סקירה: מערכת הקפה הכל-באחד הרפתקאות של סטנלי נותנת לך #קפה בחוץ טוב יותר!

סקירה: מערכת הקפה הכל-באחד הרפתקאות של סטנלי נותנת לך #קפה בחוץ טוב יותר!


אני בטוח שרובכם יודעים סטנלי. נוסדו בשנת 1913 על ידי הממציא וויליאם סטנלי ג’וניור, הם המציאו את בקבוק הפלדה מבודד ואקום שכולנו עדיין משתמשים בו בתצורה כלשהי עד היום.

הם גם היו מרכיב עיקרי בילדותנו, ומצאו אותם בכל מקום בזיכרונותינו, מצפייה באבא או גראפס הולכים לעבודה עם התרמוס האיקוני המבודד בוואקום מתחת לזרועו, ועד לשידות קרח מפלדה בפיקניקים ובטיולי קמפינג.

אני מעריץ גדול של סטנלי ויש לי הרבה מהמוצרים שלהם שאני משתמש בהם כל הזמן. כולל מוצר סטנלי שקניתי לפני כמה שנים שאני מאוד נהנה ממנו ומשתמש בו כדי לחוות חוויה מדהימה #קפה בחוץ, סטנלי Adventure All-in-One מערכת קפה 17oz.

אני משתמש בזה בעיקר כשאני בקמפינג מכיוון שהוא מושלם עבור אשתי ולי, אבל מדי פעם אשתמש בו על האופניים כשאשתי מצטרפת אליי. ערכת הקפה החיצונית הרגילה שלי, שבה אני אוהב להשתמש כשאני יוצאת לבד, היא ערכה קטנה מתוצרת קפלנו. יש להם שתי ערכות שונות שאני מאוד אוהב ומשתמש בהן הרבה… אבל עם אלה, אתה צריך להביא כלי נפרד כדי לחמם בו את המים. אני אסקור אותם בזמן אחר. אתה תאהב אותם, הם די מגניבים ומעולם לא ראיתי מישהו אחר משתמש בהם.

אבל, הלאה עם הביקורת הזו!

מערכת הקפה של Adventure All-In-One

ערכת קפה הרפתקאות של סטנלי

“הכל באחד” במטבח שלי.

התכונה “הבולטת” של הערכה הזו הוא שזה באמת הכל-באחד. יש לך את כל מה שאתה צריך (ללא מקור החום) באריזה קטנה יחסית. היחידה, כפי שהיא בתמונה למעלה, היא ברוחב 4.1 אינץ’ על 11.2 אינץ’ גובה ועשויה מפלדת אל חלד 18/8, והיא נטולת PBA.

ערכת חוץ של סטנלי Adventure Coffee

ערכת #coffeeoutside שלי.

אתה יכול לשאת את המים שבהם תשתמש להכנת הקפה בבקבוק הכלול בעל דופן מבודד ואקום. כשהבקבוק מבודד, זה אומר שאתה יכול להשתמש בו גם כדי לארוז את כל שאריות הקפה. לעתים קרובות אני מביא בקבוק נפרד של Klean Kanteen עבור מים נוספים.

בום….נוחות.

חבל שכל הערכה היא רק טיפה גדולה מכדי להתאים לכלוב סטנדרטי של בקבוקי מים – אם כי משהו כמו סלסה EXP כלוב כל דבר עם כמה רצועות יעשה את העבודה.

סטנלי Adventure Coffee ערכת אחסון קפה

אחסון יבש בחלק העליון של הבקבוק. 🙂

בערכה יש את הסיר להרתיח את המים ואת המכבש הצרפתי. מכסה הערכה מתפצל לשתי כוסות, ופקק הבקבוק המוברג הוא כלי האחסון היבש הקטן לאחסון שאריות הקפה הטריות לטעמכם.

סטנלי אדוונצ'ר קפה ערכת דלק וכיריים

מקור החום.

הדבר הנוסף היחיד שאתה צריך להביא איתו הערכה הזו הוא מקור החום. אותו אני נושאת בסטייל, עם תיק הבד שעווה בעבודת יד של Ruth Works שלי.

איך זה מתפקד

ערכת קפה הרפתקאות של סטנלי מתחממת

החימום (הריפוי?) מתחיל כאן.

ערכת קפה הרפתקאות של סטנלי רותח

הרתיחה…

הסיר די גדול וירתיח מספיק מים כדי למלא את שתי הכוסות הכלולות, פעמיים כל אחת.

אני אגיד שהידית צריכה להיות במצב “בחוץ” לפני חימום הסיר… מה שהיית חושב שזה די ברור, אבל כמה מהביקורות על הפריט אומרות אחרת.

יש לי את הערכה כמעט שלוש שנים, השתמשתי בה אינספור פעמים וכפתורי הפלסטיק שמשחררים את הידית טובים כמו שהיו כשהפריט היה חדש.

ערכת קפה הרפתקאות של סטנלי פורח

הקרקע הפורחת… אני מערבב אותם קצת, ואז מכוון טיימר ל-5 דקות.

ערכת קפה סטנלי הרפתקאות צרפתית

עושה את העיתונות הצרפתית.

למכבש הצרפתי יש מסך נירוסטה עדין, אבל לא סופר עדין. אז טחינה בינונית עד בינונית/נתח אני מוצאת עובדת הכי טוב כשמשתמשים בה.

ניסיתי את זה עם טחינת אספרסו פעם אחת (כי הייתי נואשת), והרבה מהטחינות חמקו דרך המסך ויצרו כוס די מסוקסת ומלאת טחינה, מסוג “קאובוי” או ג’ו… טוב בוקר!

ערכת קפה סטנלי Adventure cup o'joe

כוס חמה או ג’ו.

לסיר יש גם פיה יפה שתעזור לשמור על המזיגה נקייה מבלגן. יש רק הרבה נחמד, תשומת לב לפרטים בערכה הזו.

ערכת קפה הרפתקאות של סטנלי תוספת

שאריות מגיעות איתי הביתה.

אני ממש נהניתי שלי סטנלי אדוונצ’ר מערכת All-In-One. זה שירת אותי מאוד, אינספור פעמים במהלך השנים האחרונות.

הייתי ממליץ על זה לכל מי שלוקח חלק בהרפתקאות קפה בחוץ הנתמך על אופניים, או לכל מי ש”בחוץ” לעתים קרובות למדי ויהנה מערך עשה הכל שיכול לעשות כוס או’ג’ו ממש טובה.

ערכה זו, אומר סטנלי, תשאיר את החפצים שלך חמים למשך 15 שעות, קרות למשך 13 שעות, או קרות למשך 48 שעות!

קמעונאות ופרטים

קמעונאות: 50 דולר

משקל: 1.7 ק”ג.

מידות: 4.1L x 4W x 11.2H אינץ’

קיבולת של 17 אונקיות

ערכה זו וכל המוצרים של סטנלי מגיעים עם אחריות לכל החיים שלהם Built For Life.

בדוק את כל הפריטים המגניבים בקישור סטנלי למטה.

Stanley1913.comSource link