ספורטאים, פעילים רואים בגביע העולם בפייטוויל הזדמנות להתנגד לחקיקה טרנסית

ספורטאים, פעילים רואים בגביע העולם בפייטוויל הזדמנות להתנגד לחקיקה טרנסית


“],” filter “: ” nextExceptions “:” img, blockquote, div “,” nextContainsExceptions “:” img, blockquote “}”>

קבל גישה לכל מה שאנו מפרסמים כאשר אתה
> “,” name “:” in-content-cta “,” type “:” link “}”> הירשם ל- Outside+.

באביב הנוכחי, המעבר של חקיקה נגד טרנס בארקנסו עורר כמה ימים של זעם ברשתות החברתיות בחלקים מקהילת האופניים. רבים קראו חרמות על אירועים שנערך במדינה, במיוחד מונדיאל סייקלוקרוס 2021 ואליפות העולם חוצה 2022.

ביום רביעי, המונדיאל מגיע לפייטוויל, והרעש סביב האתיקה של קיום מרוצי אופניים בארקנסו גווע ברובו.

כעת, כמה ספורטאים ופעילים העבירו את המיקוד שלהם לקיום דיאלוגים אישיים באירועים, בתקווה שהנוכחות מוכיחה עוצמה רבה יותר מאשר היעדרות.

אוסטין קיליפס, אשת טרנס שמתחרה עם פראט רייסינג ונקראה על ידי ארצות הברית באופניים כמחליפה לאליפות העולם בפייטוויל, אמרה כי בהינתן ההזדמנות להתחרות בארקנסו היא הייתה עושה זאת, ללא ספק.

“הצוות שלנו ואני היינו מוכנים לרדת לשם ולהתייצב ולרוץ ולהשתתף”, אמר קיליפס. VeloNews. “אני חושב שזה דבר חשוב לעשות. אני מבין את הרצון והמוטיבציה של אנשים מסוימים להחרים. ולמה אנשים שהם לא מרוצים שלא ירגישו בטוחים בביקור, צופים או מירוצים חובבים. אבל זה הרגיש כאילו, אם זה היה קורה זה היה משמעותי מבחינה סמלית. ללא קשר לחקיקה שלך, חוקי הספורט שאנו משתתפים בהם אומרים משהו אחר. אז אנחנו מתייצבים ומרוצים ונעשה את הדבר ”.

באפריל, כמה אופני הרים התמודדו עם ההחלטה להשתתף באירועי הגביע האמריקאי בפייטוויל לאחר מעבר של מספר שטרות נגד טרנס בבית ארקנסו. למרות שרוב הספורטאים – והמותגים – בסופו של דבר בחרו להשתתף באירוע, חלקם גינו את החשבונות על ידי פרסום הצהרות, מכירת סחורה באמצעות הודעות תומכות, או, במקרה של ספורטאים, מעטרים את אופניהם או את גופם עם סמלים של תמיכה.

קיליפס אמרה כי ראתה התנהגות דומה במהלך העונה הראשונה של 2021.

“זה היה מרגיע ומאשר לראות את כל הנסיעה [Riders Inspiring Diversity and Equality] סרטי זרוע במירוצים “, אמרה. “זה מרגיש שיש הרבה תמיכה וסולידריות בחוץ. זה לא מרגיש שזה פיל בחדר שאף אחד לא דן בו ”.

הרעיון של חרם על כל דבר הקשור לרכיבה על אופניים בארקנסו נראה במידה רבה אבד קיטור. חלק מהספורט מאמין שכדי שהחרם יהיה יעיל, הוא צריך להגיע מאותו מקום בו עושים הדולרים – התעשייה עצמה, לא מרוצים בודדים.

“אתה בוחר בארקנסו כמקום שאתה מחרים ואז זה נראה כאילו החקיקה הזו עוברת דרך הרבה מחוקקים במדינה”, אמר קיליפס. “אני חושב שכדי חרם יהיה יעיל, זה לא יכול להיות דבר אינדיבידואלי. אני חושב שזה היה צריך להיות משהו מאורגן ביחד. אפילו החרמת מרוץ היא לא משמעותית כמו היזמים והמותגים השונים הקשורים בה להחרים. במובנים מסוימים, אני מרגיש שהספינה הפליגה כאסטרטגיה להפעיל לחץ. זה לא נראה כמו טקטיקה שימושית להתערב ולשנות את הצעות החוק האלה ”.

