סימן חדשות VN: בנק טיבקו-סיליקון ואלי יממן את צוות הפיתוח בארה”ב, Movistar מחתימה את אלכס ארנבורו

סימן חדשות VN: בנק טיבקו-סיליקון ואלי יממן את צוות הפיתוח בארה”ב, Movistar מחתימה את אלכס ארנבורו


“],” filter “: ” nextExceptions “:” img, blockquote, div “,” nextContainsExceptions “:” img, blockquote “}”>

בנק טיבקו-סיליקון ואלי יממן את צוות הפיתוח בארה”ב

לאחר שאישרה את כוונתה ביולי להצטרף ל- WorldTour הנשים לשנת 2022, הודיעה נבחרת בנק טיבקו-סיליקון עמק כי תממן כיתת פיתוח בשם Fount Cycling Guild.

Fount הוא מועדון עממי קיים שבסיסה בסיאטל ובו יותר מ -90 רוכבים ומתמקד בפיתוח רוכבים. היא נוסדה על ידי המרוצים לשעבר דיוויד ריכטר וג’ניפר וילר, שהיא אלופת ארצות הברית לשעבר במסלול.

“ככל שאנו מעבירים את צוות TIBCO- בנק עמק הסיליקון למעמד של סיבוב הופעות עולמי, זה ישאיר חלל לרוכבים ברמת הפיתוח בצפון אמריקה. סכום מימון באמצעות קרן רכיבה על אופניים בעמק הסיליקון (SVCF), מדגם 501c3 [trust] נוסדה כדי לפתח ספורטאיות מבטיחות למתחרים בינלאומיים מובילים, תסייע למלא את החלל הזה “, סיפרה מייסדת הקבוצה לינדה ג’קסון ווקסוומן.

“ג’ניפר התמודדה עם Team TIBCO- בנק עמק הסיליקון בשנים 2011 ו -2012, והיינו בקשר לאורך העשור מאז. אני חושב שזה הוגן לומר שאני וג’ניפר שוות בתשוקתנו לסייע לרוכבי אופניים שאפתניים. לשנינו יש את הניסיון, הזמן והרצון להשקיע בנשים. התרומה של SVCF היא התחלה בצד המימון, אך אנו מחפשים אחרים שיעזרו במימון הצוות. יש כל כך הרבה אנשים שמתלהבים לתקן את הפערים בין גברים לנשים. זו דרך מצוינת לנקוט פעולה בנושא זה “.

מוביסטאר מחתימה את אלכס ארנבורו

קבוצת Movistar הספרדית WorldTour אישרה את הגעתו של אלכס ארנבורו לחוזה לשלוש שנים.

הילד בן ה -26 עובר מול אסטנה-פרמייר טק, ומעניק ל- Movistar כוח אש נוסף בקלאסיקה, מרוצי יום אחד וספרינטים חבורים מופחתים ב- WorldTour.

“אני מגיע עם הרבה מוטיבציה לקחת על עצמנו את העונות הקרובות”, אמר. “אני רוצה לצמוח כאדם וכרוכב אופניים, ואני מקווה לשפר כל שנה, ובין כולנו, נוכל להשיג כמה דברים יפים”.

אלופת העולם אליסה בלסמו ואלן ואן דייק לרכוב על סיור נשים

אלופת העולם שהוכתרה לאחרונה אליסה בלסמו דואגת שתזכה להשוויץ בלהקות הקשת החדשות שלה ככל האפשר לפני סיום העונה.

לאחר שערכה את הופעת הבכורה שלה בחולצה במרחובות פאריס-רובאקס פמס, האיטלקית תצא לבריטניה למרוץ השלב הראשון שלה כאליפות העולם. עם הרבה הזדמנויות ספרינט גדולות, המרוץ יכול להציע לה גם ניצחון ראשון בלהקות הקשת.

בלסמו לקח את תואר העולם בלובן ביום ראשון בכך שהוציא את מריאן ווס לקו. המירוץ צפוי להיות האחרון שלה עבור נבחרת ואלקר-נסיעות ושירות, כאשר היא אמורה לעבור לטרק-סגפרדו בעונה הבאה.

אליה תצטרף חברתה הקרוב ואלופת העולם החדשה במשחה הזמן אלן ואן דייק על קו ההתחלה ב -4 באוקטובר. ואן דייק כבש 10 שניות את הניצחון למארלן ראוסר ביום השני לתחרות בפלנדריה.

זה היה תואר העולם השני שלה ב- TT לאחר שלקחה זהב באירוע בפירנצה בשנת 2013.

Source link