סקירת American Classic Kimberlite: צמיג חצץ תקציבי עם נסיעה יוקרתית!

סקירת American Classic Kimberlite: צמיג חצץ תקציבי עם נסיעה יוקרתית!


אמריקן קלאסיק אינו חדש בייצור מוצרי רכיבה על אופניים כפי שהם עושים זאת מאז 1982. הם נעלמו לזמן מה, אבל עכשיו הם חוזרים ומייצרים צמיגים. צמיגים שלעיתים יכולים להגיע עד מחצית ממה שעולים הצמיגים של המתחרים.

מה הם עולים, אתם שואלים? רק 45 דולר.

יש לך ארבעה לבחירה בטווח המחירים הזה, ה וונטוורת’ה אודןה לְקַבֵּץ וה קימברלייט. כעת הם מציעים גם צמיגי MTB. למעשה, העורכת הטכנית שלנו בבריטניה, ג’סי-מיי סיקרה את צמיגי ה-MTB לפני זמן מה, תבדוק את זה.

אז, האם הצמיגים האלה טובים לנקודת מחיר כל כך נמוכה? כרגע יש לי סט שלהם וונטוורת’ צמיגי חצץ שהרכבתי על אופני הכל-כביש מאסי שלי ב-650bx47, בטעם קיר חום כדי לברר.

אמריקן קלאסיק וונטוורת'

הווונטוורת’ על המאסי

בשלב זה, יש לי יותר מ-500 מייל על ה-Wentworth. עד כה, הם היו הכל אני מצפה מצמיג כזה.

אבל לגבי הצמיג בחרתי לסקור. זה הכי פחות אגרסיבי באוסף החצץ שלהם, ה קימברלייט. הקימברלייט מגיע בארבעה גדלים, 700c x 35 מ”מ, 700c x 40 מ”מ, 700c x 50 מ”מ ו-650b x 47 מ”מ. בחרתי לקבל את הצמיג בגודל 700c x 50 מ”מ כדי שאוכל לסקור אותו על שלי ריונדל קלם סמית’ ג’וניור.

אני משתמש בקלם על בסיס יומי, אז למה לא, נכון?

אמריקן קלאסי קימברלייט על קלם סמית ג'וניור

אמריקן קלאסי קימברלייט על קלם סמית ג’וניור שלי.

קלם סמית' ג'וניור

קלם סמית’ ג’וניור

כן, אני יודע מה אתה חושב “אתה לא מרוץ על האופניים האלה!” ו”אתה לא באמת “צריך” צמיג חצץ על הדבר הזה”. אתה צודק בשתי הנקודות. אבל בהתייחסות לנקודה השנייה (כי הנקודה הראשונה ברורה), שמתי צמיג חצץ על ה-Clem רק כדי להוסיף לרב-גוניות המעולה שכבר קיימת באופניים האלה.

לאלו מכם שלא יודעים, הקלם הוא “כל-אאונד” נהדר של אופניים. רכבתי על כבישים רגילים, כבישי שריפה, הפצצתי כמה שבילי ירידה, סינגל מסלול, ויותר ברור, רץ את הסידורים היומיומיים שלי על האופניים האלה.

אז הוא מרוויח מאוד מצמיג בעל רכס מרכזי מתגלגל במהירות וכפתורי צד אגרסיביים עדין לטובות אמיתית של “משטח מעורב”, כמו הקימברלייט. צמיג ATB אם תרצו.

הַרכָּבָה

משקל קימברלייט קלאסי אמריקאי

משקל צמיג קימברלייט.

ה קימברליטים הם 120tpi ומשקלו 621 גרם, שזה די טוב אבל עדיין קצת כבד. לא משקל צמיג רנה הרסה בוודאות, אבל גם לא צמיג של $90+. מיזם WTB יהיה השוואה מתאימה יותר. ה-Venture, בגודל 700x50c, 120tpi (גלגול קל/מהיר) מגיע ב-617 גר’ ועולה 76 דולר. אז יש הבדל קטנטן במשקל בין שני הצמיגים האלה. ההתרשמות שלי היא שאתה בעצם מחליף משקל עבור עמידות ועמידות לפנצ’רים עם הקימברלייט.

