סקירת מכנסיים קצרים של Albion ABR1: פשוטה, בת קיימא, מבריקה

סקירת מכנסיים קצרים של Albion ABR1: פשוטה, בת קיימא, מבריקה


נראה שנוחות למרחקים ארוכים לימים התובעניים ביותר באוכף היא הקרקע המוכיחה החדשה למכנסיים קצרים. שתי הביבס האחרונות שבדקתי, ה קסטלי פרמיו וה אסו Mille GTO, שניהם הבטיחו רמות חדשות של נוחות לנסיעות הארוכות ביותר שלך, ומכנסיים קצרים אלה של ABR1 מאלביון אמורים להציע יתרונות דומים.

כפי שהיית מצפה מהסינרים המודרניים, ה- ABR1 כולל פחות פאנלים, התאמת דחיסה, רצועות רגליים רחבות וגב רשת להוספת נשימה. מה ששונה בסיביות ABR1 הוא נקודת המחיר הנמוכה יחסית של אלביון והשימוש בחומרים ממוחזרים כחלק ממשימתה להיות אחראי יותר על כל הבגדים (הכולל את מגן רוח מבער בדקתי רק בשבוע שעבר.)

סיכות ABR1 כוללות 80% ניילון ממוחזר בבד הראשי, כאשר ניילון מהווה 20% אחרים. גב הרשת על סינגלים בנוי מ -73% ניילון ממוחזר ו -27% אלסטן ממוחזר. השימוש בבדים ממוחזרים בהחלט מקבל סימן של אישור בספר שלי, בנוסף לכך Albion מציעה תיקונים לכל החיים בחינם על כל הבגדים להארכת חייהם.

מה המשמעות של בדים ממוחזרים אלה לביצועים של הביבס? Albion טוען כי בדים אלה מספקים מתיחה לארבעה כיוונים לנוחות מוגברת על האופניים. המתיחה הזו בהחלט מורגשת, אך על כך בהמשך.

אך כמו כל סיכת הביס, הכרית יכולה ליצור או לשבור אפילו את מכנסי הבד הקטיפים הבנויים ביותר. בחזית זו אלביון פנה לממשק אלסטי-אפשר לטעון שהמוביל בתעשיית עיצוב כריות-ולרפידת האולטרה שלו, המיועדת לרכיבה למרחקים ארוכים. אין כאן היפר-הנדסה וגם לא מבנים מורכבים בעיצוב הכרית או בהצמדה שלה למכנסיים הקצרים. ובעוד שהרפידה נמצאת בצד הדק והצר, היא בהחלט יותר יוצרת פגיעות ביב ולא מפסקת עסקאות.

מנגינות חבטות

יש לי את סינרי ABR1 כבר קצת יותר מחודש והם היו להיט מיידי בשבילי. כמו סרטון FaceTok של אמן לא ידוע שפורץ למצעד הסינגלים המוביל ב -10, הביבים האלה של אלביון הם ערך חדש גבוה ברשימת הביבים המועדפים עלי ונעשו שוב ושוב מאז היום שקיבלתי אותם.

הרושם המיידי שלי היה עד כמה מרגיש הבד הקטיפה. המכנסיים הקלים רכים להפליא, ומתיחה ארבע כיוונית נותנת תחושה קלה ללא כל הגבלה דחוסה שהסיבובים המודרניים יכולים לפעמים ליצור. תחושת מתיחות וקלילות זו מעניקה תחושת חופש והתאמה נוחה במיוחד, הן על האופניים והן מחוצה לה.

יתכן כי היעל הזה מרגיש ונראה בסיסי, אך אל תתבאסו – זה נוח לא פחות מכל מה שרכבתי בו.

כפי שצוין, כרית ממשק אלסטי עם ריבוי צפיפות וקטן יחסית היא להיט נוסף בשבילי. לעתים קרובות מדי (לדעתי) סינרים המיועדים לנסיעות ארוכות יותר ונוחות אולטימטיבית כוללים כריות גדולות ומגושמות. אני מעריץ של כרית קטנה ודקה יותר שהעיצוב והבנייה שלה מספקים נוחות ולא מסת ריפוד. זה בדיוק מה ש- Ultra Pad מציע. הוא צר ורזה יותר מרוב הרפידות ועושה את תפקידו מבלי להזהיר אותך לנוכחותו.

המעבר מהאוכף לעמידה וחזרה לאחור, הכרית שומרת על המיקום ועושה את העבודה שלה בשקט. כשהלכתי בבית או בתחנת בית קפה, מעולם לא הייתי מודע לנוכחותו – בדיוק מה שאתה רוצה במשטח.

