סימן חדשות VN: מריאן ווס תרוץ בכל שלושת המחזורים האמריקאים בגביע העולם CX, זוג בורה-הנסגרוה לרכוב על אופנוע ה- Cape Epic

סימן חדשות VN: מריאן ווס תרוץ בכל שלושת המחזורים האמריקאים בגביע העולם CX, זוג בורה-הנסגרוה לרכוב על אופנוע ה- Cape Epic


“],” filter “: ” nextExceptions “:” img, blockquote, div “,” nextContainsExceptions “:” img, blockquote “}”>

קבל גישה לכל מה שאנו מפרסמים כאשר אתה
> “,” name “:” in-content-cta “,” type “:” link “}”> הירשם ל- Outside+.

מריאן ווס תרוץ את לוח הזמנים המלא של ארה”ב בסייקלוקרוס

מהמרצפות ועד למגרש החוצה – מריאן ווס עסוקה בסתיו הקרוב.

האס ההולנדי אישר כי היא תרוץ במלוא סיבובי הגביע העולמי של ארה”ב בסייקלוקרוס בשבוע הקרוב, החל מהווטרלו בסוף השבוע הקרוב. המירוץ ביום ראשון בוויסקונסין יגיע רק שמונה ימים לאחר שווס נלחם על המקום השני בפריז-רובאקס פמס הגשום.

“זו התחלה מוקדמת של העונה הצולבת, אבל אחרי פריז-רובאיקס בסוף השבוע שעבר, זה לא נראה כמו צעד גדול לחזור למגרש”, אמרה. “אין לי ציפיות גבוהות מיד, אבל אני סקרן היכן אני עומד ומגיע ישר מעונת הכבישים”.

ווס, בת 34, תישאר במדינת סיידסייד כדי להתמודד עם מחזורי המונדיאל בפייטוויל ובאיווה בשבוע הקרוב, ורומזת על כוונתה לחזור לארקנסו בסוף ינואר כדי להתמודד על התואר העולמי השמיני שלה בפייטוויל.

“המונדיאל השני הוא בפייטוויל, שם מתקיימות גם אליפות העולם בסוף ינואר, אז זה נחמד. אני שמחה שג’מבו-ויסמה תומכת בי כדי שאוכל להתחיל את העונה הצולבת “, אמרה. “אחרי המונדיאלים באמריקה תהיה הפסקה ובדצמבר אני אמשיך את המרוץ”.

רוכבי בורה-הנסגרוה בן צוויהוף, לנארד קאמנה למרוץ קייפ אפי

רוכבי WorldTour בן צוויהוף ולנארד קאמנה יחלפו החודש את המסלול למסלולים. שני רוכבי בורה-הנסגרוה אישרו שהם יתחרו במרוץ ה- MTB מרובה הימים של Cape Epic, החל מה -17 באוקטובר.

מנהל הקבוצה ראלף דנק ציין כי מקצוען אופני ההרים לשעבר צוויהוף והטירון בשטח קאמנה ינקטו בגישה נינוחה כשהנבחרת רוצה להרחיב את טווח ההגעה שלה ולאפשר לרוכביה הזדמנות לפרוש כנפיים.

“ראשית, יש לומר כי השתתפותנו בקייפ אפי התאפשרה למעשה רק על ידי דחייתו לאוקטובר. אני מכיר את המירוץ מהתקופה שעוד הייתה לי נבחרת מירוץ MTB “, אמר דנק.

“הדבר החשוב הוא שאנחנו בכלל לא עוסקים בהשגת תוצאות. במקום זאת, הנאה וצבירת ניסיון מובאים בחזית. אבל אנחנו גם רוצים להוציא את המירוץ לתקשורת ולהראות לאוהדים שלנו צד חדש של בורה-הנסגרוה. בשבילנו, זה יהיה טיול הרפתקאות קטן. “

צוויוף הצטרף רק בורה-האנסגרוגה העונה לאחר שמשך את הבלמים בקריירת ה- MTB שלו בשנה שעברה. הרוכב הגרמני הבקיע שלוש מיקומים בכירים באליפות אירופה לחצות, והיה מיועד לנבחרת האולימפית לפני דחיית המשחקים עם ראשי הכבישים שלו.

“זה יהיה מסע חזרה לשורשים שלי בצורה מסוימת”, אמר צוייהוף. “הפעם האחרונה שהייתי ב- MTB הייתה פחות או יותר בדיוק לפני שנה, ועכשיו אני יכול לחזור לשטח לכדי יום השנה. אני גם מצפה לחוות זאת יחד עם לנארד. אני רוצה לתמוך בו בכמה טיפים וגם להחזיר מעט מהעזרה שקיבלתי ממנו בתחילת השנה ”.

מנצחת הבמה של טור דה פראנס, קאמנה, הייתה מחוץ לתחרות מאז מאי לאחר שנאבקה עם בעיות בריאות במהלך הקיץ. אחרי שהתחיל רק באופני הרים השנה, הציפיות שלו נמוכות במידה מספקת.

“ההכנה שלי הייתה בסדר, אבל בהחלט יש לי חסרונות טכניים, שזה לא כל כך משנה בסופו של דבר, כי זה יותר עניין של הנאה”, אמר.

Source link