בנוסף, האם ההפרש של 4 גרם שווה את ההפרש של 31 דולר (לצמיג)? לא, זה לא… לא בשבילי, לפחות.

נראה כי ל-American Classics החדשות יש דופן גמישה יותר המאפשרת הרכבה קלה יותר של צמיג. ה-Kimberlites מתכוננים במהירות ובקלות על Velocity Cliffhangers שנמצאים על הקלם שלי. הרוחב הפנימי של חישוקים אלו הוא 25 מ”מ וברגע שהצמיגים הותקנו וניפחו ל-32psi, הם נמדדו נכון לגודל ב-49.9 מ”מ.

תקריב דריכה של קימברלייט אמריקאי קלאסי

תקריב דריכה של קימברלייט אמריקאי קלאסי

זה אולי זמן טוב להזכיר שאם קנית את גרסת ה-$35 של צמיגי אמריקן קלאסיק כשהושקו לראשונה, בשנה שעברה (כפי שעשיתי), ייתכן שהיית מבולבל הן מהגודל הנטען והן מבעיית המידה האמיתית או מבעיה רצינית. תנודת מעטפת… או שניהם, כמוני.

גרסה ראשונה Wentworth

גרסה ראשונה ($35) של ה-Wentworth

מניסיוני, הגרסה החדשה של הצמיגים תיקנה את שתי הבעיות הללו. החרוזים התקבעו ללא רבב, הצמיגים (הן הקימברלייט והן ה-Wentworth) נמדדו נכון לגודל, והמארזים תוך כדי גלגול, היו ללא נדנוד/עיוותים.

חדש ומשופר

אמריקן קלאסיק קימברלייט

קימברלייט 700x50c בקיר החום החדש והנאה.

הגרסה החדשה יותר של צמיגי ה-American Classic Gravel מניבה תוספת של 10$ לעומת הדגם של השנה שעברה (כעת 45$ בסך הכל לצמיג). הם מציעים גם דופן “קיר חום” נאה מאוד שהתווסף הן לאפשרויות הקיימות של הקיר השחור והן השזוף. זה חל על כל קו צמיגי החצץ שלהם.

בשביל ה קימברלייט, נוסף גודל נוסף (35c) לקו. התוספת של 10$ לצמיג מביאה לצמיג בנוי טוב יותר עם “יותר תשומת לב לבקרת איכות במפעל”, אומר אמריקן קלאסיק.

תקריב קימברלייט

שריון שלב 5S

שריון שלב 5S

תמונה ג. קלאסי אמריקאי

Stage 5S Armor הוא מבנה הצמיג שיוצר את ההתנגדות לפנצ’ר של הצמיג הספציפי לחצץ שלהם. באתר אמריקן קלאסיק נכתב שהם משלבים “בדי מעטפת 120tpi, תרכובות חוטי Rubberforce G, ציפוי מוכן לטיובלס וכן בד ניילון 105 חרוז לחרוזים”. הם אומרים שהשלבים האלה מייצרים צמיג קל יותר, מהיר יותר ועמיד יותר לחתוך, קרע ושחיקה מאשר Stage 5S Flat Protection המקורי שלהם.

Rubberforce G

Rubberforce G הוא מה שאמריקן קלאסיק מכנה תרכובת הדריכה שלה. ציון שהוא תוכנן במיוחד עבור צמיגי החצץ והשטח שלהם. האתר מציין כי “המבנה הגבוה ושטח הפנים הספציפי הגבוה (SSA) של הפחמן השחור מספקים עמידות בפני שחיקה, חוזק מתיחה גבוה ועמידות טובה לקרע ולחתוך להרפתקאות שטח”. לפי אמריקן קלאסיק, התרכובות הסופיות בהן נעשה שימוש, הן ספציפיות למשמעת הרכיבה של הצמיג שהוא משמש עבורו.

