סימן VN: ג’אני מוסקון סובל מחריגות לב, לאכלן מורטון תרוץ בקייפ אפוס עם קנת קאראיה הקנייתית.

סימן VN: ג’אני מוסקון סובל מחריגות לב, לאכלן מורטון תרוץ בקייפ אפוס עם קנת קאראיה הקנייתית.


“],” filter “: ” nextExceptions “:” img, blockquote, div “,” nextContainsExceptions “:” img, blockquote “}”>

קבל גישה לכל מה שאנו מפרסמים כאשר אתה
> “,” name “:” in-content-cta “,” type “:” link “}”> הירשם ל- Outside+.

ג’אני מוסקון יוערך לאחר חריגות לב

ג’אני מוסקון נבדק לאחר שחווה אי סדירות לב בנסיעות אימון האחרונות.

“לג’אני היו עלייה לא מוצדקת ומהירה בדופק באותו מאמץ”, אמר הרופא של מוסקון, ד”ר רוברטו קורסטי. La Gazzetta dello Sport. “אנו נמצאים בשלב חקירה שצריך להתבצע, ללא אזעקה מכל סוג שהוא.”

החדשות מגיעות שבועות ספורים לאחר שהאיטלקי התקרב לניצחון בפריז-רובאיקס רק בגלל פנצ’ר מאוחר והתרסקות כדי לרדת מהנסיעה.

קורסטי הציע שלמוסקון תהיה בעיה דומה לזו של אליה ויויאני בתחילת השנה. ויויאני עברה אבלציה של פרוזדורים לאחר שסבלה מהפרעות קצב בלב במהלך החורף. הוא נאלץ לבלות את החלק הטוב ביותר של חודש מהאופניים לאחר הניתוח.

“זה יכול להיות כמו ויויאני – מוסקון חייב לעבור אבלציה”, אמר קורסטי. “זוהי השערה, אך לא היחידה. כשיהיה לנו כל האלמנטים זמינים נחליט “.

מוסקון עובר לעבור לאסטנה קזסטאן בעונה הבאה לאחר שרוץ עם סקיי/אינאוס מאז 2016.

לאכלן מורטון תרוץ בקייפ אפוס עם קנת קאראיה הקנייתית

קאראיה
(צילום: EF Education-Nippo)

לאכלן מורטון יתמודד עם Cape Epic עם האוס MTB הקנייתי קנת קראיה בשבוע הקרוב.

מורטון היה אמור לרכוב במרוץ שלב אופני ההרים עם חברו לקבוצה של EF Education-Nippo, אלכס האוז. אולם כאשר הקולורדאן שבר את אצבעו, מורטון נזקק לאיש כנף חדש.

מורטון ביקש לקרוא את קאראיה, המתמודדת עם פרויקט AMANI, יוזמה הפועלת לתמיכה בשאיפות מירוץ של רוכבי אופניים אפריקאים ופועלת לבניית קהילות חזקות ביבשת על ידי עידוד אנשים לרכב.

“אני מכיר את התוכנית שלהם ויודע שיש להם כמה רוכבים נהדרים שמחפשים הזדמנויות מירוץ”, אמר מורטון. “הבנתי שזה התאמה מושלמת והגעתי, בתקווה שזה יסתדר”.

קראיה, בן 25, הוא אחד המרוצים המובילים בקניה, אך לעתים רחוקות התחרה מחוץ למדינת מולדתו.

“מעולם לא הייתי במירוץ כזה”, אמר על המירוץ בן שבעת הימים. “אני לא יודע מה יכול לקרות. אני לא יודע את רמת המתחרים שיהיו שם. בקניה, אני שולט במרוצי השטח די בקלות, אבל, אתה יודע, קייפ אפי הוא מרוץ גדול וגדול. אני חושב שזה הטור דה פראנס של אופני הרים, אז אני מצפה לכל דבר, מה שיבוא ”.

“מכיוון שאני בחור מהכפר, עדיין יש לי דחף להחזיר את מה שאני מקבל משם מבחוץ”, המשיכה קראאיה. “עם החבר’ה מהכפר, אני רוצה לספר להם את הסיפורים, להגיד להם שהם יכולים להצליח. אני רוצה באיזשהו אופן לשנות את הכפר שלנו. אני רוצה לשנות את הרוכבים הצעירים האלה שרוצים להיות רוכבי אופניים, לשנות את המנטליות שלהם, לעתיד טוב יותר ”.

Cape Epic מתחיל ביום ראשון.Source link