קיליפס לא בחרה בפייטוויל, אבל היא תרוץ ל- JingleCross. (צילום: קייל הלסון)

במקום זאת, תשומת הלב עברה לארגונים בשטח, בארקנסו ובכל רחבי הארץ, הפועלים למאבק בהשפעות המזיקות של החקיקה. לדברי לורן הילדרת, מנהלת האירועים ב- Bike NWA, ארגון התמכרות לרכיבה על אופניים בצפון מערב ארקנסו, מרוצי אופניים מציגים הזדמנות להפיץ את המסרים לפיהם חקיקה נגד טרנס היא הרסנית לקהילות, משפחות ויחידים, אך הם אינם בהכרח בְּעָיָה.

“זה לא באמת קשור לאופניים,” אמרה. “זו סוגיה שעומדת בפני בני אדם החיים במדינות אלה. אופניים הם דרך להגיע לאנשים נוספים, אנשים חדשים. אנו מנסים למשוך את תשומת לבה של קהילת האופניים ומקווים שאחרים מהקהילה הצפון מערבית בארקנסו שלנו ישתתפו גם הם. ישנה חיתוך בין ארגונים מוזרים או קבוצות LGBTQ וקבוצות BIPOC וקבוצות תמיכה באוכלוסייה בשוליים המזכירות לאנשים שנושאים אלה עדיין עומדים בפני חברי הקהילות שלהם. “

ביום שלישי בערב לקראת המונדיאל ביום רביעי, Bike NWA מארחת מפגש Pass the Mic, “א דיון פאנל שמטרתו לקרב את הקהילה להקשיב, ללמוד, לזהות ולפתור בעיות לפתח גיוון ברכיבה על אופניים, שבילים ותחבורה פעילה “, אמרה הילדת.

מולי קמרון, אליזה רילנדר, קודי סטואסי וק.סי קרוס מרכיבים את פאנל ה- Pass the Mic לקראת מרוץ המונדיאל ביום רביעי בפייטוויל, ארקנסו.

הילדרת תנחה את הפאנל של יום שלישי, שהוא בחינם ו- פתוח לציבור ויועבר בשידור חי על הארגון עמוד בפייסבוק. בין חברי הפאנל נמנים פעילים טרנסים ורוכבי אופניים מקצועיים מולי קמרון; אליזה רילנדר, מנהל גיוון, שוויון, הכללה במוצרי אופניים איכותיים ומייסד OUT There Adventures; קודי סטוסי, עוזר במאי במרכז הפעילות של רוג’רס ומייסד רוכבי הגאווה NWA; ו- KC Cross, קלינאי לבריאות הנפש והביצועים מאוניברסיטת ארקנסו.

הילת ‘אמרה כי קמרון סייע להמשך הפעלת הלחץ על ספורט ותעשיית הרכיבה על מנת להישאר מעורב בשיחה.

“בהתבסס על המקום שבו נמצאת הקהילה שלנו והמעורבות של מולי, רצינו באמת להחזיר את זה לקדמת הבמה”, אמרה. “הנושאים לא רק מול ארקנסו אלא מדינות וקהילות רבות אחרות. זה קל כאשר זה לא משפיע עליך לשכוח שקיימת בעיה. אנו ממשיכים להזכיר לאנשים שזה פוגע בשכניהם, באנשים אחרים, במשפחות שלהם, באנשים שהם מכירים ולא מבינים את זה ”.

למרות שההשפעות של חקיקה נגד טרנס יש לה השלכות המתפרשות הרבה מעבר לאופניים ואפילו לספורט, רבים מאמינים כי הטענה המסיבית של ארקנסו על רכיבה על אופניים כרוכה באחריות לדבר בשם אלה שנפגעו.

קרוס, רופאת בריאות הנפש באוניברסיטה, מאמינה שכל עוד בעלי העניין בארקנסו ממשיכים להעריך את המדינה כ”בירת “רכיבה על אופניים, לעודד תיירות ולפתות מקדמי אירועים, הם חייבים גם להשתמש בפלטפורמה לתמיד.

“אם אנחנו הולכים לעשות את זה [races], עלינו לנסות ולהשפיע על קהילת האופניים “, אמר קרוס. “אני באמת לא חושב שאנשים בצפון מערב ארקנסו תומכים בזה או שהם טרנספוביים, אבל השתיקה מדברת בכבדות. אם תאפשר למרוצים האלה להיכנס בוא לא רק נהיה כמו ‘אנחנו כאן בשביל אופניים ואנחנו כאן בשביל מרוצים’, בואו נשתמש בזה כהזדמנות לדחוף לאג’נדה יותר חיובית ומקבלת ואוהבת “.

Source link