איך הם רוכבים?

אמריקן קלאסי קימברלייט בזמן רכיבה

עד כה, שמתי רק בערך 300-350 קילומטרים על הצמיגים, בעיקר רכיבה סלולה, אבל אין כמעט סימני בלאי. ה-Kimberlites היו בחירה מצוינת עבור ה-Clem, ומעניקים לי את הבטיחות של מדבקת צמיג גדולה לקרקע, עם עמידות מצוינת לפנצ’ר, כמו גם את הרבגוניות לשימוש באופניים בשטח מעורב.

קימברלייט על ה-Clem Smith Jr.

קימברלייט וקלם

עד כה, זה בדיוק הצמיג שרציתי שיהיה עבור האופניים האלה.

אמריקן קלאסי קימברלייט דריכה מקרוב על חצץ

דפוס דריכה

ה קימברלייט נראה שהוא מתגלגל מהר כמו ה-WTB Horizons שלי, צמיג שיש לו גם מרכז חלק אבל עם דפוס דריכה חלק יותר של אדרה על הכתף.

פניות טובות על הקימברלייט, הן ברכיבה על שבילים סלולים והן ברכיבה קשה. קבלת פינות באחת מהירידות הסלולים והסלולים האהובות עלי, הביאו לחיוכים רבים מאוזן לאוזן כאשר המהירויות עלו ללא היסוס תוך אמון מלא ביכולות הפנייה של הצמיג.

בנוסף, קלם פשוט כל כך כיף לרדת עליו.

קימברלייט טריד עדיין נראה חדש

עדיין נראה חדש

הצמיגים ממש מהירים בשבילי עפר ארוזים, תוך שהם רק מדשדשים ומאבדים אחיזה בעליות רכות ומשובשות ומדי פעם החלקה בזמן פניות על משטחים רופפים-על-קשים.

לקחתי גם את הקימברליטים על כתפי כמה שבילים מרוצפים סביב צווארי היער, כדי לפגוע בחצץ עדין ולראות איך הם מתמודדים מדי פעם עם קוצי “ראש עיזים” שנמצאים בשפע באזורי. רכבתי על כתף החצץ במשך כ-40 קילומטרים בערך ולא היו מקרים של פנצ’רים בראש עז.

אמריקן קלאסי קימברלייט

אמריקן קלאסי קימברלייט

הקלאסי האמריקאי קימברלייט

סיכום

אני נהנה מאוד מהביצועים של הצמיג הזה. יחס הערך לביצועים יוצא מן הכלל. בזמן שנסעתי על הצמיג, אף פעם לא מצאתי את עצמי מתרץ התנהגות רעה במחשבה “טוב, זה צמיג של 45 דולר רון, למה ציפית?”

זה לא נוסע כמו צמיג של 45 דולר. ההתנגדות לפנצ’ר, האסתטיקה והתאימות ללא צינורות עומדים בקנה אחד עם מתחריו. בטח, זה קצת כבד, אבל האם זה באמת? בהשוואה לצמיגים אחרים, הוא תחרותי מאוד בקטגוריית המשקל.

אבל עדיין, אני יודע כמה חשובה “מסה מתגלגלת” לביצועים, ואם משקל הצמיג הוא שלך הדאגה הגדולה ביותר כשאתה בוחר צמיג, אולי תרצה לחפש במקום אחר. אבל זכור, חצץ אינו סלחן, כך שאם אתה מחפש אפשרות קלה יותר, ייתכן שלא תקבל את עמידות המעטפת של קימברלייט. רק אומר.

בסך הכל, אני בהחלט ממליץ על הצמיג הזה להמונים. זה היה צמיג נהדר, נקודה. לא רק “צמיג נהדר בשביל הכסף”… לא, זה פשוט צמיג נהדר. העלות הנמוכה היא הדובדבן שבקצפת!

בדוק את כל צמיגי American Classic הזמינים על ידי לחיצה על הקישור למטה.

AmClassic.comSource link