזרתי לחבריי לקבוצה כמיטב יכולתי, ניצחתי בכמה מרוצים יפים והתיידדתי עם הצוות והרוכבים שיחזיקו מעמד. אני שמח שהצלחנו להגיע להסכמה, ואני מאחל לקבוצה בהצלחה בעונות הבאות”.

לקח למד עבור Higuita. אבל אולי יש שאלה גדולה יותר שצריכה להישאל כאן. בהתחשב שרוב המירוצים מסתיימים עד אוקטובר, ובהתחשב שרוכבים הולכים למחנות טרום עונה עם קבוצות חדשות הרבה לפני סוף השנה, האם זה בכלל הגיוני שחוזי מקצוענים ימשכו עד ה-31 בדצמבר בימים אלה?Source link