סימן חדשות VN: מתיו ואן דר פועל ממעיט בסיכויים, טרו בר לאון משתף פעולה עם ASO

סימן חדשות VN: מתיו ואן דר פועל ממעיט בסיכויים, טרו בר לאון משתף פעולה עם ASO


“],” filter “: ” nextExceptions “:” img, blockquote, div “,” nextContainsExceptions “:” img, blockquote “}”>

מתיו ואן דר פועל: ‘אני לא הפייבוריט’

מתייה ואן דר פועל אמר שהוא לא רוצה לפספס את “האליפויות הייחודיות” בבלגיה, ואמר שהוא מתענג על ההזדמנות לרוץ מול קהל גדול וסוער בעקבות הקלה במגבלות הבריאות.

“המועדף? לא, זה לא אני “, אמר לתקשורת ההולנדית. “אני לא אומר את זה כי אני רוצה להיות האנדרדוג. אין לי בעיה להיות הפייבוריט, אבל אני לא אסתיר את עצמי ואז לפתע פשוט להיות שם.

“זהו קורס מושלם עבורי, ולכל שאר הרוכבים הקלאסיים”, המשיך. “בגלל זה כל כך רציתי להיות שם. אתה צריך לחכות כמה שנים כדי לקבל עוד הזדמנות כזו ”.

קרא גם: ואן דר פואל אישר לפתוח את העולמות

ואן דר פואל החליט רק ביום שני שהוא ירוץ בלובן, ובתנאים רגילים הוא יהיה מועדף חמישה כוכבים לזכייה.

“אני יוביל את נבחרת הולנד. אני לא המנהיג המוחלט כמו ווט ואן ארט בקבוצה הבלגית “, אמר. “לבלגים יהיו עוד כמה קלפים לשחק.

“העולמות לא לגמרי כמו מסע פלנדריה”, אמר כשנשאל אם יסיים עם ואן ארט. “העולמות שונים כאשר אתה יכול לסיים את המירוץ עם ספרינט צרור קטן. מה שנורמלי בשבילי הוא שככל שהמירוץ קשה יותר, כך הספרינט שלי משתפר ”.

והנדנוד הזה בחזרה? ואן דר פואל אמר שהוא ירוץ דרך פריז-רובאיקס, ואז ייתן לה לנוח.

“בעיות הגב לא נפתרות במאה אחוז”, אמר. “אני מקווה שאחרי רובאיקס אוכל לקבל תקופת מנוחה ארוכה וזה ייגמר. הצלחתי לעשות טרמפים ארוכים, אז אני מקווה שזה בסדר ”.

Tro Bro Léon שותפות ל- ASO למהדורות עתידיות

המרוץ הצרפתי ליום אחד, Tro Bro Léon, אוכף עם מארגני טור דה פראנס ASO. ביום שבת אושר כי ארגון הספורט אמורי אמור לסייע למרוץ ProSeries עם נותני חסות ותקשורת וכן לספק תמיכה לוגיסטית כדי “להבטיח את הישרדותו לטווח הארוך”.

“כמנהל האירוע, חובתי היום לחשוב על עתיד המרוץ כדי שימשיך לאורך עשרות שנים”, אמר מנהל המירוץ ז’אן פול מלאואט. “בשבילי, הסכם זה הוא ערובה לכך שהטרו ברו ליאון, הודות לידע המוכר של ASO בנושאים מסחריים, תקשורתיים ולוגיסטיים, ותוך שמירה על האופי הייחודי שהביא אותו להצלחה, ימשיך לפרוח שנים רבות לבוא.”

המרוץ, שנערך בלב בריטני, צפון מערב צרפת, קיבל כת בעקבות השטחים העפריים והאווירה הייחודית שלו, כולל מתנה חגיגית של חזיר למנצח.

“בשמחה ובגאווה תיתן ASO את תמיכתה באחד מסיפורי ההצלחה הגדולים ביותר של רכיבה על אופניים בבריטני. האחים Bro Léon, מבשר הייחודיות של המסלול שלה, מציע מודל שממנו ASO שאבה אפילו השראה להמריץ את הקלאסיקה של פריז-טורס, הכוללת כיום שבילי כרמים “, אמר פייר-איב טואו, מנהל רכיבה על אופניים ב- ASO.

“ההנאה שהייתה לנו בארגון תחילת הטור דה פראנס בשנת 2021 בברטני עם כולם מקהילת האופניים המקומית מוסיפה להתלהבות שלנו להשתתף בהצלחתו העתידית של הטרו ברו לאון.”

הזוכים האחרונים במרוץ כוללים את קונור סוויפט וכריסטוף לאפורט.

אופני צוות ליטאים נגנבו ושוחזרו בעולמות כביש

צוות אליפות העולם בכבישים בליטא גנב את אופניו רק כדי להחזיר אותם מייד על ידי משטרת בריסל ביום חמישי.

תקשורת בלגית מדווח כי הטנדר של הצוות נפרץ בזמן שחנה במלון בבריסל, כשכל אחד חסר שבעה אופני צוות מותאמים אישית, גלגלי חילוף ורכיבים. צוות הצוות הגיש תלונה במשטרה המקומית, שזיהתה במהרה את העבריינים באמצעות צילומי טלוויזיה במעגל סגור.

שני חשודים נעצרו ביום חמישי אחר הצהריים וערכו חיפושים בבית וחשפו את הסחורה הגנובה. כעת התיק יגיע לבית המשפט.

Source link