גודל

מילה אחת לזהירות: סינרי ABR1 גדלים מעט מעט. המדיומים שהיו לי במבחן סיפקו אורך רגליים יותר מכמעט כל סינגלים אחרים שניסיתי, ולהקת הרגליים באמת יכלה להיות הדוקה יותר בשבילי. אני יודע שעשיתי לירית לגבי הדחיסה המעודנת של הרגליים, אבל רצועת הרגליים היא תחום אחד שיכול היה להרוויח מדחיסה רבה יותר.

הרגליים אכן מחזיקות את המיקום מבלי לרכוב למעלה, אך רצועות רגליים הדוקות יותר היו גורמות להתאמה מסודרת יותר (או שאולי אני רק צריך עוד בשר על הירכיים). סביר להניח שהייתי יכול לברוח עם גודל קטן אם הייתי רוצה אורך רגל קצר יותר עם המכנסיים הקצרים שלי.

קו המותניים יושב גם גבוה יותר מאשר סינרים רבים, אך תכונות המתיחות הגבוהות של סיכות אלה גרמו לכך שמעולם לא הייתה בעיה. עם זאת, לוח הרשת האחורי אינו קל או נושם כמו חלקם. אני תוהה אם השילוב של מותניים גבוהות והפאנל האחורי הזה יכול ליצור כמה בעיות נשימה בימים חמים יותר. לרוע המזל, האקלים האירי לא נתן לי הזדמנות לבדוק זאת.

סינרי Albion ABR1 אינם זולים. במחיר של 125 ליש”ט (158 דולר ארה”ב / 218 דולר אוסטרלי / 135 יורו) הם יושבים הרבה מעל קטגוריית פשטידות התקציב. אבל בהשוואה לשתי סינגלים בסגנון סיבולת משמות המותגים הגדולים יותר שבדקתי מוקדם יותר הקיץ – Castelli Premio ו- Assos Mille GTOs – הם בסביבות מחצית המחיר וקרובים מאוד מבחינת הביצועים. זה הופך אותם למציאה מבחינתי.

סטיילינג פשוט

הסיפון השחור הפשוט, כמעט. מלבד הלוגו הזה של Albion, ניתן להשיג את הביבס בשלושה צבעי צבע אחידים (שחור – בתמונה, צפחה, וכחול) למראה קלאסי.

סינרי ABR1 עדינים כפי שהם נוחים. הסיפון השחור הפשוט נקטע רק על ידי לוגו אחד (אומנם די גדול) של אלביון ברגל שמאל. הדבר המדהים ביותר על סינגלים אלה הוא לשונית רפלקטיבית קטנה בצד/אחורי הרגליים. אלביון אפילו חשב לכלול את הכרטיסייה הזו משני הצדדים, כנראה מכיוון שכולנו לא רוכבים באותו צד של הכביש. “ברור”, אתה אומר? ובכן, לא תמיד, יש לי שפע ערכות עם לשוניות מחזירות, שהן לגמרי חסרות תועלת לרכיבה בצד שמאל של הכביש.

העיצוב המופשט והנצחי הזה תואם את הסטיילינג בכל הטווח של אלביון ודוגמא נוספת להתמקדות צרה יותר לקצור גמול. לאלביון יש רק זוג סינגלים אחד להציע (בשלושה צבעים) אבל הם להיט.

נראה כי אלביון התמקד בהכנת זוג ביבס ממש טוב ולא במערך של ביבס או נקודות מחיר לבחירה. אני אוהב את הגישה הזו. מקום האוכל שלי לארוחת צהריים בעיר הוא בית קפה זעיר עם מפתחות בעיצוב אופנתי ותפריט עם שלוש או ארבע אפשרויות בלבד. לעץ הקפה יש רק תפריט קטן, והמקומות כה מוגבלים שהוא כמעט ולא שינה את פוסט-מגפה, אבל הוא מספק בעקביות את אותם כריכים, סלטים ועוגות מעולים בכל פעם שאני מבקר.

אלביון הוא עץ הקפה שלי לאופניים. אתר האינטרנט שלה אינו כולל אפשרויות אינסופיות, אלא שומר על הצעתו פשוטה וממוקדת. לאלביון יש גופיה אחת (הג’רזי עם שרוול קצר בשם הנכון), מעיל גשם אחד (מעיל הגשם 2.0), וחלק אחד (הג’לט Ultralight Windproof). אלביון יודע מה הוא מציע, ואני יודע מה אני מקבל. מותגים אחרים שימו לב.

למידע נוסף, פנה אל AlbionCycling.com

גלריהSource link